Skocz do zawartości

New Detroit Pistons 2014/15


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra jedziemy z koksem na nowy sezon.

 

Zaczęło się powiedziałbym nieciekawie, straszliwym przepłaceniem Jodiego Meeksa (19,5 mln./3 yrs.). Przede wszystkim takich ruchów dokonuje się po rozstrzygnięciu sprawy z własnym FA (Monroe) a nie rzuca się na gościa z taką kasą jakby pół ligi chciało go wyrwać - patologia. Po drugie Meeks to jest jakiś strzelec, ale jeśli to ma być podstawowa opcja na SG to jest słabo, bardzo słabo. Gość sobie w kiepskim zespole nabił statsów, bo ktoś tam musiał te punkty zdobywać, zadowolony zgarniał 2,5 mln a tu Stan wyskakuje z 6,2....

 

Nadal brak prawdziwego SF, C. Martin to dopychacz, 15 gracz w zespole.

 

Plotki mówią o I. Thomasie (24/3?), co byłoby lekkim upgradem względem Jenningsa.

 

Monroe weźmie pewnie koło 62/4 albo 70/5, to wydaje się odpowiednia cena, wyżej nie warto matchować. Tu mam nadzieję na jakiś s'n't.

 

Na razie wygląd to mniej więcej tak:

 

PG - Jennings (8) / Bynum (3) / Siva (0,8)

SG - Meeks (6,2) / Caldwell-Pope (2,7) / Dinwiddie (?)

SF - Singler (1) / Jerebko (4,5) / Datome (1,7) / Martin (?)

PF - Smith (14) / Monroe ? (5,5) / Mitchell (0,8)

C - Drummond (2,5) / Harrellson (0,9 TO)

 

 

Zobaczymy co dalej, liczę, że SVG wytrzeźwieje i poszuka coś bardziej wartościowego a może w końcu dokona jakichś sensownych wymian.

Edytowane przez Zaphod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się powiedziałbym nieciekawie, straszliwym przepłaceniem Jodiego Meeksa (19,5 mln./3 yrs.). Przede wszystkim takich ruchów dokonuje się po rozstrzygnięciu sprawy z własnym FA (Monroe) a nie rzuca się na gościa z taką kasą jakby pół ligi chciało go wyrwać - patologia.

 

Tylko jakby poczekali, to nowy kontrakt Monroe pożarłby część caproomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaiah Thomas dobra opcja jeżeli SVG ma ugadany deal z Jenningsem, w innym wypadku bez sensu. Smoove bardziej pasuje mi do Drumma niż Greg, lecz w Detroit chyba bardziej cenią tego Monroe. Szkoda mogliby dogadać z Atlantą czy Portland na właśnie sign and trade, a tam grałby sobie na centrze.

 

Ten Meeks to ch*jowy deal, jak pisałem w poprzednim temacie takiego Morrowa można było wyrwać za mniejszą kasę. Od Pelicans chciał nie wiele ponad milion, a więc te 2.5-3m/y spokojnie by starczyło.

 

Co do SF to w tym roku nie ma ciekawych opcji poza Dengiem, Arizą i Matrixem. Przepłacać któregoś z nich chyba nie ma sensu, ale nad Dengiem bym się może zastanowił, Trevor to pewnie po podpisaniu nowej umowy zacznie grać gorzej.

 

Ciekawi mnie sytuacja w Detroit, czy w końcu coś się tam uda zbudować!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ocencie caly offsezon, to jest pierwszy ruch ciekawe czy innesa dogadane?

 

Pisalem juz ze Jezeli kontrakt Meeksa ma 3 rok jako TO to nie jest on taki straszny, do tego jakby pojawil sie IT to naprawde nie wygladaloby to tak tragicznie.

Pamietajcie ze tylko w Lakers (i teraz Heat) buduje sie druzyny w ramach jednego offsezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak Meeks będzie stał w tym miejscu do którego kierowałby się J-Smooth aby sobie znów przyceglić za 3, więc już jest lepiej:)

Zobaczymy co się stanie z Monroem i poczekajmy na jakieś ewentualne pozostałe ruchy.

 

PS: Będę specjalnie obserwował jak sobie będzie radził Stauskas w Kings, bo pewnie wylądował by w Detroit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaiah Thomas dobra opcja jeżeli SVG ma ugadany deal z Jenningsem, w innym wypadku bez sensu. Smoove bardziej pasuje mi do Drumma niż Greg, lecz w Detroit chyba bardziej cenią tego Monroe. Szkoda mogliby dogadać z Atlantą czy Portland na właśnie sign and trade, a tam grałby sobie na centrze.

 

Nawet myślałem o Izajaszu Jr. w kontekście Pistons. Lubię go, zawsze gdy oglądałem Kings, robił na mnie pozytywne wrażenie. Tyle, że to nie jest upgrade jeżeli chodzi o rozegranie. Jennings nie ma aż tak tragicznego kontraktu, by go oddawać na siłę. No i zapewne chętni nie ustawiają się po niego w kolejce.

 

Co do SF to w tym roku nie ma ciekawych opcji poza Dengiem, Arizą i Matrixem. Przepłacać któregoś z nich chyba nie ma sensu, ale nad Dengiem bym się może zastanowił, Trevor to pewnie po podpisaniu nowej umowy zacznie grać gorzej.

 

Zawsze można dać maxa Haywordowi, to nowy trend na rynku :playful:

 

Zalecam spokój. Spacer, meliska albo coś mocniejszego, te klimaty. Szykuje się spory ruch w Pistons, nie wierzę, aby cała trójka podkoszowych doczekała startu sezonu. Monroe to bardziej C niż PF, Josh niby jakoś tam pasuje do Drumma, ale celowe wysyłanie go na półdystans w celu robienia spacingu to sabotaż najgrubszego kalibru. A SvG ma chyba w planach nawiązywanie do systemu Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że zdementował tę plotkę, choć raczej ciężko było oczekiwać by postąpił inaczej(nawet jeśli naprawdę nie lubi Smitha). W każdym razie czekam na ruchy Pistons w tym offseason, bo jakoś nie wyobrażam sobie żeby zatrudniali SvG tylko po to żeby utrzymywać ten sam kiepski roster.

Póki co podpisanie Meeksa za takie pieniądze- na minus należy ocenić.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Monroe powiedział albo Ja albo SMith. Jak Smith zostaje to podpisuje tylko 1roczne QO i za rok jestem UFA. No to SvG na dzień dobry ma zgryz

 

dobry ruch tego pana musze przyznać, tak dla zespołu jak i dla niego samego, bez szopek, bez płakania, bez wymuszania S'n'T , fajny kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.