Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Okej bo z tego co wiem , to najprawdopodobniej ci co kupywali z muve dostali kod w dystrybucjie elektronicznej a ja mam zrobione zdjecie kodu z opakowania z gra z tyłu i gre pudełkową bedzie wlasnie mozna aktywowac dopiero jutro w dzien premiery a nie przed :smile: Dzięki

 

Ja dzisiaj dostałem wersję pudełkową. Kod zadziałał bez problemu. Gra właśnie się ściąga. Sprawdź, czy nie pomyliłeś zera z literą O przy przepisywaniu.

 

Jeszcze nie aktywowałem mojego kodu za pre-order (czekam, aż serwery powstaną z martwych), ale fajne jest to, że zamiast karty Duranta żótodzioba dostaniemy do wyboru jedną z ośmiu kart zawodnika spoza USA lub Duranta-młokosa:

  • Dirk Nowitzki
  • Tony Parker
  • Ricky Rubio
  • Dante Exum
  • Marco Bellinelli
  • Jeremy Lin
  • Manu Ginobli
  • Luol Deng
  • Kevin Durant wersja "Młokos" :playful:

Dirk czy Parker o to jest pytanie! :peaceful:

Edytowane przez gimlix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem wersję pudełkową. Kod zadziałał bez problemu. Gra właśnie się ściąga. Sprawdź, czy nie pomyliłeś zera z literą O przy przepisywaniu.

 

 

10726457_10203781716681364_1703443315_n.

 

Tak to tez u cb wyglądalo z tym , że oczywiscie bez skreślen :D?

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak to tez u cb wyglądalo z tym , że oczywiscie bez skreślen :grin:?

Kod na tej karcie to bonusy za pre-order. Kod steam w pudełku z grą znajduje się na takiej małej karcie ze zdjęciem Duranta. Wygląda na to, że Muve wysłało ci tylko kod za pre-order.

Edytowane przez gimlix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z kolei mam chyba tylko kod do gry. Bo w mejlu mam 

 

 

Dostępne klucze dla gry: NBA 2K15 (PC) DIGITAL

 // tutaj instrukcja aktywacji //

2. Klucz steam ****************

 

 

A żadnego innego klucza z numerkiem "1" nie mam. 

 

Edit. A dobra kod do KD bonus pack jest na steamie w zakładce gry - Numer seryjny

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są prze-je-ba-ne.

 

To co piszą w minimalnych to chyba specjalnie, żeby naciągnąć ludzi. Później taka osoba kupi grę i się okaże, że ma 15fps mimo, że wymagania spełnia. Także polecam najpierw ściągnąć pirata(znaczy się w ogóle polecam nie kupować gry i nie sponsorować tej bandy c***a) i sprawdzić, żeby się nie zdziwić po fakcie.

Osobiście dałem wszystko na low i się grać nie da :grin:

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit. A dobra kod do KD bonus pack jest na steamie w zakładce gry - Numer seryjny

 

To dziwne, bo w Europie dostajemy kod do realizacji najpierw na specjalnej stronce 2K, gdzie możemy wybrać, którą kartę chcemy. W Numerze seryjnym mają ten kod chyba tylko Hamburgery (ja nie mam takiego pola na Steam dla 2k15).

Edytowane przez gimlix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo w Europie dostajemy kod do realizacji najpierw na specjalnej stronce 2K, gdzie możemy wybrać, którą kartę chcemy. W Numerze seryjnym mają ten kod chyba tylko Hamburgery (ja nie mam takiego pola na Steam dla 2k15).

 

Sam nie wiem jak to jest. Ja mam w numerze seryjnym nazwę KD MVP Bonus Pack i kod, całkiem inny niż ten, który aktywował grę na Steamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak to jest. Ja mam w numerze seryjnym nazwę KD MVP Bonus Pack i kod, całkiem inny niż ten, który aktywował grę na Steamie. 

Ciekawa sprawa. Tak, jak pisałem - ja nie mam możliwości sprawdzenia numeru seryjnego na Steam. Może w przypadku elektronicznej dystrybucji jest inaczej.

 

Martwią mnie te szopki z serwerami. Gry z serii NBA2k od dawna mają z nimi problemy, ale to co się dzieje teraz to masakra. A co będzie w piątek, gdy do Hamerykanów dołączy reszta świata.

Firma, która nie potrafiła wcześniej zapenić bezlagwego połączenia w bida-multi na pecetowej wersji NBA2k14, wypuszcza mocno usieciowioną grę, w której główne tryby wymagają stabilnych serwerów.

Edytowane przez gimlix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Tak, jak pisałem - ja nie mam możliwości sprawdzenia numeru seryjnego na Steam. Może w przypadku elektronicznej dystrybucji jest inaczej.

 

Pewnie tak wygląda to właśnie dla wersji digital. 

Mam nadzieję, że z biegiem czasu (ale krótkim) serwery w tej wersji dojdą do ładu i składu i będzie się dało normalnie funkcjonować. No bo inaczej to w sumie pieniądze wywalone w błoto, bo można sobie równie dobrze było pobrać pirata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod na tej karcie to bonusy za pre-order. Kod steam w pudełku z grą znajduje się na takiej małej karcie ze zdjęciem Duranta. Wygląda na to, że Muve wysłało ci tylko kod za pre-order.

Ale jaja :D Okazałao sie , tak jak ty mówiles , ze to co wysłali to Dodatek DLC Kevin Durant :) Napisalem im mój problem i wszystko zostało naprawione nie dość , że wysłali mi przed chwilą poprawny juz CD KEY do gry to dodatek moge sobie zatrzymać w ramach rekompensaty za ich pomyłke :) Wielkie dzięki ziomeczku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są prze-je-ba-ne.

 

To co piszą w minimalnych to chyba specjalnie, żeby naciągnąć ludzi. Później taka osoba kupi grę i się okaże, że ma 15fps mimo, że wymagania spełnia. Także polecam najpierw ściągnąć pirata(znaczy się w ogóle polecam nie kupować gry i nie sponsorować tej bandy ch**a) i sprawdzić, żeby się nie zdziwić po fakcie.

Osobiście dałem wszystko na low i się grać nie da :grin:

Na czym odpalałeś? 

Zastanawiam sie czy starczy moje c2d e8200 z 4gb i radeonem 6870 w ogole jest sens kupowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie pobrało , juz włączylem gre i wszystko hula idealnie , servery narazie szybko pracują ale to moze dlatego ze 6:50 była :D Mam Radeona HD 6790 i PRocek 4 rdzenie 3,20 do tego 4 giga ram bałem sie ze bede ledwo na Low grał a tutaj na High / Medium bez ścin , wiec nic tylko grać , nie wiem tylko gdzie wpisac ten bonusy cd KEy Durant Pack wie ktos moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.