Skocz do zawartości

New Detroit Pistons 2014/15


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki plan może mieć SvG na duet Monroe-Drummond pod koszem. Obaj muszą mieć miejsce i grać blisko kosza, bo trochę dalej od niego grać nie potrafią. Smitha w takiej sytuacji juz nie biorę pod uwagę, bo jesli przedłużą Monroe to go chyba wymienią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W summer league KCP wymiata, tyle że to tylko gra z przeciętniakami, z drugiej strony jakby przeniósł tą pewność i regularność na regular season byłoby miło.

 

Co do trójki Drum, Moose Smith jak powiedział SVG razem to oni grać nie będą, jak dla mnie to wystarczy,

pytanie tylko kto będzie z ławki wchodził, Drummnond już deklarował, że dla niego nie jest to problem, pożyjemy zobaczymy ostatnio plotki że Smith zostaje bo za szajs Detroit go nie odda.

 

Żeby tylko jeszcze jakiegoś SF wyciągnęło Detroit to może coś będzie z tego...

Ps. Dinwiddie moźe być ciekawym backup pointguardem

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP jest niesamowity w tym SL i bardzo w niego wierzę w niego.

 

Drummond z ławki to byłby ewenement, bo ilu najlepszych zawodników w zespole wchodziło z ławki? W ogóle coraz bardziej chłopa lubię, ogarnięty jest.

 

A Dinwiddie to patrząc jak kiepscy są Bynum z Sivą to może i odnajdzie miejce w rosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Augustin 6/2 i C.Butler 9/2 w miarę sensowne ruchy - ciekawe że przy biedzie na rynku z centrami nikt jakoś nie kwapi się do dania kontraktu dla Monroe

 

Fajne kontrakty, obaj to dobre fity dla Pistons (backup na PG i vet z trójką).

 

Nie wiem jaki plan może mieć SvG na duet Monroe-Drummond pod koszem. Obaj muszą mieć miejsce i grać blisko kosza, bo trochę dalej od niego grać nie potrafią. Smitha w takiej sytuacji juz nie biorę pod uwagę, bo jesli przedłużą Monroe to go chyba wymienią?

 

Plan jest taki, aby jednego z tej dójki wymienić przy pierwszej, lepszej okazji. Spokojnie, Stan wypróbuje kilka wariantów i coś postanowią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, takie ruchy to ja rozumiem. Wzmocnienie obwodu, sensowna alternatywa dla Jenningsa, z pewnością wartościowsza niż Bynum. Wydaje się, że teraz tylko czekamy na jakiegoś desperata, który zaproponuje Monroe maxa i będziemy mieli krótką Gregodramę. Obsada pozycji 2-3 nadal nie powala, ale może jeszcze jakaś małą wymiana nastąpi..

 

Jennings/Augustin/Bynum/Siva

KCP/Meeks/Dinwiddie(?)

Singler/Butler/Datome/Martin

Smith/Monroe/Jerebko/Mitchell

Drummond/Gray

 

Trochę się tłok ;) zrobił, ktoś odpadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż dziw że nikt Monroe nie rzuci trochę kasy przeciez przydałby się w wielu zespołach

 

a tak to pewnie podpisze na rok z Det i pójdzie za rok za darmo gdzieś

 

Monroe chce maxa i uważa że tyle jest wart. Odrzucił umowę z Tłokami na 50/4 więc wygląda że jeszcze rok i będzie niezastrzeżonym agentem - tylko że następne lato jest akurat mocne jeśli chodzi o podkoszowych i może się przeliczyć że ktoś mu da maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tłok ;) zrobił, ktoś odpadnie...

 

Oficjalnie Siva i Harrelson polecieli, bo mieli 2 lata umowy niegwarantowane, zostaje natomiast Mitchell, który ma drugi rok gwarantowany, osobiście wolałem Sivę i Harrelsona od Bynuma i Graya, ale cóż widocznie nie było chętnych na Bynumite'a…. a ktoś musiał być ścięty

 

Mnie osobiście Mitchell w SL nie zachwycił, taki atleta bez umięjętności koszykarskich - a taki w Pistons był już - Terrico White się nazywał...

 

Z Monroe trzeba jeszcze poczekać, myślę, że coś się zdarzy może sign and trade z Phoenix ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal Sivy, stawianie na Bynuma nawet jako 3 opcji na rozegraniu to pomyłka, facet jest cancerem, poostatnim sezonie to szczególnie widoczne. Mitchellem się trochę jarałem w zeszłym sezonie, ale najwidoczniej sam atletyzm to za mało, basket to jednak gra dla ludzi myślących. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum jest za Jenningsem, Augustinem i Dinwiddie'm także i tak nie pogra. Poleci pewnie do D-League z niesamowitym Gigim Datome(strzelec robiący 18% za 3, po prostu wow).

 

Jak oceniacie szanse Pistons w tym sezonie? Dla mnie to wygląda tragicznie. Niby naściągali tych strzelców, żeby zrobić miejsce Drummondowi, ale ci strzelcy to rezerwowi i raczej nie za dużo pograją z Dre(chociaż dają jakieś punkty z ławki, więc tragedii nie ma). Sam Drummond też nie wygląda na gościa, który zdominuje ligę w najbliższym czasie. Jeśli Stan z tego coś ukręci to gość ma dożywotnie miano cudotwórcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie trudno przychylnym okiem patrzec na pistons. To stawoanie na niewlasciwych graczy z rownoczesnym upychaniem ich na nieswoje pozycje. Dublowanie graczy o podobnych cechach z rownoczesnymi dziurami na sf i brakiem odpowiedzi na pytanie o klasyczne rozegranie sprawia ze sie nie chce wrecz nachylic w strone tlokow. Ktos tam musi byc maniakiem aby wykupic caliroczny karnet za pare tysiecy zlociszy w przeliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodnej SSSS S-taki w Pacers na rok (tylko  :rolleyes-new: )

 

przykład gościa z potencjałem na Allstara, ale po pierwsze wjazdy pod kosz na siłę oraz słaby rzut z za łuku to były jego słabości w trakcie 7-letniego pobytu w Pistons, może gdyby miał szczęście do lepszych coachów lepiej by się rozwinął… z plusów 40 pkt przeciwko Rose-wi w Chicago z minusów - mentalność - miałem wrażenie że porażki dla niego nie są problemem, tak czy inaczej Stuck powodzenia w dalszej "karierze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/nba/story/_/id/11226217/detroit-pistons-sacramento-kings-resume-josh-smith-trade-talk

Marc Stein         @ESPNSteinLine Follow

ESPN sources say Pistons and Kings on hunt for a third team to help facilitate deal but Sacramento continues to express interest in Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.