Skocz do zawartości
air_mj

FBL East 2014/15 Temat ogólnoorganizacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolniły się dwa miejsca w Lidze FBL Keeper, punktacja identyczna jak FBL East, tylko po sezonie zatrzymuje się 10 graczy ze składu i jest draft 3 rundowy, w odwrotnej kolejności niż zajmowane lokaty w sezonie.

Zapraszamy pełnych zapału graczy do objęcia zespołów na lata.

Do wyboru są 2 teamy: zespół Mara (6 lokata) : DeMar DeRozan, Luol Deng, Goran Dragic, Spencer Hawes, Al Horford, Ersan Ilyasova, Jarrett Jack, Jodie Meeks, Joakim Noah, Tony Parker, Amar'e Stoudemire, Anderson Varejao,John Wall.

Zespół Karla (10 lokata) : Arron Afflalo, Giannis Antetokounmpo, Eric Bledsoe, Kobe Bryant, Jimmy Butler, Wilson Chandler, Mike Conley, Manu Ginobili, Brandon Jennings, Enes Kanter, Kevin Love, Nikola Pekovic, Deron Williams

Deklaracje udziału proszę składać w temacie ligi: http://www.e-nba.pl/topic/3603-201415-keeper-league/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gram, do 28 września będę niedostępny, więc poczekajcie na mnie z planowaniem draftu.

Edytowane przez jazzmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile mogę wrócić do gry to chętnie zagrań. Nie było mi dane zagrać w sezonie po awansie do 1 ligi wiec chętnie to nadrobie. Jeden warunek draft po 9.10, jak wrócę z wakacji;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi