Skocz do zawartości

Play Station 4


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

PS: w ogóle dopiero zauważyłem, że AFN to niezły nekrofil. Post napisany w paleolicie, a ja na niego odpowiedziałem ;]

Ja z taktu przemilczałem Twoje odwołanie się do starego postu więc to Ty jesteś nekrofil :P

 

Ja po prostu nie chciałem kolejnego tematu tworzyć żeby napisać o TESie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESO kupione.. Trochę na początku przytłoczył mnie ten świat.

Od razu dołączyłem do jakiejś polskiej gildii gdzie na dzień dobry powstało mnie na voice chacie chyba że 20 osób, gdzie każdy ma level trzydziesty któryś minimum..

 

Trochę mnie to zdemotywowało, tym bardziej jak większość osób posługuje się prawie nieznanym dla mnie językiem :)

 

Cisnę na razie sam questy ale jak na razie to zdecydowanie na +.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

Nie wiem jak w TESO, bo się odbiłem po kilku godzinach i nawet nie myślałem o gildii, ale generalnie w grach mmo Polacy uchodzą za jedną z najgorszych społeczności. Gimbusiarskie chamstwo, płacz i hejt po porażkach, brak znajomości mechaniki gry, skłonności do glitchowania i oszukiwania itp. itd. 

Swoje doświadczenia wyniosłem głównie z WoWa (i częściowo z Ultimy Online), gdzie na typowo polskich serwerach nie dało się po prostu grać, a dobrymi, polskimi gildiami były tylko te złożone ze znajomych.

 

Nie mam pojęcia jak tutaj wygląda community, ale wyobrażam sobie, że na konsoli może być tylko gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Wowie w polskich gildiach i było fajnie. Inna sprawa, że nie był to polski serwer.

Jeśli zaś chodzi o doświadczenia z lola, to w sumie Polacy najgorsi, ale nie żeby się wyróżniali. Każda nacja ma w nadmiarze patafianów.

 

Nie byłeś na Burning Legionie, to nie wiesz co nasi potrafią :). Polecam zagraniczne serwery i anglojęzyczne gildie.

 

Co do LoLa, to zdecydowanie jest różnica pomiędzy EUNE, a EUW. Mniej Polaków, Rusków i innego tałajajstwa = lepsze wrażenia z gry i komunikacja na wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w TESO, bo się odbiłem po kilku godzinach i nawet nie myślałem o gildii, ale generalnie w grach mmo Polacy uchodzą za jedną z najgorszych społeczności. Gimbusiarskie chamstwo, płacz i hejt po porażkach, brak znajomości mechaniki gry, skłonności do glitchowania i oszukiwania itp. itd.

Swoje doświadczenia wyniosłem głównie z WoWa (i częściowo z Ultimy Online), gdzie na typowo polskich serwerach nie dało się po prostu grać, a dobrymi, polskimi gildiami były tylko te złożone ze znajomych.

 

Nie mam pojęcia jak tutaj wygląda community, ale wyobrażam sobie, że na konsoli może być tylko gorzej :)

Ja na szczęście trafiłem do 'dorosłej' polskiej gildii więc na pewno na + wszystko pod tym względem.

 

Ale zanim się wybiorę z nimi na jakiś grind(czy raid - nie odróżnam tego) to muszę najpierw postać podjebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na weście, to tylko kwestia naszych kompleksów wobec zachodu, wszędzie patafiany takie same.

 

Na Weście jest spoko. Nie spotkałem się z takimi bluzgami jak na EUNE, gdzie ktoś za kiepski gank życzy matce współgracza śmierci na raka  :panda:

To nie jest kwestia kompleksów, tylko ucywilizowania i wychowania. Dzieciaki z polskiej/ruskiej bidy są dużo bardziej sfrustrowane, niż gimbusy zachodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Weście jest spoko. Nie spotkałem się z takimi bluzgami jak na EUNE, gdzie ktoś za kiepski gank życzy matce współgracza śmierci na raka  :panda:

To nie jest kwestia kompleksów, tylko ucywilizowania i wychowania. Dzieciaki z polskiej/ruskiej bidy są dużo bardziej sfrustrowane, niż gimbusy zachodnie.

Jakbym nie grał, to może i bym uwierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LoLa to w ogóle najlepiej nie grać, chyba że się ma swój zgrany team, bo inaczej można pierdolca dostać od wszelkiej maści feederów/afkerów/kłócących się o lane'a.

 

Ostatnio zdarza mi się pograć w HotSa i jest znacznie lepiej. Nikt nikogo nie flamuje, KDA nie ma zbyt wielkiego znaczenia, a odbić się można z naprawdę głębokiej dupy. Polecam.

 

No, ale to temat o PS4, więc proponuję, żeby jakiś modek to przeniósł do właściwego tematu i ewentualną dalszą rozmowę kontynuować tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień za mną i mogę śmiało powiedzieć, że ESOTU to gra, przy której najwięcej spędzę przy ps4..

 

Mnogość wszystkiego to jest to, czego szukam.

Mapa, ekhem, MAPA jest przeogromna.

 

No i wg mnie największą siłą takiej gry powinna być duża społeczność. Na szczęście tak właśnie tutaj jest - gdzie się nie obejrzysz to wszędzie tętni życiem.

Najbardziej mnie rozjebała kolejka u kowala, żeby sobie broń zrobić - jak za 'najlepszych czasów' w polskich przychodniach :)

 

Na razie ok. 15 godzin za mną(czyli już więcej niż w sumie w Dragon Age przegrałem), masa questów pobocznych wykonanych i czuję, że to nawet kropla w morzu nie jest.

 

Z czasem ta gra będzie jeszcze(!) lepsza i to mnie jara niesamowicie.

 

Moja ocena 9,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do levelu 10. masz tzw player-versus-environment. Wg mnie to świetne rozwiązanie bo masz czas na dobre poznanie mechanizmów panujących w świecie Tamriel.

 

Potem już zaczyna się pvp, więc odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: TAK.

 

Ja mam postać na levelu 9, więc pvp dopiero przede mną ale myślę że będzie tylko lepiej.

 

A co kulfon? Zastanawiasz się nad kupnem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git

ta, waham sie miedzy eso a destiny, tylko chce najpierw skonczyc order 1886

 

Nie kupuj Destiny. To gra-wydmuszka, która polega na farmieniu ciągle tych samych map i dokupowaniu kolejnych dodatków po 80zł, bez których nie da się grać. A jak się strasznie upierasz, to mogę Ci sprzedać w stanie idealnym za 50zł. Kupiłem na premierę, pograłem 2 tygodnie i od prawie roku kurzy się na półce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.