Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Luka Modric zostal wybrany pilkarzem roku FIFA, wyprzedzil Ronaldo i Salaha. Ostatnio Lukita zostal tez wybrany najlepszym pilkarzem roku UEFA.  A wiec w styczniu hat trick i zlota pilka? Ciekawe czy wkoncu skonczy sie hegemonia Ronaldo i Messiego w tej nagrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

piekne to jest, naprawde, cala sekwencja, choc najlepsze wg mnie to mega kiks na 16. metrze, po czym okazuje sie ze kolezka i tak prawie ze pierwszy jest w stanie dojsc do pilki ktora sam skiksowal, miszczostfo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon do śmieci....ktoś śledzi ligę francuską ? Co się dzieje z Monaco....?

Oni tam wszystkich sprzedali, co stanowili siłę napędową zespołu. Tielemans miałby być taki kozak, w Anderlechcie wymiatał przed dwudziestką, a tutaj poziom trochę wyższy, liga bardziej fizyczna i piłki celnie na 10 metrów nie potrafi. Chadli nawet w West Bromie nie potrafił wywalczyć miejsca w składzie, a tutaj przyszedł zastąpić Lemara, no zdecydowanie za duże buty.

Myślę, że mogą się nie zakwalifikować nawet do Ligi Europy, w następnym sezonie.

 

Dzisiaj oglądałem drugą połowę, rywal cofnięty na maksa, a oni pół sytuacji nie stworzyli.

 

 

 

Brawo Derby, może sobie Mourinho dopisać kolejne osiągnięcie na liście wstydu. To już kolejne ogóry, które grają w tym sezonie jak równy z równym z United. W niedzielę oby West Ham ich sklepał, może wtedy ktoś przejrzy na oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne jaja dziś w Hiszpanii. Że w Madrycie będą płakać po Ronaldo było można przewidzieć (bardzo bym chciał żeby Real trafił na Juve na wiosnę), natomiast Barca nie potrafiąca zdominować takich pachołków to już grubsza kpina. Ładnie Pique tam dzisiaj sobie radził w obronie, world class.

 

W sobotę derby Madrytu, mam nadzieję że Atletico im poprawi. Bilbao też mogłoby się postawić na CN.

 

 

Liverpool pierwszy mecz bez zwycięstwa, co prawda w pucharze myszki miki, ale zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pique w dwa mecze sprezentowal 4 gole...

Niech on zajmie sie reformami tenisa czy ta swoja wytwornia filmow bo od poczatku sezonu gra tragicznie. Najgorsze dla mnie jest to ze i tak bedzie gral( juz mam dreszcze na spotkanie z tottkami) bo beton Valverde go nie posadzi. Im szybciej przejebia ten sezon tym lepiej bo nie przyjdzie im do glowy przedluzac kontraktu z tym trenerzyna.

 

Patrzac na Real to mam nie odparte wrazenie ze mocniejszy rywal w CL ich szybko  i bolesnie wyjasni. Ronaldo miewal zastoje ale on ich mentalnie trzymal poziom wyzej a w szklanke Bejla nie wieże.

 

Gol Hazarda majstersztyk . Hazard pokazuje ze jak jest w gazie to jest top world class.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pique w dwa mecze sprezentowal 4 gole...

Niech on zajmie sie reformami tenisa czy ta swoja wytwornia filmow bo od poczatku sezonu gra tragicznie. Najgorsze dla mnie jest to ze i tak bedzie gral( juz mam dreszcze na spotkanie z tottkami) bo beton Valverde go nie posadzi. Im szybciej przejebia ten sezon tym lepiej bo nie przyjdzie im do glowy przedluzac kontraktu z tym trenerzyna.

 

Patrzac na Real to mam nie odparte wrazenie ze mocniejszy rywal w CL ich szybko  i bolesnie wyjasni. Ronaldo miewal zastoje ale on ich mentalnie trzymal poziom wyzej a w szklanke Bejla nie wieże.

 

Gol Hazarda majstersztyk . Hazard pokazuje ze jak jest w gazie to jest top world class.

Z Gironą nie widziałem nawet skrótów, ale dzisiaj to odstawił kompletny cyrk. Inna sprawa, że Barcelona zawsze miała problemy z wracaniem do obrony, nawet gdy tą linię tworzyli Abidal, Alves i Pique z Puyolem. Jest to oczywiście spowodowane skrajnie ofensywną taktyką, tylko że od 2-3 lat z tej ofensywy nic konstruktywnego nie wynika, natomiast problemy w obronie się pogłębiły, bo jednak personel jest dużo słabszy niż wyżej wymieniona czwórka.

Nie przepadam za Barceloną, więc ich problemy mnie w ogóle nie martwią, ale trudno mi zrozumieć jak w takim klubie może grać taka kaleka jak Sergio Roberto, i to jeszcze dość często na prawej obronie, na której totalnie nie ogarnia. Takiego ogóra to w wielkich klubach ze świecą szukać, chyba tylko Lingard w United i Le Celso w Paryżu można by porównać, chociaż PSG się opamiętało i sprzedali dziadygę po jego wiosennych popisach w LM przeciw Realowi.

I dlaczego nie gra Vidal?

 

 

Bale to nie jest wart tyle co jedna noga Ronaldo. CR od kilku lat jest najlepszy na świecie, odejście takiego gracza musi być odczuwalne. Nawet jeśli Real dalej ma świetny zespól kadrowo, to jednak nikt już im tam nie wygra tylu ciasnych meczy. Takich jak on, co sami biorą piłkę i regularnie potrafią dawać zwycięstwo, gdy drużyna gra gówno jest tylko kilku, a on jest z nich najlepszy, więc normalną sprawą jest że Real będzie miał w tym sezonie problemy. Zizu dobrze wiedział co się święci, i przytomnie spierdolił z tego tonącego okrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Eleven, mieć prawa do ligi hiszpańskiej a najważniejszy mecz początku sezonu leci u konkurencji ... ciekawe kiedy zaczną dzielić się też seriea

Jyz tych podzialek nie bedzie. Po tym jak Polsat wykupil eleven to celem Polsatu bedzie zniszczenie nc+. Najblizszy rok to byc albo nie byc nc+...przegranie Eksteaklasy i angielskiej to może być zwijanie żagli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklase to niech bierze Polsat. Ich opakowanie CL jest na rownie mizernym poziomie co Ekstraklasa.

Polsat nie ma szans na PremierLeague bo by musieli zmieniac calkowicie kodowanie swoich transponderow.. Eleven tez nie bardzo bo watpie by Polsat pompowal w nich kase. Predzej wyczekaja az sie pokoncza prawa i eleveny znikna a wszystko co zostanie trafi na sportowe kanaly Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC nie odpuści Ekstraklasy, bo to właśnie na niej zbiera największą widownie, jest od groma abonentów nc+, która płaci za kanały sportowe tylko ze względu na Ekstraklasę. Lepszą oglądalność od Ekstraklasy to mogą mieć Mistrzostwa świata czy Europy, Igrzyska Olimpijskie, może teraz ten Mundial siatkarski. Śmiem twierdzić że taka Liga Mistrzów gdy była na nc+ była daleko w tyle względem Ekstraklasy.

 

 

Brawo West Ham, jak to nie będzie ostatnie 45 minut Cygana na Old Trafford to już nie wiem czego potrzeba żeby go zwolnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.