Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ze fajnie jak Piątek będzie w formie, ale on aktualnie i tak nam nic nie da, bo on żeby być przydatny musi grać na pozycji Lewego, a wiadomo że go ze składu nie wygryzie. ;)

 

Jeśli Brzeczek chcę dac całkowitą swobodę Zielinskiemu i grać nim na 10 to, żeby upchnąć Milika musi on grać fałszywego skrzydłowego tak jak pisal january.

Póki Linetty nie zacznie grać tak jak w Sampdorii to obok Krychowiaka stawialbym na Klicha, który dobrze zaczął sezon i ma jakieś pojęcie o rozgrywaniu.

 

To jak będzie poki co wyglądać linia obrony jest juz raczej pewne więc pozostaje tak naprawdę pozycja drugiego skrzydłowego i tutaj nie mam pojęcia kogo tam wstawić. Kuba jest juz po drugiej stronie rzeki, Kurzawa na poziom międzynarodowy jest za wolny, a Grosicki to jest debil, który nadaję się na ostatnie 30 minut dzięki swojej szybkości. Szkoda, że Frankowski nie odszedł za granicę bo może gdzieś na zachodzie zrobili by z niego przyzwoitego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie wiem czy Zieliński powinien grać na "10". W Polsce uparto się że tak, ale we Włoszech na tej pozycji nie zagrał ani razu od czasów chyba Udinese.

Biorąc pod uwagę brak jakichkolwiek skrzydłowych można by spróbować grać 4-3-3, z Krychowiakiem/Linettym/Zielem w środku i Kownackim/Lewym/Milikiem z przodu.

Wtedy i Zieliński i Linetty mają podobne role jak w klubie i da się zmieścić Milika. Ale że repra nigdy tak nie grała to jest to spore ryzyko.

 

W każdym razie oglądam często Serie A, wg mnie Linetty do grania w dwójce ŚP jest za mało kreatywny, a Zieliński za mało dynamiczny+za słaby w defensywie - stąd pomysł grania trójką w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 słowa od kadrowego janusza, dla którego reprezentacje powinno się zlikwidować albo upchnąć w lipcu:

 

Wydaje mi się, że nasza kadra ma 2 zasadnicze problemy, które niestety są ze sobą powiązane. Po pierwsze nie mamy żadnego skrzydłowego na choćby znośnym poziomie. I nie mówię tutaj by poziomem równał do Zielińskiego czy Lewandowskiego, a żeby nie wyglądał jak amator przy byle Pazdanie czy innym pozorancie z bekaklasy. Więc fajnie byłoby zagęścić grę do środka i przejść do grania choćby 4-3-1-2 lub nawet płynnym 4-4-2 bez skrzydłowych, z którego często korzystał Zidane w Realu - i tak, wiem że do tego potrzeba graczy specyficznych, ale do "choinki" już nie. No niestety, ale tu pojawia się ten drugi problem. W Polsce nie ma graczy kreatywnych, którzy potrafiliby regularnie utrzymywać formacje rywala w niepewności i wybijać je z ustawienia. Jeden Zieliński to zdecydowanie za mało, a indywidualny poziom wyszkolenia reszty było widać na mundialu. Wszyscy się dziwili, że jak to takie wyniki skoro pojechali goście z Napoli, Monaco, Sampdorii, BVB. No bardzo prosto - wszyscy są (dobrymi) ale tylko wyrobnikami w swoich ekipach. Zestawić 10 gości od gry do najbliższego albo na aferę obok siebie i wychodzi co wychodzi - brak jakichkolwiek opcji. No i niestety, ale bez skrzydeł i szerokiej gry tego nie przeskoczymy, a szkoda, bo w środku pola kadra ma fajne nazwiska i można by grać na wzór Milanu Ancelottiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się ekstra walka w tym sezonie o mistrza w anglii. Sarri kompletnie odmienił grę chelsea. Liverpool kloppa gra nadspodziewanie dobrze. Boje sie tylko ze moze im troche graczy zabraknac, city ma duzo szersza kadre.

 

No i za chwile szlagier, united gra na wyjezdzie z druzyna z kompletem zwyciestw:)

 

Kibice interu, co tam sie dzieje?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się ekstra walka w tym sezonie o mistrza w anglii. Sarri kompletnie odmienił grę chelsea. Liverpool kloppa gra nadspodziewanie dobrze. Boje sie tylko ze moze im troche graczy zabraknac, city ma duzo szersza kadre.

 

No i za chwile szlagier, united gra na wyjezdzie z druzyna z kompletem zwyciestw:)

 

Kibice interu, co tam sie dzieje?!

 

No właśnie gdyby nie dziwna decyzja o braku VAR to jeszcze City miałoby komplet punktów i na czele byłyby aż trzy takie drużyny. Młócenie średniaków zapowiada się niesamowicie. Ciekawe czy w Europie znów będzie tradycyjny out wczesny, bo jednak nawet gra tych najlepszych drużyn momentami przypomina chaos jak w Ekstraklasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdyby nie dziwna decyzja o braku VAR to jeszcze City miałoby komplet punktów i na czele byłyby aż trzy takie drużyny. Młócenie średniaków zapowiada się niesamowicie. Ciekawe czy w Europie znów będzie tradycyjny out wczesny, bo jednak nawet gra tych najlepszych drużyn momentami przypomina chaos jak w Ekstraklasie.

Gdyby był var to tottenham miałby karnego w ostatniej minucie więc wtedy pewnie liverpool nie miałby kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice interu, co tam sie dzieje?!

Typowy mecz, gdzie nic nie chce wpaść. Inter nie wykorzystał wczoraj multum okazji, sędzia swoje też dorzucił. Parma wbiła za to bramkę która wchodzi raz na tysiąc. Inna sprawa, że Spall myślał już chyba o Spurs, i zostawił Icardiego na ławce, a dał grać nieudacznikowi Balde, który może i wiatr robi, ale strzela raz na pół roku.

 

Atletico podobnie, to co wczoraj wyczyniał w bramce Dmitrovic, to momentami było nie do uwierzenia.

 

W Anglii ciekawie, oby się Liverpool trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kibicuje Barcie to Barca.

 

Inter vs Tottenham obejrzalbym na zywo (nagram sobie)z checia choc mysle ze bedzie albo 0-0 albo 1-0.

 

w kolejnych kolejkach nie bede mial tego problemu bo barca zagra z interem i tottkami.

 

Wprowadzili te dwa sloty godzin ale patrzac na terminarz to oprocz 1 kolejki to o 19 graja sredniaki a o 21.00 jest kilka meczow.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale finisz Interu, super mecz. Totki płacą za nieskuteczność, powinni zabić mecz, mieli sporo okazji ku temu. 

 

 

Jak sie kibicuje Barcie to Barca.

 

Inter vs Tottenham obejrzalbym na zywo (nagram sobie)z checia choc mysle ze bedzie albo 0-0 albo 1-0.

 

w kolejnych kolejkach nie bede mial tego problemu bo barca zagra z interem i tottkami.

 

Wprowadzili te dwa sloty godzin ale patrzac na terminarz to oprocz 1 kolejki to o 19 graja sredniaki a o 21.00 jest kilka meczow.

Ja nawet jak byłem młodszy, i bardziej emocjonalnie podchodziłem do kibicowania, to jak grała drużyna z którą sympatyzowałem z jakimś ogórem, to oglądałem tylko w ostateczności, jak nie było lepszej alternatywy. Takie mecze są nudne, tym bardziej w wykonaniu Barcy. Pyk, pyk, tysiąc podań gol, pyk pyk, tysiąc podań gol 3:0 koniec, strata czasu moim zdaniem.



Chociaz chyba nawet panasewicz byłby dziś lepszy od candrevy...

Że on się dzisiaj o własne nogi nie zabił to i tak sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale finisz Interu, super mecz. Totki płacą za nieskuteczność, powinni zabić mecz, mieli sporo okazji ku temu.

 

Że on się dzisiaj o własne nogi nie zabił to i tak sukces.

Mecz był fatalny do gola icardiego, badzmy szczerzy:) czy tylko ja nie mogłem zdzierżyć komentatorów?

 

Candreva chyba miał fatalny ostatni sezon. Nawet sie nie spodziewalem ze go zatrzymają na kolejny sezon. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.