Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ben Nabouhane zaciągnął Crvenę do Ligi Mistrzów. Gość jest naprawdę dobry jak na warunki lig porównywalnych do polskiej. No i gra w egzotycznej reprezentacji Komorów. W derby Belgradu po drugiej stronie gra Gomez z Wysp Zielonego Przylądka, wyciągnięty przez Partizan z drugiej ligi portugalskiej. Też by dał radę u nas, ale mamy rygorystyczny limit dla gości spoza UE (choć nie wykluczam, że Nabouhane moze mieć też paszport francuski, a Gomez, jak to gość z Wysp Zielonego Przylądka paszport portugalski).

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sobie uświadomiłem, że Real nigdy nie grał z Chelsea w Lidze Mistrzów.

Na wszelki wypadek się upewniłem:

https://www.11v11.com/teams/chelsea/tab/opposingTeams/opposition/Real%20Madrid/

Trochę dziwna sprawa, że 2 z 6 najlepszych drużyn XXI wieku cały czas się mijają. Z drugiej strony Chelsea często trafia na Barcę i PSG a Real na Atletico, Borussię i Bayern.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszko to luzak, ja tam go lubię. 

 

Ale Szczęsny to tylko firmuje swoim nazwiskiem ten program? Fatalnie się spisuje w takiej formule. 

zobacz wczesniejsze filmiki, w pozostałych jest bardziej aktywny

 

tutaj przz swoją znajomosc zPeszką chyba nie chciał za duzo mówić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pytanie jest takie, czy wypierdzielą go w miarę szybko. Pomyłka od początku, niestety się nie myliłem. 

 

Nie wypierdzielą bo Brzęczek to w zasadzie autorski pomysł Bońka. A ten tak szybko do błędu się nie przyzna. Na pewno będzie selekcjonerem na początku eliminacji. Jeżeli tam 3-4 mecze nam nie wejdą to zrobi się panika i pewnie wtedy mu podziękują. Ale przy dobrym losowaniu i terminarzu to nawet grając słabo możemy punktować i cały czas być w grze a wtedy Brzęczek może nawet dociągnąć do ME 2020.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie ma na czym budować optymizmu na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.