Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

Według niezależnych od rezimu sondazy 80-90% rosjan popiera działania na Ukrainie. Branie jakichkolwiek pieniędzy od nich jest niemoralne i oni mają się czuć niebezpiecznie i wykluczeni, inaczej za 10 lat mamy powtórkę z rozrywki jak się dozbroją i nie zmienią systemu. Zwłaszcza po najnowszych wypowiedzislach putlera o Piotrze Wielkim, konieczności poszerzania terenów itd.

Czyli karzesz tych co zachowali się godnie i wyjechali. 

Bo chyba nie masz wpływu na Wanie w Moskwie. 

Uwielbiam to wasze czarno białe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadome jest, że Piekarski oraz Rybus zdają sobie sprawę z zaistniałej sytuacji. Piekarskiego oświadczenie takie wyprzedzające to potwierdza. Rybus nie dostałby nigdzie takiej kasy ponieważ jest graczem anonimowym a moralność zostawiam zawsze dla osób zainteresowanych. Nie jestem na miejscu Rybusa więc nie wiem, wiadomo że granie w kraju który jest izolowany przez wszystkich w dodatku pośrednio jesteśmy z nim w stanie wojny to c***nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Gdyby nie żona i dzieci to nie byłoby tematu. Ale on nie ma dobrego wyboru i nie chciałbym aby przez internet anonimowe kozaki opluwały go bo wydaje się komuś ze to łatwy wybór. 

Łatwo idealizować. 

Nom, dzieci Polaka o nazwisku rybus bylyby prześladowane w polskich przedszkolach. Trudny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nom, dzieci Polaka o nazwisku rybus bylyby prześladowane w polskich przedszkolach. Trudny wybór

Tylko dla ludzi o ograniczonej wyobraźni to łatwy wybór gdzie w taki sposób jeszcze upraszczasz sytuacje do zero jeden. 

Ja nie wiem na ile dzieci maja jaki akcent bo mie znam jego rodziny. 

A w relacjach z rówieśnikami obecnie może to być męczące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież zawod sportowca zawodowego wiąże się z wiecznym życiem na walizkach, zmianach klubu itd. Na prawdę mamy się czuć się źle z tym, że żona Rybusa nie będzie w swoim kraju, albo taty częściej nie będzie, niz będzie? W takim razie proponuję zmianę zawodu, najlepiej na pracę zdalną, wtedy będzie miał dużo czasu zeby siedzieć w domu.

 

Sprzedajna łajza i tyle, nie zasłaniajmy się rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Tylko dla ludzi o ograniczonej wyobraźni to łatwy wybór gdzie w taki sposób jeszcze upraszczasz sytuacje do zero jeden. 

Ja nie wiem na ile dzieci maja jaki akcent bo mie znam jego rodziny. 

No jak to może być trudny wybór jak z oświadczenia wynika ze w Rosji jest bezpieczniej i lepiej płacą? Według Rybusa i oświadczenia jego menadżera to był łatwy wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ty masz się czuć złe jeżeli chodzi o zone rybusa? Co to za narracja. To on odejmuje decyzje i nic nam do tego. Pisze tylko ze mogą być jakieś dodatkowe okoliczności o których nie wiemy. I nie popieram jego wyboru ale rozumiem ze mogą być inne ważne aspekty 

Teraz, fluber napisał:

No jak to może być trudny wybór jak z oświadczenia wynika ze w Rosji jest bezpieczniej i lepiej płacą? Według Rybusa i oświadczenia jego menadżera to był łatwy wybór. 

Może takie oświadczenie zmuszony był wydać? 

A szuka planu B?

To nadal nie upoważnia nas do krytyki i pokazywania palcem co ma zrobić. 

Jak napisałem ja nie znam jego rodzinnej i finansowej sytuacji aby pokazywać paluchem co ma zrobić. 

Może ma inwestycje zamrożona i by stracił dorobek życia gdyby wyjechał? 

Nie wiem nic. 

To się nie mądrze. 

Mogę jednak zrozumieć ze miał powody. 

PiS by przejął władze w Toruniu to tez mam wypierdalac z miasta? 

/zachowujac skale/

Rybus może nie mieć aż tak wolnego wyboru 

A inna sprawa ze odpływ dobrych sportowców na dłuższa metę zaszkodzi lidze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

A dlaczego ty masz się czuć złe jeżeli chodzi o zone rybusa? Co to za narracja. To on odejmuje decyzje i nic nam do tego. 

To jest logika: nie wolno krytykować niczyich decyzji. 

3 minuty temu, ignazz napisał:

Pisze tylko ze mogą być jakieś dodatkowe okoliczności o których nie wiemy. I nie popieram jego wyboru ale rozumiem ze mogą być inne ważne aspekty

Powody decyzji są podane w oświadczeniu. W Polsce zabili Adamowicza i jest niebezpiecznie. 

4 minuty temu, ignazz napisał:

 

Może takie oświadczenie zmuszony był wydać? 

A szuka planu B?

To nadal nie upoważnia nas do krytyki i pokazywania palcem co ma zrobić. 

Prawo do krytyki nie wymaga żadnych upoważnień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Uważasz ze jesteś w stanie poznać wszystkie szczegóły aby moc krytykować? Jeżeli tak proszę bardzo. Nie chce zabraniać innym o samostanowieniu ergo nie zabraniam Tobie krytyki. Chodzi o background. 

Uważam że oświadczenie o przyczynach pozostania jest skandaliczne i antypolskie. 

Jeżeli w oświadczeniu rybus kłamie to tym gorzej dla niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jack napisał:

Chłop został w Rosji bo mu żona kazała. Cała historia. Można się rozejść. 

Co jest bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę gdzie się potrafił szlajać rybus po meczach wyjazdowych będąc już zareczonym i jak jego Polska narzeczona dowiedziała się z gazety że jej narzeczony będzie ojcem. Zresztą nie dziwi fakt że piekarski jest jego agentem, musieli się dogadać na płaszczyźnie intelektualnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Co jest bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę gdzie się potrafił szlajać rybus po meczach wyjazdowych będąc już zareczonym i jak jego Polska narzeczona dowiedziała się z gazety że jej narzeczony będzie ojcem. Zresztą nie dziwi fakt że piekarski jest jego agentem, musieli się dogadać na płaszczyźnie intelektualnej. 

Nie przesadzaj, Rybus ma pozytywne akcje we wspomaganiu dzieciom w Łowiczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.