Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Kubbas napisał:

Benzema powinien dostac zlota pilke

aha

to PSG nie moze wziac Depaya, Mbappe (wzielo), czy kogo tam jeszcze z kazdego klubu we Francji?

Totenham United City nie moga wziac kazdego z Leicester, West Hamu i kogo tam jeszcze?

Juventus Milan nie moga wziac kazdego ze swojej ligi?

A Manchester City może sobie wziąć każdego z Manchesteru Unted i Chelsea?

A Juventus może wziąć każdego z Milanu i Interu?

A Real może wziąć sobie każdego z Barcelony i Atletico?

3 pytania tak czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ely3 napisał:

Ty sobie żartujesz bo na poważnie tego napisać nie mogłeś

Juve (...) za rok pewnie znowu wrócą na 1 miejsce.

i kupią z Interu Barelle, wezmą za darmo/kupią Lukaku? 

Widzisz Bayern, który na kilka kolejek przed końcem jest poza Ligą Mistrzów? 

21 minut temu, ely3 napisał:

Olympiakos w Grecji

> Gracja
> TOP liga

wybierz jedno

 

I żebyś mnie dobrze zrozumiał, z tą przewagą nad resztą ligi, nie chodziło mi o ilość mistrzostw z rzędu, tylko o fakt, że Bayern może bez najmniejszego problemu wyciągnąć kogo chce z każdej drużyny w Bundeslidze. 

 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

I żebyś mnie dobrze zrozumiał, z tą przewagą nad resztą ligi, nie chodziło mi o ilość mistrzostw z rzędu, tylko o fakt, że Bayern może bez najmniejszego problemu wyciągnąć kogo chce z każdej drużyny w Bundeslidze

Nie do końca. Bo dlatego bierze za darmo bo mu Borussia nie chce sprzedać więc czeka cierpliwie. Jakby Juve czekało cierpliwie to tez by brało za darmo bo ma taka przewagę marketingową . Milan to bankrut i ledwo daje radę , 

Kogo z ligi hiszpańskiej ostatnio kupiła Barcelona? Ona już od dawna przegrywa rywalizacje o zawodników z Realem. Jeszcze jedzie na starej chwale i starej gwardii ale to kwestia czasu jak to pęknie. Oddali za darmo Suareza Rakitica ,Vidala by zejśc z kosztów  

Poza tym Bayern jednak nie kupuje każdego bo jak ma płacić to nie chce więc Havertz poszedł do Chelsea .MCKimmon do Juve. Haaland z Borussii tez nie dla Bayernu więc ten tego nie do końca tak jest. Timo Werner też nie poszedł do Bayernu bo ci go chcieli za darmo . Więc mam wrażenie ,ze zyjesz tym jak Bayern brał za darmo lub zmuszał Borussie do oddania Hummelsa, Lewandowskiego itp.. Kiedy ostatnio on brał największe niemieckie talenty z Borussi? Czy Bayernu czy nawet Borussi M.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:Więc mam wrażenie ,ze zyjesz tym jak Bayern brał za darmo lub zmuszał Borussie do oddania Hummelsa, Lewandowskiego itp.. Kiedy ostatnio on brał największe niemieckie talenty z Borussi? Czy Bayernu czy nawet Borussi M.?

Jest jeszcze Reus za którego nie chcieli bulić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ely3 napisał:

Nie do końca. Bo dlatego bierze za darmo bo mu Borussia nie chce sprzedać więc czeka cierpliwie.

Lewego nie chcieli sprzedać, to jest fakt. Natomiast Gotze i Hummelsa puścili -  Gotze na tydzień czy tam miesiąc przed finałem LM z tymże Bayernem :) i też nie zawężajmy tego do BVB, taki RB Lipsk właśnie sprzedał tam swojego trenera i podstawowego obrońcę. 

41 minut temu, ely3 napisał:

Kogo z ligi hiszpańskiej ostatnio kupiła Barcelona?

https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/alletransfers/verein/131

Barca to przegrywa z Realem głównie jeśli chodzi o młode talenty, takie mam wrażenie i jest to skutek beznadziejnych rządów ostatniego prezydenta. Natomiast mam nadzieję, że ten sezon będzie momentem zwrotnym

41 minut temu, ely3 napisał:

Oddali za darmo Suareza Rakitica ,Vidala by zejśc z kosztów 

i to były akurat dobre ruchy, szkoda tylko że wykonane przez to w jak beznadziejnej sytuacji się znaleźli 

28 minut temu, Koelner napisał:

Jest jeszcze Reus za którego nie chcieli bulić .

Tu są różne wersje, bo to ponoć Reus nie chciał do Bayernu 

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/486912/marco-reus-nie-chce-do-bayernu-monachium-wybiera-miedzy-realem-a-barcelona

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, airmax napisał:

taki RB Lipsk właśnie sprzedał tam swojego trenera i podstawowego obrońcę. 

A najlepszego gracza do Chelsea. Ani Werner ani Havertz nie poszli do Bayernu. W ogóle ostatni kogo kupili w sposób przedstawiony przez Ciebie to Goretzka w 2018. Goetze to w ogóle specyficzny przypadek bo on od dzieciństwa był fanem Bayernu pochodzi z tamtego rejonu tylko Bayern jak był młodziakiem go nie chciał (coś jak Lewandowski mógł być w Legii a trafił do Znicza a potem Lecha ) więc oni odpuścili bo wiedzieli ,że takie jest jego marzenie

Lipsk sprzedał swojego obrońcę po rynkowej cenie. W ostatnim sezonei dwóch najlepszych graczy ,którzy zmienili klub w Niemczech poszli do Anglii a nie do Bayernu. Ba Borrussia odrzuciła ofertę od United na 100 mln za Sancho i raczej nie zanosi się by kogoś sprzedała do Bayernu. Tak samo LEverukusen czy Gladbach.. Trochę te czasy Bayernu kupującego kogos chce się kończą tylko oni nadal  mają najmocniejszy skład i najbardziej wyrównany. Reszta ligi dopiero buduje młode składy albo leżą na morzu gotówki jak Leverkusen , które ma obecnie na koncie ponad 100 mln euro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież piłka była w grze :P Smaldini był spóźniony bo Cavani go wyprzedził, dlatego jechał na wślizgu. Głupio sprokurowany karny z punktu widzenia Romy 

BTW gdyby taka sytuacja miała miejsce na środku boiska to wg Ciebie faul czy nie? 

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.