Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, josephnba napisał:

Możesz rozwinac swoją wypowiedź bo nie wiem czy rozumiem co masz na myśli

Ptak pisał, że gdyby Lewy miał do pomocy "solidną pomoc" to walczyłby o medale. Uważam że to bujanie w obłokach, i totalnie nierealistyczne spojrzenie na potencjał drużyny. No to mu napisałem jaki turniej by trzeba zorganizować, żeby o ten medal realnie walczyli, bo takim turniejem z całą pewnością nie są mistrzostwa Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rahu napisał:

całkiem możliwe,  Stones tak w ogóle to  poziom co najwyżej Evertonu i nic więcej mocno przeceniony gość

O Milik po raz drugi pięknie  

Stones Stonesem, zawiódł w MC, ale jednak lepiej mieć obrońcę mierzącego powyżej metr osiemdziesiąt. Dlatego łysol zawsze będzie przegrany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielska to moja liga, uwielbiam oglądać większość spotkań, ale VAR u nich to jest jebana porażka. Na szczęście nie okradli United z tej bramy, bo byłoby to śmieszne. Przed oczami sędziego był odbiór, puścił kontrę, która trochę potrwała, a oni jeszcze analizują, czy z tego powodu uznać bramę? Dramat i odzieranie piłkarzy z radości z bramek, bo drżą, czy zaraz c*** będzie z całej roboty. Nie rozumiem, po co ten odbiór jeszcze cały czas katują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2019 o 18:12, matek napisał:

Angielska to moja liga, uwielbiam oglądać większość spotkań, ale VAR u nich to jest jebana porażka. Na szczęście nie okradli United z tej bramy, bo byłoby to śmieszne. Przed oczami sędziego był odbiór, puścił kontrę, która trochę potrwała, a oni jeszcze analizują, czy z tego powodu uznać bramę? Dramat i odzieranie piłkarzy z radości z bramek, bo drżą, czy zaraz c*** będzie z całej roboty. Nie rozumiem, po co ten odbiór jeszcze cały czas katują. 

angielska w ten weekend najbardziej rozczarowała, mecz lazio-atalanta, lechia-arka czy milan z lecce biły na głowę. właśnie w angielskiej najbardziej zawodzą szlagiery chyba że trafi się jakaś strzelanina typu city -pool ale to raz na dekadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.