Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 
 

"konsole nigdy nie osiągną grafiki pc". ok, ale jak będziesz inwestował przynajmniej raz w roku w kartę z trzema zrami na rachunku to ok, zgoda, pograsz sobie na ustawieniach ultra. i zauwazysz ogromną różnicę w porównaniu do ps4. ale w portfelu  :smile:

 

 

 

 

 

To co wydasz na karty graficzne w dłuższej perspektywie zrównoważy się z kwotą wydaną na konsolowe gry.

 

Konsola>PC- wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiękłem już przy ,,brzydzę się piratami" i innych ,,złodziejstwach", jeśli nie potrafisz pojąć idei infoanarchizmu, a odróżnianie prawa własności od prawa autorskiego to dla ciebie problem nie do przeskoczenia, to lepiej nie podejmuj tego tematu (wow, rzeczywiście przedstawianie swoich poglądów w paternalizujący sposób to fajna zabawa).

 

 

 

 8 milionów sprzedanych PS4 w pół roku od premiery wzięło się z dupy nie?

a ile pctów sprzedano od tego czasu?

 

 

 Gdy biło rekordy guinessa w 7 kategoriach, gdy rockstar zrobił najwieksza kampanie medialna w historii gier video, gdy była po prostu zajawka na to.

->czyli było fajnie, bo był hype

 

 

"konsole nigdy nie osiągną grafiki pc". ok, ale jak będziesz inwestował przynajmniej raz w roku w kartę z trzema zrami na rachunku to ok, zgoda, pograsz sobie na ustawieniach ultra. i zauwazysz ogromną różnicę w porównaniu do ps4. ale w portfelu  :smile:

no cóż, niektórych po prostu na to stać.

 

a teraz na poważnie: jedyne gry w jakie gram to nba, od biedy fm, czasem jakieś fpsy czy mmo (odpal to na konsoli albo celuj analogiem od pada, powodzenia). tak naprawdę ta dyskusja wcale interesuje, serio. sorry, że cię w nią wciągnąłem. napisałem głupiego posta i w twojej odpowiedzi pełnej wczutki i intensywności na poziomie 16 latka, który właśnie dostał pleja 2 pod choinkę i musi dojebać tym jebanym pctowcom na łamach action redaction dostrzegłem potencjał osoby, która wyskoczy jakby żywcem z 2003r ze swoją wojenką konsole vs pc i dostarczy mi trochę rozrywki. nie chcę jednak dalej tego ciągnąć, bo sposób, w jaki napisałeś swój ostatni post wskazuje, że jesteś emerytowanym pedagogiem albo zestresowanym ojcem piątki dzieci, a bynajmniej nie chciałbym podnosić ci ciśnienia w takiej sytuacji.

nie chciałem obrazić twojej ulubionej zabawki.

pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile benchmark.pl jest wiarygodny, ale w c*** dobra wiadomość:

 

Nowa odsłona sztandarowej koszykówki od 2K nie doczeka się może aż tylu zmian ile dokonujący właśnie generacyjnego skoku WWE, ale również i w tym przypadku każdy entuzjasta kozłowania piłką nie może przejść obok tego tytułu obojętnie. Chociażby dlatego, że pecetowa wersja 2K15 będzie teraz identyczna z wydaniem konsolowym, a liczba dostępnych drużyn podskoczy z 14 do 25. Oczywiście wliczając w to Euroligę i rarytas w postaci polskiego zespółu koszykarzy z Zielonej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jakbym czytał komentarze na jakimś pclabie.

 

Serio, nie widzę sensu spierania się o takie bzdury.

Przecież każdy decyduje sam za siebie i gra w co chce, na czym chce.

I tak wszystko rozbija się o marketing...

 

 

P.S.

PC górą!  :moon:

Edytowane przez samekontuzj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wojna każdy gra na czym chce i co posiada , każdy ma swoje preferencje , wydaje ile chce kasy i na co chce.

Nikomu nic do tego. Sam gram na konsoli bo porostu jest mi wygodniej ( duży TV , kino domowe na dźwięk) kanapa pad w ręce na leżąco - wiem pod PC też można ale mimo wszystko konsola szybko wygodnie - co do poziomu detali wszystko fajnie ciesze się z poprawy gry z roku na rok. Ale najbardziej ciesze się z samej gry a nie z poziomu wyglądu twarzy jakości tatoo u zawodników itd. jest to miłe ale drugorzędne przynajmniej dla mnie.

Gry kupuje od zawsze wole kupić mniej ale oryginalne taka mentalność , każdy może robić co uważa ja mam satysfakcje z czekania kupowania fajnie się patrzy przy kasie i myśli w sklepie ze człowiek zapracował może kupić sobie grę lub coś innego :smile: Chyba za stary jestem na "piracenie" ale nie neguj innych za to. Ale wiem jak ciężko się pracuje na wszystko a Ci co "ścigają" sobie gry niech odpowiedzą sobie na pytanie z takiej sytuacji : " pracownik robi świetny produkt chce podwyżkę bo potrzebuje kasy wie że robi dobre rzeczy idzie do szefa  ...a szef mu mówi Panie XYZ nie dostanie Pan wiem że świetnie Pan pracuje ale nie zarabiamy na Pana produkcie bo klienci nie kupują go dużo bo są dostępne  gdzie indziej nie legalnie i za darmo" teraz pytanie Ktoś chce być na miejscu pracownika i czułby się zadowolony i szczęśliwy?? 

Ale podkreślam każdy robi co uważa i jak mu dyktują zasady którymi się kieruje każdy ma swoje priorytety życiowe , ja nie dawno kupiłem NBA2k14 mimo, że nie długo wyjdzie kolejna , ale jak była premiera NBA2k14 miałem inne priorytety wybrałem np min. League Pass na cały sezon poprzedni i nie żałuje. Gry są fajne ale są na końcu mojej piramidy priorytetów. 


A żeby wrócić do tematu to znalazłem coś takiego 





 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda kupiłem 2k14 na xboxa ale się wypowiem. 2k14 kupiłem gdzieś styczeń/luty tego roku. Kupiłem grę za 100zł (nową oczywiście) wraz z "King James bonus". 

Na allegro preorder 2k15 kosztuje 200zł. Jak dla mnie to za dużo. Wolę poczekać 2-3 miesiące i kupić na allegro wersję preorderową (z tym KD bonus czy jak to się nazywa) i zaoszczędzić kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.