Skocz do zawartości

Finał PLK


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Ta katedra nie jest piękna ;)

W promieniu 60 km masz dwa inne piękne perełki

 

Masz na myśli Płock ;) ?

 

Ja jak byłem we Włocławku pół roku temu, to uderzyły mnie rudery w bezpośredniej bliskości rynku - może jakieś 100-200 metrów od głównego placu. Sam rynek też swego czasu był "viralem" w związku z dokonaną tam "rewitalizacją".

 

Był ktoś może na meczu? Da radę kupić bilety u jakiegoś handlarza pod halą (na kupbilet próbowałem, nawet angażując w to inne osoby, i lipa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katedry Torun i Płock.

 

Włocławek mimo ze na mapie polski wcześnie nic z historyczności nie ma.

Tam największe osiągniecie poza hala to galeria handlowa Wzorcownia z Kauflandem

Nawet fabryki fajansów już nie ma a w tle potężne Azoty.

Jako Torunianin o Bydgoszczy bym nie pisał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz nr 4 w środę a nr 5 w sobotę. Jestem za Anwilem w tej serii, ale nie wiem co Profesor Milicić wyrabia dając rozgrywać Almeidzie, przecież to jest jawny sabotaż, co z tego, że on zrobi 10 asyst jak oda to potem w stratach i to głupich stratach, ponieważ a to mu ucieknie piłka, a to w kozłuje sobie w nogę itp rzeczy.

Obstawiam 4-2 dla Anwilu, Stal jeszcze da radę jeden mecz urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten Anwil je , bierze i jakie gazy rozpyla ale to jakie on końcówki odwala  jest nieprawdopodobne. 15-0 we wczorajszym meczu. No i ta ostatnia akcja.. Ogłądałem ją kilka razy i nadal nie wiem jakim cudem Stal nawet nie oddała rzutu.. Anwil to jeden wielki chaos ale w obronie czasem potrafią postawić ścianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na lament fanów Stelmetu, jaka ta liga niesprawiedliwa, bo to(autentyk) oni powinni być mistrzami PL bo onigrali w europejskich pucharach. xD

 

Toruń zalicza historyczny rok, puchar Polski, a teraz brąz, a predzej jeszcze srebro rok temu. Nie ma to jak fajnie organizowana ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że na trybunach stypa. Zespół zdobywa brąz a emocji wśród kibiców zero. Ja rozumiem, że po tym co Stelmet odstawił w pierwszym spotkaniu (aż mi było w sumie żal Torunian, że musieli ten drugi mecz rozegrać) to ten mecz był bez większej historii (na dodatek nudny), ale kurka wodna medal to jednak medal, jakaś radość powinna być a u samych koszykarzy nawet nie było tego dobrze widać.

 

Niemniej gratulacje dla Pierników za medal, w końcu został utarty Zastalowski nos.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że na trybunach stypa. Zespół zdobywa brąz a emocji wśród kibiców zero. Ja rozumiem, że po tym co Stelmet odstawił w pierwszym spotkaniu (aż mi było w sumie żal Torunian, że musieli ten drugi mecz rozegrać) to ten mecz był bez większej historii (na dodatek nudny), ale kurka wodna medal to jednak medal, jakaś radość powinna być a u samych koszykarzy nawet nie było tego dobrze widać.

 

Niemniej gratulacje dla Pierników za medal, w końcu został utarty Zastalowski nos.

To jest niestety u nas norma, w Toruniu to jest taki piknik, niestety. Z resztą chyba na żadnym sporcie w trn nie ma obecnie dopingu porządnego, co smuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że znowu w 4 kwarcie Anwil niesamowicie wszedł w głowę Stali... Bo ci nie trafiali czystych trójek z rogu

 

A ostatnia minuta gry fantastyczna. Trójka Łączyńskiego nad mającym 2,17 Łapetą świetna. Potem Chyliński odpowiada jeszcze bardziej ekwilibrystyczną akcją

 

Brawo- świetny finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym meczu - mój pierwszy raz w Hali Mistrzów. :smile:

 

Powiem tak: atmosfera super, emocje super, ale Anwil to chyba najbardziej frustrująca drużyna, jakiej kibicowałem.

Skąd bilet?

 

Ludzie stawali w kolejce o godzinie 20, gdy kasy otwierano o 11 dnia nastepnego.Wcześniej, o północy, gdy otwierali o 16.Crazy shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój interes, ale nie okrada się w ten sposób klubu?

Nie :))

 

Jezeli Anwil to wygra, to szykuje sie grube Eldorado.Wie ktos jak to wygląda z przepisami obecnie jezeli chozi o puchary?Kiedys Anwil nie mogl grac w eurolidze przez zbyt mala hale(co jest dziwne, bo nie jest to mala hala.Mogla to byc wymowka Polatowskiego).Ciekawe czy cos sie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :smile:)

 

Jezeli Anwil to wygra, to szykuje sie grube Eldorado.Wie ktos jak to wygląda z przepisami obecnie jezeli chozi o puchary?Kiedys Anwil nie mogl grac w eurolidze przez zbyt mala hale(co jest dziwne, bo nie jest to mala hala.Mogla to byc wymowka Polatowskiego).Ciekawe czy cos sie zmienilo.

 

Tam chyba bardziej chodziło o to, że w promieniu iluś tam kilometrów nie było lotniska dostępnego, a był to jeden z wymogów. 

 

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,W-Eurolidze-wystapi-Idea-Slask-Wroclaw,wid,1073215,wiadomosc.html?ticaid=11b677

 

Poza tym mistrz Polski nie gra w Eurolidze teraz, tylko w Lidze Mistrzów FIBA. 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie 7 meczu i problemów z biletami zapraszam na priv, jest jeden sposób na wejście bez biletu :smile:

 

Dzięki, będę miał na uwadze. Tylko dla mnie to trochę wyprawa (ponad 300 km), nie wiem czy będę mógł zrobić sobie taką wycieczkę drugi raz w ciągu tygodnia. Liczyłem na 3-1 i zakończenie w piątym meczu, ale nie wyszło. :)

 

Nie :smile:)

 

Jezeli Anwil to wygra, to szykuje sie grube Eldorado.Wie ktos jak to wygląda z przepisami obecnie jezeli chozi o puchary?Kiedys Anwil nie mogl grac w eurolidze przez zbyt mala hale(co jest dziwne, bo nie jest to mala hala.Mogla to byc wymowka Polatowskiego).Ciekawe czy cos sie zmienilo.

 

A Milicic nie mówił, że będzie na bogato niezależnie od wyniku finału?

 

btw. mnie się wydaje, że Anwil w tamtych czasach na Euroligę po prostu nie miał kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.