Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, starYfaN napisał:

Dla odnoszenia sukcesów, kluczowe wydaje się sprowadzenie Julesa Kounde. Atak na papierze wygląda niesamowicie. Jest kim rotować. Problemem będzie defensywa. 

Tam na środku obrony są już araujo, Christensen, Eric Garcia i Pique. A jeszcze ten azpilicueta niby ma dojść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tam na środku obrony są już araujo, Christensen, Eric Garcia i Pique. A jeszcze ten azpilicueta niby ma dojść

Wiem, ale nie zmieniłem zdania :) Azpilicueta może grać na kilku pozycjach i do rotacji jak znalazł.

Pique ma 35 lat, Araujo robi błędy, reszta <.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Wiem, ale nie zmieniłem zdania :) Azpilicueta może grać na kilku pozycjach i do rotacji jak znalazł.

Pique ma 35 lat, Araujo robi błędy, reszta <.

Araujo jak dla mnie jest lepszy niż Kounde, chociaż pewnie Kounde byłby 2 najlepszym stoperem w ekipie. 

Tak czy inaczej to tam się robi ciasno w ekipie i jest po 2 graczy na każda pozycję. Bardzo szeroki skład

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, starYfaN napisał:

Dla odnoszenia sukcesów, kluczowe wydaje się sprowadzenie Julesa Kounde. Atak na papierze wygląda niesamowicie. Jest kim rotować. Problemem będzie defensywa. 

Ja akurat do Kounde jestem sceptycznie nastawiony, chyba jako jeden z nielicznych :P

4 minuty temu, fluber napisał:

Tam na środku obrony są już araujo, Christensen, Eric Garcia i Pique. A jeszcze ten azpilicueta niby ma dojść

Są ploty, że graliby wtedy asymetryczne 433. W obronie grałby Kounde jako prawy obrońca, Araujo i Christensen/Pique/Eric w środku i Alba na lewej jako ten bardziej ofensywny boczny, wchodzący do rozegrania ze środkowymi pomocnikami. Coś na wzór Cancelo w City. Zresztą już ten manewr z Albą w zeszłym sezonie był testowany. Wtedy przechodziliby na trójkę z tyłu z Kounde po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

Ja akurat do Kounde jestem sceptycznie nastawiony, chyba jako jeden z nielicznych :P

Są ploty, że graliby wtedy asymetryczne 433. W obronie grałby Kounde jako prawy obrońca, Araujo i Christensen/Pique/Eric w środku i Alba na lewej jako ten bardziej ofensywny boczny, wchodzący do rozegrania ze środkowymi pomocnikami. Coś na wzór Cancelo w City. Zresztą już ten manewr z Albą w zeszłym sezonie był testowany. Wtedy przechodziliby na trójkę z tyłu z Kounde po prawej.

No do tego asymetrycznego 4-3-3 to azpi byłby idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw great move by Lewy & his agent

* przenosiny do klubu - legendy w mocniejszej lidze - check

* dobra kasa do prawie 40 - check

* fajne miejsce do życia - check

także gratsy, pięknie wyszedł z lekkiego impasu z Bayernem, który po prostu nie chciał mu dać extension ($$$) jakiego Lewy oczekiwał. 

No i w sumie myślę, że Bayern też fchooj zadowolony, bo jednak 50M € za rok gry Lewego to całkiem dobry zwrot.

wydaje mi się że notabene najgorzej na tym wszystkim może wyjść Barcelona, bo 10M / rok dla gościa w wieku 34 lat to zdaje się spore ryzyko, no ale oby Robert był zdrowy i ciągle w top formie podczas trwania tego kontraktu i będzie win-win-win situation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

Zdaje mi się że notabene najgorzej na tym wszystkim może wyjść Barcelona, bo 10M / rok dla gościa w wieku 34 lat to zdaje się spore ryzyko, no ale oby Robert był zdrowy i ciągle w top formie podczas trwania tego kontraktu i będzie win-win-win situation.

Robert trzyma się jak Cristiano. Jak nie będzie poważnej kontuzji, to będzie spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

A nie chodziło o długość kontraktu? Lewy chciał 3, Bayern chciał 1, dostał 4.

no długość pewnie przekładała się na kasę, to pewnie nie było tak że Lewy chciał, założmy: 10M € / 3 lata, a Bayern dawał my 10M € / 1 rok i Robert się fochnął, no nie? 

a że ostatecznie dostał jeszcze więcej niż początkowo chciał, no to tym bardziej sukces, i o tym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

no długość pewnie przekładała się na kasę, to pewnie nie było tak że Lewy chciał, założmy: 10M € / 3 lata, a Bayern dawał my 10M € / 1 rok i Robert się fochnął, no nie? 

a że ostatecznie dostał jeszcze więcej niż początkowo chciał, no to tym bardziej sukces, i o tym pisałem.

Czwarty rok to jest team option. Gwarantowane ma 3 lata. Tyle ile chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, shevcu napisał:

Masakra ten transfer. Rozumiem podjarke tym pamiętnym ajaxem ale nikt, dosłownie nikt w żadnym klubie nie odpalił po transferze

Szkoda ze na Frenkiego nie znalazł się frajer co by 80+ zabulił :) chociaż w sumie to się znalazł tylko De Jong gwiazdorzy, a wspaniała byłaby to sprzedaż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, airmax napisał:

Szkoda ze na Frenkiego nie znalazł się frajer co by 80+ zabulił :) chociaż w sumie to się znalazł tylko De Jong gwiazdorzy, a wspaniała byłaby to sprzedaż 

Może i nawet lepiej, bo chyba gdyby sprzedali Frenkiego to przyszedłby Bernardo Silva, a wtedy byłaby już trochę przeginka z liczbą opcji w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fluber napisał:

Araujo jak dla mnie jest lepszy niż Kounde, chociaż pewnie Kounde byłby 2 najlepszym stoperem w ekipie.

Inna charakterystyka. A najbardziej Barcelonie brakowało szybkości na środku obrony. Silny, szybki, trochę za krótki, ale imponuje spokojem w wieku 23 lat.

Przy grze z wahadłowym i 3 stoperów, to nie widzę nic lepszego na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał:

Szkoda ze na Frenkiego nie znalazł się frajer co by 80+ zabulił :) chociaż w sumie to się znalazł tylko De Jong gwiazdorzy, a wspaniała byłaby to sprzedaż 

Chyba nawet było dwóch z ENG ale fdj woli siedzieć i grzać dupe w Hiszpanii niż zapierdzielac w Anglii. Ciekawe czy to wpłynie na powołanie na mundial

2 godziny temu, airmax napisał:

Szkoda ze na Frenkiego nie znalazł się frajer co by 80+ zabulił :) chociaż w sumie to się znalazł tylko De Jong gwiazdorzy, a wspaniała byłaby to sprzedaż 

Chyba nawet było dwóch z ENG ale fdj woli siedzieć i grzać dupe w Hiszpanii niż zapierdzielac w Anglii. Ciekawe czy to wpłynie na powołanie na mundial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2022 o 17:22, Cardi napisał:

How jersey sales work.

For example, clubs traditionally receive just 7.5 per cent commission from the sale of a replica jersey and other merchandise.

Liverpool, under the terms of their deal with Nike, receive 20 per cent commission per shirt or piece of merchandise sold.

a nie jest tak że Barca teraz na jakieś najbliższe lata oddała wpływy za suweniry i/lub barcatv na wynajem żeby dostać $$$ którego nie mieli formalnie na transfery (bo finansowe-haha-fair-haha-play działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Me Myself and I napisał:

a nie jest tak że Barca teraz na jakieś najbliższe lata oddała wpływy za suweniry i/lub barcatv na wynajem żeby dostać $$$ którego nie mieli formalnie na transfery (bo finansowe-haha-fair-haha-play działa)

Chyba 25% od TV dla tej dźwigni finansowej na pierdylion lat. Aż tak się Barceloną nie interesuję, żeby znać dokładne wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.