Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

dobry Gm tak ustawi ekipę żeby nie musiała tankować, albo robić tego w tak ordynarny sposób, za to powinny być ogromne kary bo to psuje obraz tej ligi, Sixers w tym sezonie Jazz w zeszłym zrobili serio sporo żeby złożyć zespół który ma na celu utopić jak najwięcej meczów i to jest karygodne. JAk ma się możliwości sklecić w miarę dobry skład i się tego nie robi " bo w zasadzie niema to sensu" to znaczy że coś jest nie tak z tą ligą i z zasadami w niej panującymi. JA mogę mieć pretensje do klubów tak postępujących ale przede wszystkim powinno się mieć zarzuty do władz nba za to że latami nic nie zrobiły aby konkurencyjność byłą faktycznie nagradzana

Zgadza się, ale nie jest nowością, że kiedy przychodzi nowy GM ma inną wizję zespołu i 'sprząta' po starym. Szczególnie, jeśli stary przedealował 2 ostatnie picki i jeden do przodu... na szczęście protected.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś kolejna wygrana, co prawda nad osłabionymi Wilkami, ale zawsze.

 

Sanders się zaczyna rozkręcać, co jest super. Jak by pozyskali jeszcze kogoś pod kosz do zbierania, byłoby super. 

 

A jak ktoś jest zainteresowany to ostatnio napisałem coś o tym zespole: http://flagrantfoulpl.blogspot.com/2014/11/fear-deer.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam brakuje dobrego mądrego rozgrywającego z 3 bo chłopaki grając dwójkowo rozpykają niejeden system i może być to podobne do systemu San Antonio 

 

a na SG podbiłbym do San Antonio w lato i wysłał mega przepłaconą ofertę za Dannego Greena

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcecie od D.Greena - przecież to najlepszy plaster w tej lidze on w każdym obszarze parkietu zatrzymuje rywali na max 43 % a średnio na 37%. A ofensywnie to przecież często opcja nr 5 na parkiecie który ma rzucać za 3 jak jest okazja. Najlepszy 3 &D w tej lidze i nie napiszę że nikt nie jest blisko bo zaraz wyskoczy Rappar z jakąś kretyńską ankietą więc pozostanę że kto jak kto ale D.Green będzie przydatny w każdym systemie

 

Ale kozły to potrzebują rozgrywającego bo para Knight/Bayless to trochę słabo więc kto wie czy Dragić nie będzie ich celem nr 1 w lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ely

 

Właśnie wczoraj przy okazji LM, mój młodszy ziomek (pzdr Dudi) zapytał mnie czy Pop powinien celować po Gorana. Chwilę pomyślałem i zgodziłem się, że byłby to idealny fit i powoli zastępstwo Parkera. Zwłaszcza, że liczba PG i rotacja Hornacka zaczyna Dragicia coraz bardziej przytłaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ely

 

Właśnie wczoraj przy okazji LM, mój młodszy ziomek (pzdr Dudi) zapytał mnie czy Pop powinien celować po Gorana. Chwilę pomyślałem i zgodziłem się, że byłby to idealny fit i powoli zastępstwo Parkera. Zwłaszcza, że liczba PG i rotacja Hornacka zaczyna Dragicia coraz bardziej przytłaczać.

Sęk w tym że Spurs to chyba raczej powinni celować w podkoszowych bo ktoś musi zastąpić Tima( czytaj Marc Gasol) albo do Tiago dobrać choćby takiego Millsapa bo mając Millsa i jeszcze zdrowego Parkera to naprawdę pozycja rozgrywającego to nie jest to co im spędza sen z powiek ale rotacja podkoszowych jak Tim pójdzie na emeryturę to i owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie wczoraj przy okazji LM, mój młodszy ziomek (pzdr Dudi) zapytał mnie czy Pop powinien celować po Gorana. Chwilę pomyślałem i zgodziłem się, że byłby to idealny fit i powoli zastępstwo Parkera. Zwłaszcza, że liczba PG i rotacja Hornacka zaczyna Dragicia coraz bardziej przytłaczać.

Wychowujesz forumowicza, który od 4 lat i przez najbliższych 6 będzie czytał forum, zanim napisze pierwszego posta ? ;]

Paskudnie to wyglądało. Nie ma wyraźnego kandydata do ROTY, pewnie wygra Wiggins ale o dupe rozbić takich rookies. nuuuuuuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.J. McDaniels bardziej mnie przekonuje w kontekście roty, no ale hype zobowiązuje, więc Wiggins jak nic nie spieprzy, to ma tytuł jak w banku, szczególnie że Sota już poddała sezon i może się wykazać.

 

W ogóle słabo to wygląda - z top10 out for season jest trzech (Parker, Embiid, Randle), a czwarty wypadł na długo (Gordon).

 

A co do Bux, żeby już się trzymać tematu :smile:, bardzo miłe zaskoczenie. Trzeba przyznać, że wbrew pewnym pozorom mają fajny skład i masę ciekawych rolesów pod ewentualny rozwój Parkera.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z kontuzjami Parkera, Embiida, Smarta, Randle'a czy Gordona, oglądanie słabszych teamów, czy raczej ogólnie wschodu, traci dla mnie jakikolwiek sens. Te same gówniane drużyny co przed rokiem - powtórka z... hmmm, no rozrywką tego nazwać nie można...

 

Obudźcie mnie na play-offy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same gównianie teamy... weź nie trolluj pls.

 

Tylko dzięki regresowi i ogólnej c***owości: Knicks, Detroit, Hornets czy Indiany, drużyny z topu zeszłego draftu (wyjątkiem są Sixers, którzy są jeszcze gorsi) nie będą miały tego samego bilansu co przed rokiem.

 

8 drużyna zachodu (Dallas/OKC/Spurs/Clippers) robi jesień średniowiecza z każdej drużyny wschodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks bez Parkera, to jest ta sama drużyna co w zeszłym roku + lepszy Grek - out w pierwszej rundzie, Heat i Cavs z contendera i drużyny walczącej o po, stworzyli dwie max 2 runda* zespoły. Bulls byli czwartą drużyną przed rokiem i w tym sezonie też będą w tych okolicach.

 

Jedyne zespoły, które zdecydowanie się rozwinęły to: Hawks, Raps i Wizards. Mimo wszystko, żadna z nich nie jest na poziomie zeszłorocznych Heat/Pacers czy tegorocznych Dallas, Thunder czy Spurs.

 

*no chyba, że nagle Love i Irving nauczą się bronić.

Edytowane przez LeCrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś napisał na tym forum, ze zachód jest nudny, bo już wiadomo kto w PO i woli wschód. W sumie taka prawda. Może i słaby, ale przynajmniej fajna bitwa o miejsca w playoffs. Szkoda rooksów - no, a Jabariego najbardziej, bo jednak super się to duo Antek Jabari ogladało.

Jaka bitwa? Jak dla mnie Ci co są teraz w PO, skończą w PO. Boston czy Orlando miałoby awansować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.