Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wyglądają nieoficjalne overalle,które od dłuższego czasu krążą po internecie.IMO rating Wesbrooka,czy Bosha to śmiech na sali.Jeśli Rose ma 90,to Paul powinien mieć + - 95,Curry w okolicach 91-93,Irving 87-89.Również odrobinę za wysoko Love i Aldridge.Osobiście do overalli w okolicach 90 dorzuciłbym Davisa,George'a i T.Parkera.Jestem też ciekaw jakie overalle będą mieli zawodnicy z top 10 draftu.

 

 

LeBron James - 99

Kevin Durant - 98

Chris Paul - 98

Russell Westbrook - 97

Carmelo Anthony - 96

James Harden - 95

Kevin Love - 95

Stephen Curry - 95

Dwight Howard - 91

LaMarcus Aldridge - 91

Kobe Bryant - 90

Derrick Rose - 90

Blake Griffin - 90

Kyrie Irving - 90

Chris Bosh - 89

Poszli w Arcade.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2K Sports wrzuciło informacje o nowym trybie rozgrywki na next gena. Nazywa sie MyLeague coś na wzór Association z old genów. Tryb będzię dostępny tylko na XO i PS4 i PC. Na pierwszy rzut oka to dla mnie to tryb bardzo podobny do MyGM z opcją tuningu. Można ustawić:

 

  • ilość spotkań w sezonie regularnym i playoffów
  • możliwość wyłaczenia salary cap
  • mozna grać od 1 do 30 zespołów 
  • nie ma opcji gry online
  • ustawienie cześtotliwości wymian i transakcji
  • możliwość ustawienia trudności negocjacji, morali i chemi w zespole
  • regulacja efektów kontuzji
  • a nawet ustawienie szybkości rozwoju graczy w trakcie sezonu

Do tego był przeprowadzony wywiad z jednym z producentów z czego wynika że tryb:

 

  • nie bedzię wykorzystywał VC
  • można wymieniać zespoły wstawić klasyczne albo zespoly z euroligi
  • tryb będzie miał długość 80 sezonów
  • nowy system kontuzji nazwany po prostu injuries 2.0 w którym jest 16 elemntów ciała i każdy będzię się tak jakby "zużywał" przez całą kariere, kontuzje nie będą już losowe przykładowo jak wiadomo Westbrook ma problem z prawym kolanem to wieksze prawdopodobienstwo bedzie że własnie na tej częsci ciała zlapie kontuzje, możliwe będą kontuzje kończące kariery choć to ma być bardzo rzadkie ale będzie się zdarzać, gracze z drobnymi urazami będą zakładali akcesoria aby chronić przed poważniejszym urazem
  • poziom scoutingu został od nowa zaprojektowany
  • więcej informacji na temat MyLeague przy przedstawieniu  nowości w  myGM ponieważ te tryby będą miały wiele wspólnego ze sobą

Link do wywiadu z producentem:

http://www.operation...ague-interview/

 

Co do ovrl to nie jestem do końca przekonany czy   to są prawdziwe wg mnie za wcześnie na to, poza tym są za wysokie. Co do rozwoju to jeden z projektantów 2K udziela się na forum OS i w dyskusji na temat MyLeague powiedział ze przesymulował 8 sezonów i wyszło na to  że liczba graczy z 90+ była taka sama co w sezonie pierwszym. Więc myślę że w tej kwestii bedzie naprawdę dobrze.

Edytowane przez milolfc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozwoju to jeden z projektantów 2K udziela się na forum OS i w dyskusji na temat MyLeague powiedział ze przesymulował 8 sezonów i wyszło na to  że liczba graczy z 90+ była taka sama co w sezonie pierwszym. Więc myślę że w tej kwestii bedzie naprawdę dobrze.

Ale w międzyczasie były pewnie sezony, w których było tych zawodników zdecydowanie więcej, póki kilku nie zakończyło kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.