Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zrobisz profit w sezonie bodaj 30 milionów to 1k VC na koniec sezonu. No i nigdy Cię nikt nie zwolnii - nie zależnie od prowadzonej polityki w klubie :)

Ja kupiłem Knicks i po ok. dwóch sezonów Carmelo zaczął niesamowicie gwiazdorzyć. Ale to do przesady i o byle co.

Niestety wcześniej mnie namówił na przedłużenie kontraktu z no trade clause, co było moim błędem. Nie mogłem go nigdzie oddać, nawet za skrót.

A że miałem kilka fajnych prospectow to go zwolnilem I nikt nie był na mnie zły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

serio? ja w mygm gram tylko dlatego, że jest fantasy draft, bo jakaś gnida, żyd i śmierdziel wyjebał opcję ,,create team". co im to przeszkadzało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to lubiłem się w to bawić jak byłem młodszy. Dzisiaj nawet jak z ciekawości włączę fantasy draft to zagram mecz lub nawet niecały i wyłączam - bo to takie nie realistyczne jest.

Ale prawdziwa wtopa 2k to jest w online leagues - nie ma tutaj fantasy draft. A nie ma nic lepszego jak zrobić z ziomkami live draft I wybierać w losowej kolejności a potem rozgrywanie meczów i negocjowanie trejdów.

Oby to poprawili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi się jeszcze podoba to, że nie dodają nowych oldskulowych teamów, zamiast tego wypierdalają stare (pozdro kings) i wrzucają jakieś ścierwo z europy. rzeczywiście lepiej dać 10 ekip bulsów z tym samym rosterem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gracie w myGM? Symulujecie mecze, czy je gracie? Ja mam taki problem z tym trybem, że nie wiem jak go ugryźć. Symulacja wydaje mi się niezbyt realistyczna i losowa, z kolei granie każdego meczu po 10-12 minut potrwałoby wieki (granie na mniej minut to z kolei niskie wyniki, również nierealistyczne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja po prostu gram mecz za meczem - na tym to polega. Czasem zdarzy się sim co ok. 10 spotkań ale tak jak piszesz - one są jakieś losowe. I to muszą poprawić.

Bo co z tego jak grając mam - powiedzmy bilans 9-1, jak prawie każdy następny sim w to porażka..

Granie samemu daje przynajmniej satysfakcję

Edytowane przez AirForceNine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się marzy porządny, realistyczny tryb menadżerski, a nie taka popierdółka jak teraz z tym symulowaniem. Mecz leci i po prostu wpadają punkty jednej i drugiej drużynie. Fascynujące.

W ogóle tegoroczna edycja jest jakaś niedorobiona. W myCareer nie ma nawet drzewka playoffów i żeby się dowiedzieć jak idzie innym, trzeba przeglądać durne social media. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się marzy manager w typie FM-a.

A NBA 2K niech pozostanie NBA 2K :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no chłopy, nie wierzę że chce wam się grać 82 mecze w sezonie i to jeszcze po godzinę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To uwierz. Nie zapomnę jak totalnie napruty pòźną nocą odpaliłem 2k10 wtedy i T-Maciem rzuciłem 72 pkt. Takie rzeczy tylko na długich kwartach, nigdy potem nawet nie zbliżyłem się do podobnego wyniku ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku edycji (2-3?) w NBA 2K wpadają trójki na BARDZO wysokim procencie. Nie chcę umniejszać Twojemu osiągnięciu, ale wydaje mi się, że 72 punkty da się spokojnie w najnowszym NBA rzucić takim Prigionim, grając na 12 min q ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi ziomek raz rzucil 100 iversonem, podkoniec meczu juz mnie blagal zebym mu pile oddal zeby mogl pobic legendarny wyczyn alcindora

a prignioni to i 172 bys mogl rzucic, wszystko zalezy czy mowimy o rookie czy o hof

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na każdym poziomie tak samo wpadają trójki, tylko na wyższych są bardziej contested. Jak wyczujesz moment releasu danego zawodnika, to poziom nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mnie bardziej zastanawia po co jest w ogóle ten pasek z releasem? Już kilka razy mi się zdarzyło, że się zrobił zielony(czyli perfect) a piłka nie wpadła do kosza. Na odwrót też mi się zdarzyło - czerwony pasek a tu jeb - punkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jak po co, im blizej zielonego tym lepiej

mnie rozpierdala trafianie w kant tablicy niewazne z jakiej pozycji

https://vid.me/e/k8BO

o tym mowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale tłumaczę, że miałem kilka razy zielony pasek czyli 'perfect' i nie wpadło.

Więc pytam się raz jeszcze: po co to jest? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czasem i na perfekt ci nie wpadnie, co poradzic? chyba we wczesniejsze nba nie grales, tam a+ w ogole nie wpadaly, w 2015 mi prawie zawsze wpada, raz nie trafilem wolnego na zielonym i raz z gry pizde dostalem, ale podoba mi sie, ze poprawili skutecznosc na tym a+ od poprzednich wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem we wcześniejsze NBA i faktycznie A+ nie wpadały. Źle to zinterpretowałem - to jest release a nie gwarancja trafienia.

Zwracam honor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie moge juz ulepszyc swoich zdolnosci w mycareer jak to jest teraz co 6 meczów dostane jeden punkt do ulepszenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie.

A później to już nawet nie co sześć meczów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi