Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Daj już spokoj z tymi ad personam . 

Kto ma trochę oleju w głowie, to jak ma okazję uciec z reżimu i jeszcze piza tym reżimem dobrze zarobić, po prostu ucieka

AD personam by było jakbym skomentował twoje poglądy dotyczące dyskusji o 55 letnich kobietach bo każdy ma swoje preferencje. Natomiast jak otwarcie oczerniasz nieznane Tobie osoby, krytykujesz metody wychowawcze, obrażasz innych userow w imię walki z Rybusem oraz groteskowo ściemniasz ze kupujesz tylko polskie bo jest polskie to się nie dziw ze otrzymujesz dosyć powściągliwy komentarz jak na to co można przeczytać. Poglądy masz mało postępowe wiec nazywam je prymitywnymi. Akcentując moje zdziwienie czyli rozczarowanie moja własna osoba ze wcześniej za wysoko Ciebie oceniłem. Duże rozczarowanie sobą czuje teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

AD personam by było jakbym skomentował twoje poglądy dotyczące dyskusji o 55 letnich kobietach bo każdy ma swoje preferencje. Natomiast jak otwarcie oczerniasz nieznane Tobie osoby, krytykujesz metody wychowawcze, obrażasz innych userow w imię walki z Rybusem oraz groteskowo ściemniasz ze kupujesz tylko polskie bo jest polskie to się nie dziw ze otrzymujesz dosyć powściągliwy komentarz jak na to co można przeczytać. Poglądy masz mało postępowe wiec nazywam je prymitywnymi. Akcentując moje zdziwienie czyli rozczarowanie moja własna osoba ze wcześniej za wysoko Ciebie oceniłem. Duże rozczarowanie sobą czuje teraz. 

Nie znasz mnie więc nie wiem co przeżywasz. Przestań mnie obrażać, bo tylko z tego powodu powinieneś czuć sobą rozczarowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Widzę że wszyscy już wszystko o mnie wiedzą. Co kupuje, gdzie, dlaczego i co robię w życiu

Wchodzą Ci w życie jak Ty Rybusowi.. 

Dobra generalnie chciałem tylko wyrazić swoje zdanie w jednym poście bo nie ma tak naprawdę o czym pisać. A rozpętałem małą wojnę. Przepraszam wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Ze jest niebezpiecznie dla rosyjskich kobiet i dzieci w Polsce? Bardziej niż w Rosji? Jezeli są na to jakieś dane to można wyciągać wnioski. 

krecisz jak zawsze , obraziles 3 osoby sugerujac wplyw ruskimi trollami  , podczas gdy tylko ignazz wspomnial o mniejszym bezpieczenstwie w polsce .  classic fluber . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie znasz mnie więc nie wiem co przeżywasz. Przestań mnie obrażać, bo tylko z tego powodu powinieneś czuć sobą rozczarowanie. 

Pisze ze czuje. Wręcz obrzydzenie. Tylko z innego powodu. Ale Ty znowu wiesz lepiej ode mnie z jakiego powodu coś czuje. Dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

A nie uważasz, że takie sprawy powinny być jednak kwestią którą rozstrzyga oboje rodziców  ? 

Co byś zrobił, jakby żona zdecydowała że Wasze dzieci będą mieszkać w Rosji i zaczną chodzić do rosyjskiej szkoły w sweterkach z nadrukowanym Z? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mistrzBeatka napisał:

krecisz jak zawsze , obraziles 3 osoby sugerujac wplyw ruskimi trollami  , podczas gdy tylko ignazz wspomnial o mniejszym bezpieczenstwie w polsce .  classic fluber . 

 

Nie mniejszym bezpieczeństwie tylko mało przyjeznym środowisku dla Rosjan. Tu nikt nikogo nie bije aresztuje czy zsyła na Sybir. 

Ale obecnie to nie jest destynacja dla Rosjan. 
Wiec rozumiem obawy Rosjanki z małymi dziećmi. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Pisze ze czuje. Wręcz obrzydzenie. Tylko z innego powodu. Ale Ty znowu wiesz lepiej ode mnie z jakiego powodu coś czuje. Dobre. 

Nie wiem co czujesz, wiem że mnie obrażasz. Gdybyś mi mówił takie rzeczy na żywo to kazałbym Ci zamknąć pysk. Więc nie pozwalaj sobie na coś czego w rl life byś nie robił. 

Rybus mnie nie zna, dziele się swoją opinia w tej sprawie, a Ty się zachowujesz jakbym wysyłał rybusowi pogróżki. 

5 minut temu, mistrzBeatka napisał:

krecisz jak zawsze , obraziles 3 osoby sugerujac wplyw ruskimi trollami  , podczas gdy tylko ignazz wspomnial o mniejszym bezpieczenstwie w polsce .  classic fluber . 

 

Tak, odpowiedziałem 3 osobom powtarzający ruski przekaz dnia co o tym myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Co byś zrobił, jakby żona zdecydowała że Wasze dzieci będą mieszkać w Rosji i zaczną chodzić do rosyjskiej szkoły w sweterkach z nadrukowanym Z? 

A to dzieci Rybusa chodzą w sweterkach z nadrukowanym Z ? Zastanów się co piszesz Fluber. W Rosji jest mnóstwo normalnych osób, które chcą tylko żyć po staremu. I nie mów, że system wszystkich przerobi bo u nas nie przerobił a propaganda w szkołach była 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

Wchodzą Ci w życie jak Ty Rybusowi.. 

Dobra generalnie chciałem tylko wyrazić swoje zdanie w jednym poście bo nie ma tak naprawdę o czym pisać. A rozpętałem małą wojnę. Przepraszam wszystkich. 

Jak wchodzę w życie rybusowi? Coraz mniej jest otwarcia na dyskusję na tym forum. 

Teraz, Sebastian napisał:

A to dzieci Rybusa chodzą w sweterkach z nadrukowanym Z ? Zastanów się co piszesz Fluber. W Rosji jest mnóstwo normalnych osób, które chcą tylko żyć po staremu. I nie mów, że system wszystkich przerobi bo u nas nie przerobił a propaganda w szkołach była 24/7

Nie chodzą bo mają 1 rok i 3 latka. 

Nie przerobi ale jak masz do wyboru taki system albo normalny to który wybierzesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

na żywo to kazałbym Ci zamknąć pysk.
 

Więc nie pozwalaj sobie na coś czego w rl life byś nie robił. 

Rybus mnie nie zna, dziele się swoją opinia w tej sprawie, a Ty się zachowujesz jakbym wysyłał rybusowi pogróżki. 

 

1. Ok zobaczymy 

2. będę sobie pozwalał i mogę powiedzieć Tobie to w twarz na jakimś zlocie po czym napić się piwa bo i tak Ciebie nikt nie zmieni. Tak jak mojego zdania ze to co przeczytałem było prymitywne  niepotrzebnie tylko żartowałem o PiS-ie bo może pomyślisz ze robię to z pobudek politycznych co jest nieprawda 

3. ale jakbyś go poznał osobiście to byś pocisnął tak jak mi w #1 czy mocniej? Kto tu gorzej zrobił? Ja ze mam czelność nazywać rzeczy po imieniu czy Rybus zostając w Rosji której postawę wszyscy tu piętnujemy ale raczej wskazując Putina na winowajcę 

7 minut temu, fluber napisał:

Jak wchodzę w życie rybusowi? Coraz mniej jest otwarcia na dyskusję na tym forum. 

 

Teraz „otwartość” ??? Tego pragniesz? gdzie twoje poglądy są konserwa gwoździ i ciężko Ciebie przekonać do innych poglądów niż twoje? 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

1. Ok zobaczymy 

2. będę sobie pozwalał i mogę powiedzieć Tobie to w twarz na jakimś zlocie po czym napić się piwa bo i tak Ciebie nikt nie zmieni. Tak jak mojego zdania ze to co przeczytałem było prymitywne  niepotrzebnie tylko żartowałem o PiS-ie bo może pomyślisz ze robię to z pobudek politycznych co jest nieprawda 

3. ale jakbyś go poznał osobiście to byś pocisnął tak jak mi w #1 czy mocniej? Kto tu gorzej zrobił? Ja ze mam czelność nazywać rzeczy po imieniu czy Rybus zostając w Rosji której postawę wszyscy tu piętnujemy ale raczej wskazując Putina na winowajcę 

1. Nie zobaczymy. Ja zludźmi, którymi się brzydzę na piwo nie chodzę.

2. Niepotrzebnie? uderz w stół...

3. Nie, zignorowałbym go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez różne ostre i agresywne wpisy internetowe wchodzisz jak inni w życie Rybusa do którego hejt na pewno dochodzi 

Teraz, fluber napisał:

1. Nie zobaczymy. Ja zludźmi, którymi się brzydzę na piwo nie chodzę.

 

Widzisz. A ja mimo różnicy zdań jeżeli byłby zlot bym usiadł koło Ciebie. Przecież nie zarazilbys mnie nagle swoimi poglądami. 

A jedno piwo jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło. Jedno dwa. No może dziesięć. Nie więcej. 

Bo koszykarsko doceniam poglądy i wiedzę. A te niszowe tematy polityczne są mało istotne. 

Nie tak istotne aby pisać takie rzeczy jak Ty. 

Ja na zlotach planuje być ale rozumiem ze w imię Rybusa Ty nie zamierzasz. Ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Poprzez różne ostre i agresywne wpisy internetowe wchodzisz jak inni w życie Rybusa do którego hejt na pewno dochodzi 

No i bardzo dobrze, że dochodzi. Po latach mieszkania w Rosji mógł już stracić kontakt z rzeczywistością i warto mu przypomnieć co jest czarne, a co białe.

4 minuty temu, ignazz napisał:

 

Widzisz. A ja mimo różnicy zdań jeżeli byłby zlot bym usiadł koło Ciebie. Przecież nie zarazilbys mnie nagle swoimi poglądami. 

A jedno piwo jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło. Jedno dwa. No może dziesięć. Nie więcej. 

Ja nie mam problemów z różnicą zdań. Ale różnica zdań, a brzydzenie się kimś to w mojej opinii dwie różne rzeczy. Np. brzydzę się Rybusem i z nim na piwo bym nie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Jak wchodzę w życie rybusowi? Coraz mniej jest otwarcia na dyskusję na tym forum. 

Nie chodzą bo mają 1 rok i 3 latka. 

Nie przerobi ale jak masz do wyboru taki system albo normalny to który wybierzesz? 

To zależy od perspektyw. Od tego co może być za 2-3 lata. Za tyle lat Rybus będzie emerytem ale jest bardzo prawdopodobne, że jego dzieci będą dzięki jego decyzji miał łatwiejszy start w życiu, choćby jakieś miejsca w drogiej prywatnej szkole czy też czynsz z kilku wynajmów więcej. A to pozwoli im mieć w nosie wszystkich dyktatorów tego świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.