Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że nie graliście nic online na ludzkich slidersach.

Ja w zespole nigdy nie miałem mega superstarów, a byłem nieskromnie mówiąc TOP2 w Polsce na platformie PC.

 

Ludzie, którzy mieli LBJów, Durantów itd. przeważnie kupę grali.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dobry i w miarę tani pad do tej gry na PC?

Najlepszy wybór dla PC to:

Xbox 360 Wireless Controller for Windows

 

Ewentualnie pad z Xbox One (podobno ulepszony względem juz i tak świetnego poprzednika), ale nie miałem przyjemności go używać do tej pory.

Edytowane przez gimlix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dobry i w miarę tani pad do tej gry na PC?

 Proponuje ci 2 pady , jeden tani , drugi dosyć drogi :)

 

 

Lubie lekkie pady i mało skomplikowane , ale takie które spełniają moje potrzeby i do NBA zdecydowanie ci wystarczy , moim faworytem jest : 

 

http://bitcomputer.pl/pl_PL/p/TRACER-TRJ-208-SHOGUN-GAMEPAD-PC/12241

 

Tak btw Tracer serio , bardzo solidna firma i jeśli chodzi o kontrolery wskazujące to jest OK 

 

 

Drugi Pad lecz tym razem droższy jest typowy Xboxiak czyli :

 

http://allegro.pl/pad-przewodowy-do-xbox-360-oraz-pc-i4619016307.html

 

Fajnie leży w dłoni lecz wole jednak Pada tego pierwszego czyli PS'owego , lżejszy , tańszy i jeśli chodzi o mnie to Trigery są bliżej przodu a nie schowane i bardziej dociskowe jak w Xboxiaku :)

 

 

NBA 2k15 już zamówione na stronie Inexusa i za 4 dni czyli 07.10 dostane Preorder  CD Key  na emaila i zacznie sie zarywanie dnia w 2k15 i zarywanie nocy na  NBA.TV :)

 

To tak przy okazji łapcie stronke do kupna 2k15 , ale zapewne wiecej na tej stronie jest zwolenników wersji pudełkowej w której śą wirtualne monety , karta zawodnika i inne bajery :P 

 

 

http://inexus.pl/nba-2k15/cd-key-eu

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę taki symbol tego, że branża gier pecetowych stoi teraz w rozkroku między tradycją pudełek i cyfrową dystrybucją. Na dobrą sprawę mogliby sobie darować wersję pudełkową dla PC, ale siła przyzwyczajenia i "tradycyji" jest jeszcze zbyt silna. Są tacy, którzy lubią spozierać na półeczkę z kolekcją gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , w tym przypadku wersja pudełkowa jest bardziej dla kolekcjonerów , ja nigdy jakoś nie przepadałem za pudełkami czy to jak grałem w Call Of Duty , Battlefieldy , inne gry , zawsze kupywalem Cd Keye czy to Origin czy to Steam , A te platformy mają podpisany kontrakt z firmami takimi jak EA , 2k i inne i wszystko to dlatego , że teraz praktycznie każda gra która wychodzi ma Multiplayer a połączenie sie przez Steam lub Origin do kumpla by np razem pograć w duecie jest o wiele prostsze , niż kiedyś jak szukało sie znajomego ,, na ślepo '' po liście serverów tak jak to było kiedys , patrz. Counter Strike 1.6 , Source czy tez inne gierki starego pokolenia ;p

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wybór dla PC to:

Xbox 360 Wireless Controller for Windows

 

Ewentualnie pad z Xbox One (podobno ulepszony względem juz i tak świetnego poprzednika), ale nie miałem przyjemności go używać do tej pory.

Opinia subiektywna, bo dla kogoś kto wychował się na PSX/PS2 itd. Dualshock > pad od xboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia subiektywna, bo dla kogoś kto wychował się na PSX/PS2 itd. Dualshock > pad od xboxa.

 

To już inna para kaloszy. Najbardziej przypadł mi do gustu do tej pory DualShock 4. Ale dla PC ten od Xboxa ma tę zaletę, że jego uzytkowanie jest bezproblemowe. Podłączasz do PC, sterowniki same się ściągają i voilà... grasz.

Dodatkowo menusy w grach automatycznie dostosowują wyświetlaną "klawiszologię" do niego. DS4 tez można podłączyć do PC, ale nie wiem (i wątpię w to), czy gra będzie wyświetlać w "klawiszologi" kwadraty, trójkąty i resztę ferajny.

No i DS4 trzeba mieć podłączony kablem do PC.

Edytowane przez gimlix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.