Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Brzęczek robi słabą robotę z tą kadrą póki co ale akurat sam wynik Polska-Włochy 0:1 na papierze wygląda stosunkowo ok.

Jeszcze tylko dodam apropos portugalii ze trudno jest wygrac mecz w 9 jak pozostalych 2 graczy to zawodnik od dlugich rzutow z autu ( reca) oraz od rzutow wolnych i roznych ( kurzawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dodam apropos portugalii ze trudno jest wygrac mecz w 9 jak pozostalych 2 graczy to zawodnik od dlugich rzutow z autu ( reca) oraz od rzutow wolnych i roznych ( kurzawa)

Może na rewanż wyciągnie Brzęczek wnioski, bo zdaje się że ten mecz zadecyduje o naszym rozstawieniu w kwalifikacjach Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na rewanż wyciągnie Brzęczek wnioski, bo zdaje się że ten mecz zadecyduje o naszym rozstawieniu w kwalifikacjach Euro.

Musi na lewa obrone wstawic prawego obronce bo nie mamy zadnego lewego obroncy na poziomie a prawych mamy i nie mam na mysli jedrzejczyka.

 

A ze skrzydlami to nie wiem co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na fejsie, to przeklejam, autorem Konrad Rosiński

Nawałka też znany na całym świecie nie był a ćwierćfinał euro zrobił a eliminacje do MŚ też poszły niczego sobie. Taki typowy artykuł od Janusza dla Januszy.

 

Już olewając te dziwaczne porównania do ordynatora i klinki, Brzęczek rzeczywiście robił póki co dziwne ruchy kadrowe i nie wygląda to zbyt fajnie ale ma jeszcze czas się poprawić, ja go jeszcze nie skreślam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi na lewa obrone wstawic prawego obronce bo nie mamy zadnego lewego obroncy na poziomie a prawych mamy i nie mam na mysli jedrzejczyka.

 

A ze skrzydlami to nie wiem co zrobic.

Brak skrzydłowych, też powoduje że on upchał tylu tych środkowych pomocników, ale jakby się tak nad tym zastanowić to trudno wskazać kogoś kto na tym skrzydle nie zawiedzie, a to przecież była nasza największa broń, w najlepszym okresie. Piszczek- Błaszczykowski z prawej to jakby nie patrzeć, po Lewym dwóch naszych najlepszych graczy z pola, obaj z wyrobioną marką, grający w mocnym klubie, mający wiele meczy o dużą stawkę za sobą. Z lewej Grosicki grał ponad stan i przepychaliśmy te mecze na swoją korzyść. Teraz nie mogąc grać z kontry, bo nie ma ani jednego skrzydłowego co by wygrał pojedynek biegowy, a gdzie tu mówić żeby przedryblować rywala czy sensownie dośrodkować, więc trzeba się męczyć w ataku pozycyjnym, a do tego też piłkarzy nie mamy, bo nie mamy środka pola co byłby w stanie wysoko założyć presing i utrzymać się przy piłce. No nie wygląda to za ciekawie, nie ma się co oszukiwać.

 

Powinien tego Kadziora próbować na skrzydle, on w Zagrzebiu grywa w zależności od potrzeb na prawym albo lewym, i gra raczej nieźle, gol i 6 asyst na 673 minuty w lidze to dobre liczby. Nie widziałem go co prawda w akcji, bo jak widziałem mecze Dinama to te z pucharów, a tam siedział na ławce. Pamiętam go tylko z Jagi, no nie jest to piłkarz który zbawi kadre, ale nie będzie gorszy od emeryta Błaszczykowskiego czy Grosickiego. Brak szans dla takich zawodników ,będących w formie, to jest jawny sabotaż ze strony trenejro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De Gea od Mundialu to jest recznik w bramce reprezentacji. 

 

Hiszpania po 40 minutach dostaje u siebie 0-3 z Anglia

No i bardzo ładnie, tak na wypadek jakby ktoś jeszcze uważał że Polska jest na poziomie Anglii.  Ograć Chorwatów na Wembley i grupa wygrana. 

 

Jakby co, to średnia wieku dzisiejszej pierwszej jedenastki Anglików to niecałe 23 i pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ładnie, tak na wypadek jakby ktoś jeszcze uważał że Polska jest na poziomie Anglii.  Ograć Chorwatów na Wembley i grupa wygrana. 

 

Jakby co, to średnia wieku dzisiejszej pierwszej jedenastki Anglików to niecałe 23 i pół roku.

Zwyciestwo nad Chorwacja moze nie dac  1 miejsca w grupie  Anglikom. Hiszpania musialaby stracic punkty w ostatnim meczu z Chorwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyciestwo nad Chorwacja moze nie dac  1 miejsca w grupie  Anglikom. Hiszpania musialaby stracic punkty w ostatnim meczu z Chorwacja.

Faktycznie, jak spojrzałem, to wydawało mi się że Anglicy mają mecz mniej. Nawet jeśli się nie uda, to spaść już nie spadną.

 

Coś tam dzisiaj czytałem, że już o jakiś zmianach myślą na następną edycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jak spojrzałem, to wydawało mi się że Anglicy mają mecz mniej. Nawet jeśli się nie uda, to spaść już nie spadną.

 

Coś tam dzisiaj czytałem, że już o jakiś zmianach myślą na następną edycję.

Niemcy sa blisko spadniecia to zeby nie grali z jakimis Rumuniami czy Czechami to mysla by podzial najwyzszej dywizji byl na podstawie rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uroczo. Jesteś dumny? Tak na marginesie, jaki poziom taki hejt. Marność level hard.

Dzisiaj zobaczyłem worki na śmieci jak koszulka Juve. Mnie takie coś śmieszy, bo mnie włoskie druzyny niespecjalnie interesują. Lubię tą ligę, lubię Inter, ale bez przesady. Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem worki na śmieci jak koszulka Juve. Mnie takie coś śmieszy, bo mnie włoskie druzyny niespecjalnie interesują. Lubię tą ligę, lubię Inter, ale bez przesady.

Lubisz Inter i tyle mi wystarczy, możesz spłynąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.