Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ładna pogoda. Idzie lato. A ty dalej rynsztokowo. Może czuje się Polakiem ale mu nie odpowiada władza i co robi PiS z prawami kobiet np? A przecież sami pisaliście nie podoba się to won. 

Czy jest jakaś pogoda przy której można nazywać rzeczy po imieniu? 

Ile kobiet spierdoliło z wyzwalanych przez Rosjan terenów do Polski? I dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Rosjan którzy długo raczej nie zobaczą rodzin bo z marszu jak wrócą będzie aresztowanie. 

2 minuty temu, fluber napisał:

No jak to? Przecież w Rosji jest bezpieczniej niż w Polsce według niego. 

Nikt tak nie twierdzi. 

Potrafię zrozumieć ze Rosjanka nie chce mieszkać w Polsce tak jak Ty np w Rosji. 

A o oświadczeniu już było pisane. Wymuszone. 

Różnice kulturowe. I obecnie wzajemna skrajna wrogość. Taka może bez agresji bezpośredniej ale zawsze. 

Wielu Rosjan udaje obecnie Ukraińców w takim życiu codziennym np w sklepie czy na placu zabaw z dziećmi. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być dla nich traumatyczne. 

Teraz, fluber napisał:

Wykupione za 60 milionów rubli rocznie. 

Zależy po ile stoi dziś rubel. To powiem czy dobry deal. ;)

znowu uproszczenie 

Przecież tu problem kwoty to tylko cześć problemu a zachowujesz się jakby to było 100%

I ma racje w sumie. 
Rosja to kraj totalitarny z represjsmi. Wiec dla dalszej rodziny żony jego bezpieczniej jest w Rosji jak Rybus z rodzina zostanie w Rosji. Wtedy nie będzie represji. 

Może to miał na myśli. 

Powtórzę i żarty ba bok. Problem jest złożony i tyle. A nie 0..1 i jedynie te Ruble. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Może to być dla nich traumatyczne. 

Zależy po ile stoi dziś rubel. To powiem czy dobry deal. ;)

znowu uproszczenie 

Przecież tu problem kwoty to tylko cześć problemu a zachowujesz się jakby to było 100%

Problemem są niskie standardy moralne rybusa i sprzedawanie się za ciut większe pieniądze oraz wrzucanie oświadczeń które już ruscy wykorzystują do swojej propagandy i wycieranie sobie przy tym gęby własną rodzina. Pluje na takich ludzi. A Ty możesz trzymać z Rosjanami i rosyjskimi sprzedawczykami, twoja wola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt jaki poniesie w imię Rodziny to zapewne hejt w Polsce i szlaban na wszystko. Tu chyba jesteśmy zgodni. 

1 minutę temu, fluber napisał:

Problemem są niskie standardy moralne rybusa i sprzedawanie się za ciut większe pieniądze oraz wrzucanie oświadczeń które już ruscy wykorzystują do swojej propagandy i wycieranie sobie przy tym gęby własną rodzina. Pluje na takich ludzi. A Ty możesz trzymać z Rosjanami i rosyjskimi sprzedawczykami, twoja wola. 

Ja pisze ze problem jest złożony a Ty z tego wyciągasz wniosek ze trzymam z Ruskimi. Typowe dla pisu. 

Może mam wypierdalac? 

Coś na mózg ci siadło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

 

Ja pisze ze problem jest złożony a Ty z tego wyciągasz wniosek ze trzymam z Ruskimi. Typowe dla pisu. 

Może mam wypierdalac? 

Coś na mózg ci siadło. 

Jak czytam że mam się litowac nad Rosjanami w Polsce którzy muszą udawać Ukraińców to nie wiem jakie mam wnioski wyciągnąć

26 minut temu, ignazz napisał:

 co robi PiS z prawami kobiet 

 

4 minuty temu, ignazz napisał:

 Typowe dla pisu. 

Coś na mózg ci siadło. 

Po pierwsze to tobie PiS siadł na mózg bo wrzucasz go w co drugim poście choć dyskusja tutaj zupełnie tego nie dotyczy. 

Tu nawet najwięksi hejterzy PiSu mają to samo zdanie co ja:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Uważam że czym innym jest branie po milionie rocznie i opowiadanie o tym jaka Rosją jest bezpieczna a czym innym robienie codziennych zakupów bez patrzenia skąd pochodzą produkty. 

 

swoim lenistwem tlumaczysz finasowanie rezimow , niezle :))) zawsze mozesz przeciez kupowac drozsze marki ktore produkuja w europie albo innym normalnym kraju  i nie bedziesz musial sprawdzac metek  LOL, ale byloby za drogo  co ? wiec kupujesz chinszczyzne i jest ci ztym calkiem dobrze.

 

Cytat

eżeli Ty sprawdzasz skąd przyjechał każdy produkt który kupujesz i śledzisz wszystkie wykroczenia prawne wszystkich krajów na świecie żeby potem je zrównywać z bombardowaniem Kijowa to mogę tylko pogratulować lykania ruskiej propagandy 

classic fluber , nie ma co napisac to jakies dyrdymaly daje nie na temat . , sygnalizje tylko zebys wyciagnal glowe z piachu , nic nie sprawdzam , po co ?  nie jestem  dziwnym czlowiekiem ktory bedzie tyral rybusa ze z zona rosjanka i dwojgiem malych dzieci  nie chce zmienic swojego miejsca zyciowego , tak samo gdybym pojechal do turcji i przez przypadek mialbym kilku ruskich obok nie robilbym jakiejs paranoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Rybus jest Polakiem. Jeżeli ma to w dupie to niech spierdala i nie wraca

FLuber, gość ma żonę i dzieci. Żona nie chce mieszkać w kraju w którym nienawidzę jej rodaków. Ja wiem, że po katolicku to żona powinna być posłuszna mężowi ale dziś mamy inne czasy i mogła mu powiedzieć, że ona i dzieci nigdzie nie jadą. A Rybus może znaleźć zatrudnienie tylko w Rosji i Polsce, alternatywnie w jakiś dalekich lądach. Bo w poważnej lidze nikt nie weźmie 32 letniego zawodnika a taką historią urazów.  

A Polsce pisanie o zdradzie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

FLuber, gość ma żonę i dzieci. Żona nie chce mieszkać w kraju w którym nienawidzę jej rodaków. Ja wiem, że po katolicku to żona powinna być posłuszna mężowi ale dziś mamy inne czasy i mogła mu powiedzieć, że ona i dzieci nigdzie nie jadą. A Rybus może znaleźć zatrudnienie tylko w Rosji i Polsce, alternatywnie w jakiś dalekich lądach. Bo w poważnej lidze nikt nie weźmie 32 letniego zawodnika a taką historią urazów.  

Borek wspominał, że Rybus miał konkretne oferty tylko z krajów……. arabskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fluber napisał:

Problemem są niskie standardy moralne rybusa i sprzedawanie się za ciut większe pieniądze oraz wrzucanie oświadczeń które już ruscy wykorzystują do swojej propagandy i wycieranie sobie przy tym gęby własną rodzina. Pluje na takich ludzi. A Ty możesz trzymać z Rosjanami i rosyjskimi sprzedawczykami, twoja wola. 

powtarzasz sie  , najpierw mi wrzucasz ze dalem sie zmanipulowac jakims ruski hakierom , a teraz nastepnemu userowi to samo wypominasz. LOL ,  fluberowe wytlumaczenie na zlo tego swiata  - ruskie hakiery  i propaganda haha.  bmf wyjasnil twoja obslizgla hipokryzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mistrzBeatka napisał:

swoim lenistwem tlumaczysz finasowanie rezimow , niezle :))) zawsze mozesz przeciez kupowac drozsze marki ktore produkuja w europie albo innym normalnym kraju  i nie bedziesz musial sprawdzac metek  LOL, ale byloby za drogo  co ? wiec kupujesz chinszczyzne i jest ci ztym calkiem dobrze.

O Wypraszam sobie. W pierwszej kolejności patrzę czy towar jest polski i jeśli chodzi o żarcie i ciuchy to innych praktycznie nie kupuje. 

7 minut temu, Koelner napisał:

Borek wspominał, że Rybus miał konkretne oferty tylko z krajów……. arabskich. 

Piekarski mówił że miał też oferty z Turcji i Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.