Skocz do zawartości

FORUM AWARDS 2006


Gość loqsh1

Rekomendowane odpowiedzi

oto są, copółroczne FORUM AWARDS 2006 (I).

 

głosy będą przyjmowane - tak jak poprzednio - przez dwa tygodnie od dzisiaj, czyli powiedzmy do południa, 30 lipca (ewentualnie mogę dodać tydzień, jeśli ktoś jest na wyjeździe i nie może głosować), forma pozostaje ta sama. dla tych co nie wiedzą, oto wprowadzenie:

 

nie typujemy bezpośrednio na forum, służy do tego specjalny program!. mogę przyjąć ewentualnie czyjeś głosy, ale tylko na gg i tylko jeśli okaże się, że są jakieś problemy z programem - nie będę przeglądał tego tematu celem sprawdzenia czy ktoś typował tu a nie tam, więc żeby potem nie było pretensji, że kogoś nie uwzględniłem.

- może głosować każdy kto ma więcej niż 40 postów, na każdego kto ma więcej niż 40 postów.

- kategorie się nie zmieniają, czyli są to:

[MVP]

[NBA Profesor]

[DPOTY]

[MIP]

[6th Man Award]

[Firestarter]

[Najbardziej pomocny forumowicz.]

[Avatar Maker]

[Walls Maker]

[Pasożyt]

[Albatros]

[Funny Gay Award]

[ROTY]

 

- wyniki i takie tam pierdoły za dwa tygodnie.

- pytania, problemy z programem (a co? testowałem ale może się zdarzyć, że coś przegapiłem), komentarze tu (tylko proszę nie robić śmietnika i nie zadawać głupich pytań) albo na gg.

 

Intrukcja obsługi:

UWAGA! SKRYPT DZIAŁA JUŻ W FIREFOXIE, na pewno działa też w operze, nie wiem jak z IE, ale powinno też

1. wchodzimy pod adres http://www.e-nba.pl/awards/ i naszym oczom ukazuje się taki oto widok (albo trochę inny, w IE wygląda gorzej)

Dołączona grafika

logujemy się używając hasła i loginu z forum.

tip: do zalogowania się (a tym samym wzięcia udziału w forum awards) potrzeba mieć nabite ;) conajmniej 40 postów.

 

2. po zalogowaniu widzimy coś w tym stylu:

Dołączona grafika

po prawej stronie mamy listę użytkowników (zaraz do tego przejdę), po lewej lista kategorii. '+' oznacza, że są już Wasze głosy w tej kategorii, '-' że nie ma, klikamy pierwsze lepsze ;)

 

3. widzimy coś takiego:

Dołączona grafika

na górze oczywiście nazwa kategorii, jej krótki opis (nie rozpisywałem się ;) ).

poniżej, od lewej:

- '1' oznacza pozycję numer jeden (dwa, trzy). za pierwsze miejsce 3 punkty, za drugie 2, za trzecie 1.

- małe pole tekstowe to kwintesencja głosowania, jest to pole na unikalny numer każdego użytkownika - można go wpisać ręcznie, można poprzez kliknięcie (patrz: punkt 4).

- większe pole tekstowe to ksywa gościa. nie jest to zapisywane, pokazywane jest tylko dla Was, żeby było wiadomo na kogo głosowaliście - jak ktoś ma chęć to może tam zamiast pistons wpisać b*c, i nikt się nie pogniewa. ba! nawet się nikt nie dowie! :)

- pole na opis - trzeba wypełnić! bez tego się nie zapisze (można wpisać jak długie się chce, chyba :))

Dołączona grafika - tak wygląda poprawnie wypełniony formularz, niepoprawnie spełnia jeden z warunków:

- użytkownik typuje samego siebie

- użytkownik poda jednego forumowicza więcej niż raz

- użytkownik nie wypełni jednego z pól

- użytkownik nie poda opisu.

oczywiście nie ma możliwości sprawdzania czy Wasze opisy są sensowne czy nie, ale proszę o jakieś sensowne odpowiedzi, a nie 'bo tak' ;)

 

4. teraz dochodzimy do właściwej części - jak głosować?

otóż po prawej stronie - jak zapewne wszyscy zauważyli - pokazuje się ramka z listą użytkowników, o taka:

Dołączona grafika

od lewej:

- ksywka

- ilość postów

- linki do głosowania. WAŻNE: nie są to ilości punktów, tylko pozycje. czyli jak ktoś kliknie na 1, to postawi delikwenta na pierwszym miejscu, tym samym da mu 3 punkty, na 2 to 2, a na 3 to jeden punkt.

i to właśnie nie działa w firefoxie :)

a co oznaczają te R? ciemnoczerwone oznaczają użytkowników, którzy zarejestrowali się po 7 stycznia (czyli po tym jak zaczęliśmy poprzednie forum awards), natomiast jasnoczerwoni (których chyba nie ma, ale formułka do wklejania jest co rok ta sama) to ci co zarejstrowali się między 24.12.2005 a 7.1.2006 (w sumie to rookasów znów jest mało, ale takie są fakty).

 

5. po wszystkim klikamy na 'zapisz' PRZY KAŻDEJ KATEOGORII. to nie jest przycisk globalny do zapisania wszystkiego razem :)

 

6. jak ktoś odczuwa potrzebę (fajnie by było, gdyby każdy odczuł), to może kliknąc w link 'Utwórz kod do wklejenia na forum' - pokaże mu się coś takiego:

Dołączona grafika

wystarczy zaznaczyć wszystko (prawoklik -> zaznacz wszystko -> kopiuj) i wkleić w tym temacie, będzie gotowe i sformatowane (może nie wygląda najlepiej, ale hej! to tylko otoczka ;) )

 

7. i to wszystko! wyników nie można oglądać na żywo, podane będą dopiero po zakończeniu typowania - wtedy też będzie udostępniony plik z różnymi bajerami typu 'kto na mnie głosował?' itp. ;)

 

8. można się wylogować :)

 

mam nadzieję, że nie będzie z tym jakiś większych problemów, falstartu itp. :)

zapraszam do typowania!

 

http://www.e-nba.pl/awards/

 

ps. kto nie chce, nie musi wklejać swoich głosów na forum przed zakończeniem typowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • josephnba [/*:m:38ufbb6l]
  • Szak [/*:m:38ufbb6l]
  • Monty [/*:m:38ufbb6l]
Panowie jak zwykle w czołówce forum. Jo zawsze i wszędzie, Szak troszke mniej ostatnio, a Monty to ma głos na odchodne.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:38ufbb6l]
  • danp [/*:m:38ufbb6l]
  • Szak [/*:m:38ufbb6l]
Tutaj chyba nie ma pytań. Spabloo i jego NCAA i draft, danp i NBA, a Szak to po trochu.

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:38ufbb6l]
  • Key [/*:m:38ufbb6l]
  • PI3TR45 [/*:m:38ufbb6l]
Od zawsze walczaki, Jo i jego defensywa jest nie do pokonania, dlatego nigdy nie wchodzę z nim w dyskusje, Key i Pietras także walczą o swoje.

 

MIP

  • KarSp [/*:m:38ufbb6l]
  • Van [/*:m:38ufbb6l]
  • kore [/*:m:38ufbb6l]
KarSp zadziwił mnie wszechstronnością w każdym temacie, Van i kore używają coraz lepszych argumentów w swoich wypowiedziach.

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:38ufbb6l]
  • FLASH [/*:m:38ufbb6l]
  • ra_d [/*:m:38ufbb6l]
Bez danpa i jego świerzych wiadomości ze świata NBA nie da się wyżyć, Flash'a i ra_d'a miło mi się czyta jeśli już coś napiszą.

 

Firestarter

  • PI3TR45 [/*:m:38ufbb6l]
  • Van [/*:m:38ufbb6l]
  • josephnba [/*:m:38ufbb6l]
Ta trójka to urodzeni mordercy :) Zawsze lubią prowokować i przy tym dobrze się bronią.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • KarSp [/*:m:38ufbb6l]
  • Monty [/*:m:38ufbb6l]
  • Szak [/*:m:38ufbb6l]
Na tą trójke moge zawsze liczyć. KarSp niezastąpiony na mojej stronie, Monty zawsze służył pomocą, a Szak pomaga mi w pracy moderatorskiej.

 

Avatar Maker

  • Van [/*:m:38ufbb6l]
  • Szak [/*:m:38ufbb6l]
  • Keyla [/*:m:38ufbb6l]
Ostatnimi czasy mało ciekawych prac. Moje pkt. przyznałem oceniając obecne awatary jak mają forumowicze: Van - wkońcu przejrzał na oczy :P,Szak wie jak to powinno być, a Keyla... bo i like football.

 

Walls Maker

  • artek [/*:m:38ufbb6l]
  • Karczuś [/*:m:38ufbb6l]
  • Fartman [/*:m:38ufbb6l]
Mało ciekawych prac ostatnio. Artek za Miami Heat, a Karczuć i Fart bo wiem, że potrafią tylko ostatnio im się nie chce :)

 

Pasożyt

  • loqsh1 [/*:m:38ufbb6l]
  • PI3TR45 [/*:m:38ufbb6l]
  • Carter#15 [/*:m:38ufbb6l]
Troche przesadzają z tymi mało wnoszącymi coś ciekawego postami :|

 

Albatros

  • loqsh1 [/*:m:38ufbb6l]
  • travcka [/*:m:38ufbb6l]
  • kore [/*:m:38ufbb6l]
Tą trójke często widze w dziale inne, rzadko w dziale NBA lub na forach klubowych.

 

Funny Gay Award

  • Kily [/*:m:38ufbb6l]
  • Kamil [/*:m:38ufbb6l]
  • Szak [/*:m:38ufbb6l]
Za czynny udział w "Ubaw po pachy"

 

ROTY

  • Graboś [/*:m:38ufbb6l]
  • P_M [/*:m:38ufbb6l]
  • tomaszan [/*:m:38ufbb6l]
Chłopaki zaczynają dobrze sobie radzić na forum i piszą z sensem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka - trzecie FA za mojej kadencji na forum a ja dopiero pierwszy raz jestem na tyle zorientowany, że wiedziałem, że są w ogóle jakieś wybory...a więc do dzieła, oto moje debiutanckie typy :):

 

MVP

  • Van [/*:m:yg1awstu]
  • josephnba [/*:m:yg1awstu]
  • Kily [/*:m:yg1awstu]
co do Vana nie mam wątpliwości - jest praktycznie w każdym temacie w dziale NBA i zawsze pisze z sensem wykazując się wiedzą i dobrą znajomością sytuacji - dla mnie bezdyskusyjny MVP...Jo jest drugi bo właściwie można o nim powidzieć to samo co o Vanie, ale było go niestety trochę mnie w czerwcu (domyślam się, że przez naukę), kiedy w NBA działy się najważniejsze rzeczy - jego głosu brakowało....Kily jest także widoczny i pisze naprawdę mądrze i rzeczowo

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:yg1awstu]
  • Maxec [/*:m:yg1awstu]
  • spabloo [/*:m:yg1awstu]
każdy wie, co lorak napisał z pretorem na e-baskecie - myślę, że jeszcze nie pokazał nam pełni swojej wiedzy u nas, ale z tych jego już prawie 100 postów kipi ona praktycznie wszędzie..znawca jakich mało....Maxa cenię za jego wiedzę na temat przeszłości NBA - lat 80-tych i początku 90-tych - okresu, który dla nas jest historią a on zna go z autopsji...spabloo to wiadomo - encyklopedia draftu i jego zasad i NCAA

 

DPOY

  • Van [/*:m:yg1awstu]
  • PI3TR45 [/*:m:yg1awstu]
  • josephnba [/*:m:yg1awstu]
Van - z nim miałem najwięcej przejść i w nawet oczywistych dla mnie przynajmniej sprawach, na które wydawało mi sie, że nie można znaleźć kontrargumentów, nigdy nie udało mi się go przekonać - umie się bronić jak nikt:) Pietras jest zawzięty jak mało kto, nigdy nie odpuszcza, w swoihc odpowiedziach cytuje masę fragmentów, dołącza zdjęcia i filmiki by poprzeć swe tezy - respekt....a z Josephem także lepiej nie wdawać sie w kłótnie, bo będzie zawsze twardo i merytorycznie bronił swoich argumentów

 

MIP

  • danp [/*:m:yg1awstu]
  • KarSp [/*:m:yg1awstu]
  • jazzmen [/*:m:yg1awstu]
bezsprzecznie danp, ale głownie za lawinowy wzrost liczby postów (i to zawsze ciekawych, ale o tym ponizej, przy 6th Man:), bo jakość była zawsze wysoka.....na drugi i trzecim miejscu są młode chłopaki z naszego forum - Karsp robi od ponad roku stałe postępy a i nasz Jazzmen nabiera ogłady i pisze naprawdę sensownie i już mało kto patrząc na jego posty pomyślałby, że ma dopiero 16 lat

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:yg1awstu]
  • spabloo [/*:m:yg1awstu]
  • Szak [/*:m:yg1awstu]
zdecydowanie danp - powinien już być w klasyfikacji MVP ale jeszcze za mało pisał w sezonie - właściwie właczył się na dobre od playoff..a pisze kto wie, czy nie najciekawiej spośród nas wszystkich, w dodatku żyjąc w Stanach ma dostęp do najświeższych info....jesli podtrzyma poziom z ostatnich 2 miesięcy to za pół roku będzie moim MVP....odnośnie spabloo to naprawdę nie rozumiem dlaczego tak rzadko wypowiada się w innych tematach poza draftem, Magic i NCAA, bo naprawdę z chęci poczytałbym więcej wypowiedzi tego prawdziwego znawcy NBA...z Szakiem to samo - uwielbiam jego styl, zawsze spokojny, wyrozumowany i trafny, ale w tym półroczu prawie go nie było - uwidocznił się właściwe tylko (rzecz zresztą jasna) w playoff kiedy jego Miami co raz tryumfowało

 

Firestarter

  • Van [/*:m:yg1awstu]
  • kore [/*:m:yg1awstu]
  • PI3TR45 [/*:m:yg1awstu]
to musi być Van, co ja z nim przeżyłem w tematach o Lakers to moje... :) kore - gość kłócił się ze mną w tym półroczu o właściwie wszystko...tercet fanów Lakers uzupełnia Pietras, który jak już wspominałem, nigdy nie odpuści

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • jazzmen [/*:m:yg1awstu]
  • Monty [/*:m:yg1awstu]
  • loqsh1 [/*:m:yg1awstu]
tu wiadomo, że będą osoby, z którymi się człowiek najczęściej zadaje - na pierwszym miejscu musi być więc mój redakcyjny kolega Jazzmen, który pomaga mi dosłownie we wszystkim co dotyczy komputerów i obsługiwania strony...drugi jest Monty, który pomaga korzystając ze swojej funkcji moderatora (prznoszenie, kasowanie omyłkowych postów) i do tego zawsze ze spokojem powie jak coś zrobić i nie skąpi nam pomocy przy zaadaptowywaniu rozwiązań z jego strony na naszą....trzeci jest loqsh - nie zapomniałem Ci małej pomocy przy nicku:)

szkoda, że nie ma już miejsca, bo chciałbym zagłosować też na Chomika, który wrzucił na nasze forum po prostu niezliczoną liczbę filmików związanych z Jazz (z meczem Maravicha z 78 roku na czele :shock: )

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:yg1awstu]
  • gimmie [/*:m:yg1awstu]
  • Van [/*:m:yg1awstu]
zdecydowanie (!!!) Pietras - jego avki (z Shaqiem, żużlowcami) wymiatają (pomysł +wykonanie)....drugi musi być Gimmie za dwa wypasione avki z prawdziwym idolem, ikoną kibiców Jazz na cały swiecie (ze mną na czele:D) Gregiem Ostertagiem:) reeeespeeekt:) a trzeci Van, który zmienia je dosyć często i zawsze są ciekawe (szczególnie z punktu widzenia fana Lakers;)

 

Walls Maker

  • jazzmen [/*:m:yg1awstu]
  • artek [/*:m:yg1awstu]
  • Kraso [/*:m:yg1awstu]
do działu tapet za często nie zaglądam...ale widziałem, że najaktywniejszym jest tam chyba Jazzmen (młody jest, to mu się chce:), a i postępy robi stałe, co w połączeniu z tym, że najczęściej tworzy na temat Jazz (często jego prace lądują na moim pupicie) musi mu dać 1 miejsce...dalej będą chyba Artek i Kraso, ale tym sie nie sugerujcie, bo ja tam na tapetach się za bardzo nie znam:)

 

Pasożyt

  • gimmie [/*:m:yg1awstu]
  • Monty [/*:m:yg1awstu]
  • loqsh1 [/*:m:yg1awstu]
sorki Gimmie, mój brachu, ale jak już widzę jakieś krótkie, zdawkowe posty, to chyba najczęściej są Twoje:) drugi może Monty, który pisze sporo ale nie zawsze specjalnie dlugo:) trzeci może loqsh? też sporo jedno-/dwuzdaniowych postów napotkałem

 

Albatros

  • Jmy [/*:m:yg1awstu]
  • kore [/*:m:yg1awstu]
  • KarSp [/*:m:yg1awstu]
tu na pewno Jmy - ten gość jest po prostu wszędzie..to samo jest z kore'em i KarSpem

 

Funny Gay Award

  • kore [/*:m:yg1awstu]
  • loqsh1 [/*:m:yg1awstu]
  • gimmie [/*:m:yg1awstu]
tu zaś na pewno kore - zawsze żartuje choć inna sprawa, że nie zawsze wszystkie te jego żarty kumam;) a loqsh i gimmie to chyba także w każdym poście robią sobie jaja:)

 

ROTY

  • here i'm [/*:m:yg1awstu]
  • tomaszan [/*:m:yg1awstu]
  • lorak [/*:m:yg1awstu]
tu jest naprawdę problem, bo kandydatów wielu - naprawdę znacznie wzmocniony został poziom merytoryczny forum przez tych ostatnich 6 miesięcy....najbardziej chyba przypadły mi do gustu wypowiedzi here i'm, tuż za nim był tomaszan i dopiero trzeci lorak, od którego oczekuję znacznie więcej niż pisanie tylko w temacie o Cavs i LeBronie - mógłbyś sie z nami dzielić częściej i w szerszym zakresie swoją wiedzą:] chcialbym dodać, że naprawdę ciekawie piszą także Graboś, karl malone, FM ale dla nich po prostu nie starczyło już miejsca:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Van [/*:m:3vlj8qkq]
  • josephnba [/*:m:3vlj8qkq]
  • Szak [/*:m:3vlj8qkq]
Komentarz do 2 pierwszych pozycji jest zbędny. Przy trzeciej musiałem dłużej pomyslec jednak przy wyborze między Szakiem, a PIETRASem zdecydowało doswiadczenie ;-)

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:3vlj8qkq]
  • Van [/*:m:3vlj8qkq]
  • danp [/*:m:3vlj8qkq]
Tu nie miałem wątpliwosci. Człowiek, który u mnie wygrywa wie więcej nt NBA, niż ja nt własnego zycia ;-) Van za najlepsze argumenty, bardzo szerokie obeznanie i trafne analizy. Danp za super ciekawostki i wiedzę ogólną.

 

 

 

DPOY

  • Van [/*:m:3vlj8qkq]
  • josephnba [/*:m:3vlj8qkq]
  • PI3TR45 [/*:m:3vlj8qkq]
Nikt tak nie potrafi przekonac do swoich racji jak dwaj pierwsi. Piotrek choc troszkę odstaje, również dał się poznac jako ten, który ma własne, ugruntowane zdanie, którego nie bierze znikąd.

 

MIP

  • Maciek [/*:m:3vlj8qkq]
  • emjey23 [/*:m:3vlj8qkq]
  • master [/*:m:3vlj8qkq]
Kategoria w której miałem najwięcej problemów z obsadą dwóch końcowych pozycji. Maciek to mój pewniak, bo jego aktywnosc jak i wartosc pisania wzrosła na przestrzeni kilku miesięcy znacząco. Emjey początkowo wydawał mi się niemrawy, ale z tego co pamietam (mimo ze dalej go mylę z P_Mem i F_Mem ;-) ) to teraz jakos wiecej sie udziela i mądrzej. Master troszke na wyrost ale z tego co mi sie wydaje to po powrocie po chwilowej nieobecności jakby zrezygnował ze swojego zadziornego stylu.

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:3vlj8qkq]
  • Maxec [/*:m:3vlj8qkq]
  • Szak [/*:m:3vlj8qkq]
Tutaj nie miałem żadnych wątpliwości. Danp ze swoimi ciekawostkami i rzetelnymi analizami i spostrzezeniami rządzi. Maxeca tez rzakdo widuje, ale wydaje mi sie byc takim klonem spablaa ;-) No a Szak to Szak :P

 

Firestarter

  • Daretti [/*:m:3vlj8qkq]
  • master [/*:m:3vlj8qkq]
  • Monty [/*:m:3vlj8qkq]
Zwyciezca byl dla mnie jeden - niemily, wrecz chamski, piszacy najczesciej wysmiewcze posty. Master z sentymentu ;-) Monty za prowokacje Lakersowe i polityczne.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Van [/*:m:3vlj8qkq]
  • InfinitI [/*:m:3vlj8qkq]
  • Byku [/*:m:3vlj8qkq]
Van - zawsze zarzuci linkiem do meczu, arta, fotkami, komentarzami, na kazde pytanie odpowie, jak to w deifnicji napisane - "taki mily chlopak" ;-) Infiniti - za udostepnianie serwera i informacje prosto z Chicago. Byku - po prostu; ma swoj styl i jak dla mnie nie da sie go nie lubic. Wyróżnienie dla Grega ktorego powaga - przyznaje - czasem mnie irytuje, to wydaje mi sie bardoz poukladany i strasznie sympatyczny w rozmowie.

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:3vlj8qkq]
  • danp [/*:m:3vlj8qkq]
  • Monty [/*:m:3vlj8qkq]
Jedno imie mi sie od razu nasunelo - i stad pierwsze miejsce. Danp - za wiernosc jednemu avatarowi od zawsze. Monty - mimo ze mnie rozbawiaja jego avy to technicznie sa super.

 

Walls Maker

  • Marcool [/*:m:3vlj8qkq]
  • artek [/*:m:3vlj8qkq]
  • Karczuś [/*:m:3vlj8qkq]
To jedyna kategoria w której nie mam własnego zdania. Kiedys widzialem kilka tapet Marcoola, wiec jego jedynie moge ocenic. Dwa pozostale miejsca to sugerowanie sie opiniami Wróbla i Grega.

 

Pasożyt

  • Jmy [/*:m:3vlj8qkq]
  • bogans [/*:m:3vlj8qkq]
  • Monty [/*:m:3vlj8qkq]
Pierwsze miejsce bezapelacyjne; bezwzglednie najbardziej irytujący, cwaniakujący i starajacy sie pisac cos madrego mimo ze nic madrego do napisania nie ma forumowicz. Drugie miejsce to objawienie ostatnich dni. trzecie troche z bólem bo prywatnie bardzo lubie Montego i o ile trudno pisac ze jest nabijaczem to z pewnoscia jego niektóre pozbawione logiki posty, zwłaszcza te gdy zabiera głos w dyskusjach są powiedzmy niemiłe dla oka :P

 

Albatros

  • Maciek [/*:m:3vlj8qkq]
  • Kamil [/*:m:3vlj8qkq]
  • Monty [/*:m:3vlj8qkq]
O ile Montego widac wszedzie, to dwóch zwycięzców tej kategorii widuje i znam głównie z działu "Inne".

 

Funny Gay Award

  • Byku [/*:m:3vlj8qkq]
  • Mich@lik [/*:m:3vlj8qkq]
  • PI3TR45 [/*:m:3vlj8qkq]
Ciezko bylo wybrac bo rzadko zartujecie ;-) ale z tego co pamietam najwiekszy procent humoru w postach ma zdecydowanie Byku i jego posty zwykle mnie są w stanie rozśmieszyc.

 

ROTY

  • Graboś [/*:m:3vlj8qkq]
  • FM [/*:m:3vlj8qkq]
  • Kfadrat [/*:m:3vlj8qkq]
Tu raczej bez szerszego komentarza. Mało kto dał się wyraźnie poznac więc wyboru wielkiego nie było. W skrócie: najbardziej charakterystyczni, najczęściej udzielający się nowi forumowicze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ciekawiła jedna rzecz - czy typujemy za konkretny okres (mi się to wydawało oczywiste) czy za całokształt (czy jak to nazwać). Głównie chodzi mi tu o kategorię tapet gdzie przewija się mnustwo xyw ludzi, którzy tepety nie zrobili ani jednej w ocenianym okresie. O ile jednak w tej kategorii jest jeszczeto do przyjęcia, to już w tych "poważniejszych" niektóre typy wyglądają dziwnie.. :? Kiedyś już loqsh1 wspominał przy podsumowaniu o 1 głosie na Cartera jako pasożyta gdy ten napisał może ze 3 posty w danym okresie czy głosie na KaBe jako 6th man'a podczas gdy ten walił te swoje 8 postów na dzień :) Teraz zauważyłem to zjawisko np. u Wróbla, który chociażby zagłosował na DPOTY na Key'a, którego ostatnio na forum prawie nie było (pojawił się tylko jak lakers przegrali z Suns :) ). Możliwe, że przeoczyłem jakąś fajną dyskusję Key'a i akurat ten przykład jest mocno chybiony, ale nie zmienia to faktu, że takie głosy "bo kiedyś..." sie zdażają.

 

Ostatnimi czasy mało ciekawych prac. Moje pkt. przyznałem oceniając obecne awatary jak mają forumowicze: Van - wkońcu przejrzał na oczy

Błąd :P ten avatar robiłem akurat ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Van [/*:m:21w72e73]
  • josephnba [/*:m:21w72e73]
  • Szak [/*:m:21w72e73]
Van za to że bardzo dużo i ciekawie pisze nie tylko na forum lakers ale i na ogólnym forum NBA, Jo na drugim dlatego że jestem fanem lakers a nie bulls :wink: , a Szak za to że wymiatał podczas PO i samych fianłów.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:21w72e73]
  • danp [/*:m:21w72e73]
  • Greg00 [/*:m:21w72e73]
spabloo zadziwia mnie ciągle wiedzą nie tylko o NBA, ale przede wszystkim o NCAA, natomiast danp bardzo często popisuje sie swoją wiedzą o NBA, a także wrzuca dużo ciekawostek w temacie do tego przeznaczonym, Greg za wiedzę o Jazz i nie tylko.

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:21w72e73]
  • Van [/*:m:21w72e73]
  • kore [/*:m:21w72e73]
Z Jo już trochę zdążyłem przeprowadzić dyskusji od kiedy jestem na forum i przekonałem się o tym że umie bronić swoich racji, Van robi to nie gorzej ale na drugim ponieważ z nim sie jeszcze nie starłem :) , a kore za to że nawet kiedy napisze coś kontrowersyjnego to broni tej opini do upadłego.

 

MIP

  • KarSp [/*:m:21w72e73]
  • Kily [/*:m:21w72e73]
  • jazzmen [/*:m:21w72e73]
Wszyscy za postępy i coraz większą ilośc postów, a KarSp na pierwszym bo on najwięcej spośród tej trójki pisze.

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:21w72e73]
  • Maxec [/*:m:21w72e73]
  • Mich@lik [/*:m:21w72e73]
Każdy z forumowiczów nie pisze niesamowicie często(Michalik ostatnio wogóle zniknął), ale jeśli już to bardzo ciekawie.

 

Firestarter

  • Jmy [/*:m:21w72e73]
  • kore [/*:m:21w72e73]
  • master [/*:m:21w72e73]
Jmy kłóci się bardzo często i z wieloma użytkownikami forum miał już zatargi, kore podobnie choć nie aż w takim stopniu jak Jmy, a master też czasem napisze coś złośliwego, np. w stosunku do korego :wink: .

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • PI3TR45 [/*:m:21w72e73]
  • KaBe [/*:m:21w72e73]
  • KarSp [/*:m:21w72e73]
Pierwszych dwóch panów za pomoc o którą ich prosiłem przez PM, a KarSp ogólnie za pomoc wielu forumowiczom w wielu sprawach.

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:21w72e73]
  • Kraso [/*:m:21w72e73]
  • master [/*:m:21w72e73]
Pietras bezapelacyjnie wiadomo dlaczego, Kraso za bardzo fajne avki, już trochę ich zrobił, a master za niezmienny avatar z Jackiem "Szczeną" Gmochem. :lol: :wink:

 

Walls Maker

  • artek [/*:m:21w72e73]
  • Marcool [/*:m:21w72e73]
  • jazzmen [/*:m:21w72e73]
Nie znam się zbytnio na robieniu tapet ale z tego co widziałem najbardziej podobały mi się tapety tej trójki.

 

Pasożyt

  • PI3TR45 [/*:m:21w72e73]
  • gimmie [/*:m:21w72e73]
  • josephnba [/*:m:21w72e73]
Nieraz spotykam się z postami Pietrasa w stylu " jeden post więcej na koncie i wszystko jasne" :D albo Gimmiego w podobnym tonie, Jo za post w jednym z tematów o treści "oh, damn" - krótszego chyba nie było. :lol:

 

Albatros

  • loqsh1 [/*:m:21w72e73]
  • travcka [/*:m:21w72e73]
  • Maciek [/*:m:21w72e73]
Rzadko widuję ich w dziale NBA, za to w dziale inne już o to wiele łatwiej.

 

Funny Gay Award

  • kore [/*:m:21w72e73]
  • KarSp [/*:m:21w72e73]
  • Mich@lik [/*:m:21w72e73]
Zawsze wrzucą coś śmiesznego do tematu "Ubaw po pachy", a poza tym w swocich postach też nie szczedzą żartów.

 

ROTY

  • Keyla [/*:m:21w72e73]
  • Manhatan94 [/*:m:21w72e73]
  • tomaszan [/*:m:21w72e73]
Keyla bo to jedna z niewielu kobiet na naszym forum ktora się dosyć często udziela, szkoda tylko że tak rzadko w dziale NBA, a pozostała dwójka za dobry start na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Monty [/*:m:daycs1t6]
  • PI3TR45 [/*:m:daycs1t6]
  • loqsh1 [/*:m:daycs1t6]
Na wstepie chcialbym zaznaczyc ze dawno na forum nie bylem, wiec oceniam wedlug tego co pamietam ostatnio ;), moze sie cos zmienilo, nie wiem :P.

 

NBA Profesor

  • danp [/*:m:daycs1t6]
  • KarSp [/*:m:daycs1t6]
  • Monty [/*:m:daycs1t6]
Knicks Rules :D

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:daycs1t6]
  • spabloo [/*:m:daycs1t6]
  • danp [/*:m:daycs1t6]
A dlaczego nie? :D

 

MIP

brak typów

 

6th Man Award

danp [/*:m:daycs1t6]Lord [/*:m:daycs1t6]Bunia [/*:m:daycs1t6]Tak to wyglada...

 

Firestarter

  • brak typów

     

    Najbardziej pomocny forumowicz.

    1. M_a_R_o [/*:m:daycs1t6]
    2. Karczuś [/*:m:daycs1t6]
    3. Kraso [/*:m:daycs1t6]1. Wiadomo, np. dzisiaj pomogl mi z Cd-Romem ;)

    2. Bardzo dawno wprowadzil mnie w grafike :D

    3. Informuje o spotkanich na chatcie :D.

     

    Avatar Maker

    • PI3TR45 [/*:m:daycs1t6]
    • Karczuś [/*:m:daycs1t6]
    • Fartman [/*:m:daycs1t6]
    1. Za avek z Dadim, Kurmankiem i Romankiem

     

    Walls Maker

    • Fartman [/*:m:daycs1t6]
    • Karczuś [/*:m:daycs1t6]
    • Marcool [/*:m:daycs1t6]
    All-time

     

    Pasożytbrak typów

     

    Albatrosbrak typów

     

    Funny Gay Awardbrak typów

     

    ROTYbrak typów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce głosować na here i am i mu nie działa to niech zrobi to ręcznie:

trzeba wpisać tam liczbę 1100 w odpowiednie pole obok 1: 2: lub 3: (nie trzeba wpisywać ksywki w pole obok = )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • josephnba [/*:m:th8no5dq]
  • Monty [/*:m:th8no5dq]
  • Szak [/*:m:th8no5dq]
Szak spuścił z tonu, joseph i Monty na tym samym wysokim poziomie.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:th8no5dq]
  • Van [/*:m:th8no5dq]
  • Szak [/*:m:th8no5dq]
Naprawde nie wiem skąd spabloo to wszystko wie:P

 

DPOY

  • PI3TR45 [/*:m:th8no5dq]
  • josephnba [/*:m:th8no5dq]
  • Van [/*:m:th8no5dq]
Nigdy nie przejdą obojętnie obok rzuconej im rękawicy

 

MIP

  • KarSp [/*:m:th8no5dq]
  • kore [/*:m:th8no5dq]
  • jazzmen [/*:m:th8no5dq]
ostatnio najczęściej odwiedzam topic o tapetach ale z tego co widziałem gdzie indziej to nasuwa mi sie taki typ

 

6th Man Award

  • spabloo [/*:m:th8no5dq]
  • danp [/*:m:th8no5dq]
  • Szak [/*:m:th8no5dq]
Szaka widzać mało a posty spabloo i danpa czyta się w przyjemnością tyle że żadko.

 

Firestarter

  • PI3TR45 [/*:m:th8no5dq]
  • Van [/*:m:th8no5dq]
  • josephnba [/*:m:th8no5dq]
te same typy co w DOPTY tyle ze kolejność troszke inna.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Monty [/*:m:th8no5dq]
  • KarSp [/*:m:th8no5dq]
  • josephnba [/*:m:th8no5dq]
Ludzie którzy nie odmawiają (pomocy:P)

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:th8no5dq]
  • Kraso [/*:m:th8no5dq]
  • jazzmen [/*:m:th8no5dq]
Pietras za żużel Kraso za to że cały czas próbuje i mu wychodzi jazzman za coraz wyższy poziom.

 

Walls Maker

  • jazzmen [/*:m:th8no5dq]
  • Kraso [/*:m:th8no5dq]
  • Fartman [/*:m:th8no5dq]
jazzman robi juz tapety na wysokim poziomie i regularnie Fartman juz zadko Kraso również za regularność. W temacie o tapetach wykruszają się najlepszi wallsmakerzy :/

 

Pasożyt

  • Jmy [/*:m:th8no5dq]
  • loqsh1 [/*:m:th8no5dq]
  • Mich@lik [/*:m:th8no5dq]
Nie wiem poprostu czasem posty ktore pisze Jmy nie wydają sie byc do konca z sensem:P

 

Albatros

brak typów

 

Funny Gay Award

PI3TR45 [/*:m:th8no5dq]Monty [/*:m:th8no5dq]loqsh1 [/*:m:th8no5dq]każdy ma własne poczucie humoru:P

 

ROTY

  • The_Answer [/*:m:th8no5dq]
  • lorak [/*:m:th8no5dq]
  • Graboś [/*:m:th8no5dq]
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zmiencie FUNNY GAY AWARD na FUNNY GUY( FACET,KOLEŚ) AWARD -przeciez GAY po angielsku to GEJ :?

gay

 

adj

1: bright and pleasant; promoting a feeling of cheer; "a cheery hello"; "a gay sunny room"; "a sunny smile" [syn: cheery, sunny]

2: full of or showing high-spirited merriment; "when hearts were young and gay"; "a poet could not but be gay, in such a jocund company"- Wordsworth; "the jolly crowd at the reunion"; "jolly old Saint Nick"; "a jovial old gentleman"; "have a merry Christmas"; "peals of merry laughter"; "a mirthful laugh" [syn: jocund, jolly, jovial, merry, mirthful]

3: given to social pleasures often including dissipation; "led a gay Bohemian life"; "a gay old rogue with an eye for the ladies"

4: brightly colored and showy; "girls decked out in brave new dresses"; "brave banners flying"; "`braw' is a Scottish word"; "a dress a bit too gay for her years"; "birds with gay plumage" [syn: brave, braw]

5: offering fun and gaiety; "a gala ball after the inauguration"; "a festive (or festal) occasion"; "gay and exciting night life"; "a merry evening" [syn: gala(a), festal, festive, merry]

6: homosexual or arousing homosexual desires [syn: queer, homophile(a)] n : someone who practices homosexuality; having a sexual attraction to persons of the same sex [syn: homosexual, homo]

 

i nagroda zostanie 'gay' gdyż tak ją travcka stworzył :)

 

a tak na marginesie to jakby jeszcze ktoś zagłosował to byłoby ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głosuję we wszystkich kategoriach, swoją drogą to zabawne, że ja dostałem głosy na avatar makera :)

 

MVP

  • josephnba [/*:m:nkhiray7]
  • Greg00 [/*:m:nkhiray7]
  • Szak [/*:m:nkhiray7]
Wziałem pod uwagę przede wszystkim ilość i jakość, Joseph trzyma poziom, Greg jest co raz bardziej widoczny i to w jak najbardziej pozytywnym sensie, Szak co raz bardziej do roli 6th mana się zbliża, ale poziom jaki prezentuje jest wciąż niedościgniony

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:nkhiray7]
  • lorak [/*:m:nkhiray7]
  • Maxec [/*:m:nkhiray7]
może czas zmienić na spabloo award :)

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:nkhiray7]
  • Szak [/*:m:nkhiray7]
  • Greg00 [/*:m:nkhiray7]
odpowiednia argumentacja w dyskusjach przy bronieniu swoich poglądów to podstawa, wiele osób lubi dyskutować i bronić swoich poglądów, ale często posługują się wyssanymi z palca teoryjkami, ta trójka jednak nie jak się czegoś trzymają potrafią to sensownie uargumentować nawet jeśli z argumentacją nie zawsze się zgadzam :wink:

 

MIP

brak typów

 

6th Man Award

Szak [/*:m:nkhiray7]lorak [/*:m:nkhiray7]danp [/*:m:nkhiray7]Szak już wspomniałem przy MVP, dyskusja z lorakiem to zawsze w pewnym sensie wyzwanie, ale trochę go mało jeszcze widać, danp zawsze ciekawie

 

Firestarter

  • Jmy [/*:m:nkhiray7]
  • Key [/*:m:nkhiray7]
  • Monty [/*:m:nkhiray7]
Jmy i Key uwielbiają dyskusje z kibicami Lakers niestety rzadko kiedy robią to w taki sposób za jaki cenię osoby, które typowałem do DPOTY, a Monty cóż kogoś musiałem jeszcze wrzucić a Monty lubi rzucić jakimś zaczepnym tekstem, ale z obroną własnego zdania różnie już bywa

 

Najbardziej pomocny forumowicz.brak typów

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożytbrak typów

 

Albatrosbrak typów

 

Funny Gay Awardbrak typów

 

ROTY

  • Graboś [/*:m:nkhiray7]
  • emjey23 [/*:m:nkhiray7]
  • lorak [/*:m:nkhiray7]
kibice Lakers jakoś najbardziej rzucili mi się w oczy no i jeszcze lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosować nie będę, bo po pierwsze, niezbyt lubię tego typu rankingi, a po drugie, jestem trochę zbyt krótko na forum, aby w miarę obiektywnie móc się wypowiedzieć o jego uczestnikach.

Tym niemniej chciałbym wyrazić swój podziw i szacunek dla spabloo (i nie tylko, że jest on fanem Magic :wink: ). Kiedyś myślałem, że co nieco wiem o NBA, a może nawet więcej niż co nieco (i być może tak jest), ale muszę przyznać obiektywnie, że swoją wiedzą spabloo bije mnie (jak i chyba wszystkich innych - bez urazy :wink: ) na głowę. I nie zamierzam tu kadzić, bo to nie w moim stylu, ale jest to moim zdaniem fakt. Zastanawiam się, czy jest coś, czego ten gość nie wie :?: Z pewnymi opiniami można się oczywiście nie zgadzać (to jest normalne), ale zawsze są one poparte rzeczowymi argumentami i widać, że są naprawdę przemyślane. A co do jego wiedzy, to chyba każdy widzi...

Dlatego respect :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Van [/*:m:wwz4c1m2]
  • josephnba [/*:m:wwz4c1m2]
  • spabloo [/*:m:wwz4c1m2]
Van za to ze stara sie pisac duzo i co najwazniejsze z sensem. Nie ogranicza sie wylacznie do tematow o LAL a wypowiada sie takze w innych . Podobna sytuacja z josephem, ale ktos musi byc drugi, zeby ktos moglbyc pierwszy. Spabloo za ogolna wiedze.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:wwz4c1m2]
  • Van [/*:m:wwz4c1m2]
  • josephnba [/*:m:wwz4c1m2]
Podobny zestaw co w przypadku poprzedniej kategorii, tylko troche inna kolejnosc. Nic dodac nic ujac.

 

DPOY

  • Van [/*:m:wwz4c1m2]
  • Szak [/*:m:wwz4c1m2]
  • spabloo [/*:m:wwz4c1m2]
Sam nie pisze juz tak czesto na forum, co kiedys, ale staram sie czytac wszystko w miare mozliwosci. Ta trojca zapadla mi w pamieci najbardziej, jako najskuteczniejsi obroncy wlasnych racji.

 

MIP

  • Greg00 [/*:m:wwz4c1m2]
  • ZvierZ [/*:m:wwz4c1m2]
  • KarSp [/*:m:wwz4c1m2]
Greg00 albo sie nam ostatnio uaktywnil, albo wczesniej go nie zauwazalem. Tak czy inaczej najwiekszy postep w ostatnim polroczu. Wypowiedzi ZvierZa tez wczesniej nie widywalem za czesto, a w ostatnich miesiacach wrecz odwrotnie. A KarSp bo nie wiem kogo wybrac jako trzeciego...

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:wwz4c1m2]
  • Key [/*:m:wwz4c1m2]
  • NY-PiXo [/*:m:wwz4c1m2]
danp nie pisuje zbyt regularnie, ale jesli juz to zawsze sypnie z rekawa jakas ciekawa informacja. Key ostatnio obnizyl loty i choc nie koniecznie zgadzam sie z jego pogladami to jego posty zawsze stoja na wysokim poziomie merytorycznym i milo sie je czyta. PiXo w ogole przepadl i predzej by sie nadawal do kategori 12th man, ale moze jak zobaczy ze ktos tu go jeszcze pamieta to sie zmobilizuje.

 

Firestarter

  • Key [/*:m:wwz4c1m2]
  • kore [/*:m:wwz4c1m2]
  • PI3TR45 [/*:m:wwz4c1m2]
Chyba komentarz jest zbedny.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.brak typów

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Maker

  • jazzmen [/*:m:wwz4c1m2]
  • artek [/*:m:wwz4c1m2]
  • wasli [/*:m:wwz4c1m2]
Kiedys konkurencja byla znacznie wieksza ale ostatnio tylko oni zamieszczaja swoje prace na forum, wiec wypada to docenic.

 

Pasożytbrak typów

 

Albatrosbrak typów

 

Funny Gay Award

  • Divac [/*:m:wwz4c1m2]
  • Kano [/*:m:wwz4c1m2]
  • Jmy [/*:m:wwz4c1m2]
Tak jakos...

 

ROTY

  • lorak [/*:m:wwz4c1m2]
  • badboys2 [/*:m:wwz4c1m2]
  • emjey23 [/*:m:wwz4c1m2]
Lorak ma troche dziwne poglady, ale dzieki takim wzmocnieniom te forum nigdy nie zginie. badboysa i emjeya kojaze z subforum Lakers.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • josephnba [/*:m:360f2hjh]
  • Van [/*:m:360f2hjh]
  • danp [/*:m:360f2hjh]
Jey, Van to chyba w tej chwili najaktywniejsi piszący z sensem i na temat, danp może ustępuje im częstotliwościa pisania, ale zawsze dobrze się czyta jego posty

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:360f2hjh]
  • spabloo [/*:m:360f2hjh]
  • PI3TR45 [/*:m:360f2hjh]
lorak i spabloo posiadaja naprawdę ogromną wiedze i to nie tylko na temat samych zawodników, ale także doskonale znaja tą bardziej formalną strone NBA, a PIETRAS ze to, że wiedział o tym że w 1998 to Jazz mieli przewage parkietu

 

DPOY

  • Greg00 [/*:m:360f2hjh]
  • Szak [/*:m:360f2hjh]
  • PI3TR45 [/*:m:360f2hjh]
używa swiętnych kontrargumentów, trudno ich do cczegoś przekonać, ale jak to się już komuś uda to przyznaja racjie

 

MIP

  • Kily [/*:m:360f2hjh]
  • Maciek [/*:m:360f2hjh]
  • emjey23 [/*:m:360f2hjh]
Kily jak dla mnie ostatnio zanotował satsrzny postęp, dużo pisze i co najwazniejsze z reguły z sensem

 

6th Man Award

  • Maxec [/*:m:360f2hjh]
  • Greg00 [/*:m:360f2hjh]
  • lorak [/*:m:360f2hjh]
Maxec wygrywa, może to go zacheci do częstszego pisania

 

Firestarter

  • Byku [/*:m:360f2hjh]
  • josephnba [/*:m:360f2hjh]
  • Jmy [/*:m:360f2hjh]
Byku za tą jego niechcec do Knicksów

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Greg00 [/*:m:360f2hjh]
  • Monty [/*:m:360f2hjh]
  • wasli [/*:m:360f2hjh]
Greg00, bo greg to mi pomaga parwie przy wszystkim, jak jakiś bład zrobie i jakiegoś przecinka zapomne to nasz naczelny zaraz poprawia :P Monty mi pomaga w jakis technicznych sprawach, a Wasli służy radą przy tapetach ;]

 

 

Avatar Maker

  • gimmie [/*:m:360f2hjh]
  • Kraso [/*:m:360f2hjh]
  • Kamil [/*:m:360f2hjh]
Ostry rządzi! Karso bo chyba najczęściej zmienia avatory, a Kamil bo uwielbiam Happy Three Friends

 

Walls Maker

  • Kraso [/*:m:360f2hjh]
  • PI3TR45 [/*:m:360f2hjh]
  • artek [/*:m:360f2hjh]
bo tylko oni coś jeszcze robia, pietras przegrałeś z Karsem bo za rzadko robisz ;)

 

Pasożyt

brak typów

 

Albatros

Fartman [/*:m:360f2hjh]Kamil [/*:m:360f2hjh]Me Myself and I [/*:m:360f2hjh]widział ktoś ich post ostatnio w dziale NBA? :D (Myself ciekawe artykuły się nie liczą)

 

Funny Gay Award

  • Fartman [/*:m:360f2hjh]
  • ZvierZ [/*:m:360f2hjh]
  • gimmie [/*:m:360f2hjh]
należy im się za zlot;p

 

ROTY

  • Graboś [/*:m:360f2hjh]
  • FM [/*:m:360f2hjh]
  • tomaszan [/*:m:360f2hjh]
oj urodzaj mamy w tym sezonie w roookich, ta trójka IMHO najlepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Van [/*:m:27nvqloh]
  • Szak [/*:m:27nvqloh]
  • PI3TR45 [/*:m:27nvqloh]
Jakoś tak bez zastanowienia Vana darze duża sympatią, Szak - spoko gosc, Pi3tr45'a tez lubie ;)

 

NBA Profesor

  • josephnba [/*:m:27nvqloh]
  • Jmy [/*:m:27nvqloh]
  • Szak [/*:m:27nvqloh]
Joseph jest niezłym znawcą, Jmy - znam go osobiście i wiem, ze wie dużo, Szak, również ma wiele interesujących wypowiedzi

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:27nvqloh]
  • PI3TR45 [/*:m:27nvqloh]
  • kore [/*:m:27nvqloh]
Zdecydowanie, nie mam nic do dodania ;)

 

MIP

  • KarSp [/*:m:27nvqloh]
  • Greg00 [/*:m:27nvqloh]
  • Divac [/*:m:27nvqloh]
w zasadzie wszystkie typy bez wiekszego przemyslenia... Ale karsp poczynil postepy ...(chyba:D )

 

6th Man Awardbrak typów

 

Firestarterbrak typów

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • PI3TR45 [/*:m:27nvqloh]
  • Mich@lik [/*:m:27nvqloh]
  • josephnba [/*:m:27nvqloh]
Wszyscy mi pomogli z tego co pamietam, jak poprosilem o pomoc ;)

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożyt

  • gimmie [/*:m:27nvqloh]
  • bogans [/*:m:27nvqloh]
  • loqsh1 [/*:m:27nvqloh]
czasami jak przegladam forum, to widze posty zawierajace pare słow... praktycznie zawsze są to tych trzech panów ;)

 

Albatrosbrak typów

 

Funny Gay Awardbrak typów

 

ROTY

brak typów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony chciałem przypomnieć, że czas do głosowania jest do niedzieli do południa, ale niestety nie wiem jaki jest czas na serwerze, więc godzina, dwie w jedną lub drugą. tak że jeśli ktoś chce jeszcze to proszę teraz :)

mnie nie będzie w niedzielę do wieczora, ale wyniki pojawią się automatycznie pod adresem do głosowania - więc fachowego podsumowania nie będzie.. zresztą jaki koń jest, każdy widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, kolejne FA za nami (jak mówił loqsh1 wyniki już są na http://www.e-nba.pl/awards/ ) no i wypada pogratulować zwycięzcom...chyba wręcz bezprecedensowo zażartą walkę o MVP stoczyli Joseph i Van i gratulacje dla tego pierwszego, że rozstrzygnął ją minimalnie na swoją korzyść....razem Szakiem to bez dwóch zdań elita tego forum i FA musiały to potwierdzić...a Jo nawet zanotował dublet (zwycięstwo także w DPOY) więc on po raz drugi z rzędu jest chyba największym wygranym wyborów...jak najbardziej zasłużenie trzeba dodać....poza tym spabloo do znudzenia deklasuje wszystkich w NBA Profesorze:) nuda, nuda, nuda :P od siebie chciałbym jeszcze pogratulować mojemu druhowi Jazzmenowi za zwycięstwo w Walls Makerze - pozostaje tylko powiedzieć "keep up the good work"! czekamy na wiele nowych tapet (najlepiej z Jazz :twisted: )

o, zapomniałbym - cieszę się także ze zwycięstwa kore w firestarterze - bo już się zastanawiałem czy to czasem jednak nie moja wina, że się z nim ciągle kłóciłem....jednak wychodzi na to, że raczej nie - gość po prostu już taki jest, że musi się ze wszystkimi kłócić [no offense] :twisted:

 

na koniec dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie, szczególnie w niezwykle prestiżowych kategoriach jak MVP, Profesor i DPOY, w których odpowiednio miejsca 5,6,6 są dla mnie naprawdę dużym powodem do dumy...dziękuje także za dostrzeżenie mojej zwiększonej aktywności i wicemistrzostwo w MIP.... naprawdę dzięki za wszystkie pochlebne opinie na mój temat, naprawdę dużo dla mnie znaczą

 

 

na koniec wypadałoby powiedzieć, że trochę szkoda, że tak mało osób (19) zdecydowało się zagłosować (szkoda że zabrakło głosów tych wielkich autorytetów forum jak Szak, spabloo, Maxec czy danp)....w niektórych kategoriach (pasożyt, avatar i walls maker, DPOTY) było zaledwie po 9-12 typów - trochę przez to FA tracą sens bo jeden głos powoduje, że ktoś już się może znaleźć wysoko w tych mniej popularnych kategoriach....no nic, mam nadzieję, że za pół roku frekwencja będzie wyższa bo inaczej to FA umrą śmiercią naturalną :( a to przecież fajna zabawa i fajne urozmaicenie forumowej codzienności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony gratuluje zwyciescom a szczególnie tym z najbardziej prestizowych nagród, MVP, DPOTY, Profesor, 6-th man, ROTY(te najscislej zwiazane z basketem) oraz dla Pietrasa ktory chyba juz 3 raz z rzedu wygrał łaczną klasyfikacje.

Dziekuje takze za głosy na moja osobe. Jzu 3 raz z rzedu wygrałem MIP(nie rzadko zdaza mi sie robic cos z taka skutecznoscia, jutro bedzie kolejna okazja jak ogram Kily'ego 3x z rzedu w kosza :twisted: ). Cieszy mnie ze ciagle robie postepy i jest to dostrzegane. Bardzo ucieszyły mnie tez dwa glosy na MVP i jeden w NBA Profesor. NIespodzeiwanie tez byłęm 3 w najbardziej pomocnym forumowiczu. staram sie jak moge-thx. Albatros tez 3 miejce, cóz nie ukrywam ze pisze w Inne, jest okazja to sie wypowiadam i miło ze doecniono mnie tez nie za NBA. Czy jestem funny to nie wiem, ale 5 miejsce mam :wink:

Co do frekwencji to rzeczywiscie słąba, i zabraklo glosów kilku wielkich. Szak z Maxem znikneli, pewnie sa zajeci albo wyjechali. Danp do inne nie zaglada i robił to chyba tylko na mundialu, a Spabloo to nie wiem czemu :P Co do głosów to rzeczywiscie w niektorych kategoriach malo wiec czuje sie zobowiazany wykajasnic swoje skoro nie głosowałem we wszystkim :

MIP- z ta kategoria jak slusznei mawiał Loqsh zawsze jest problem. NIe wiedzialem na kogo mam glosowac, moze z jedna osoba by sie znalazła, a tak to niewiadomo na kogo wiec wolałem zostawic niz glosowac na kogos kto nie do konca powinien tutaj byc

Avatar Maker- nie moge ocenic tutaj, bo prace juz nie sa wrzucena na forum a nie wiadomo nigdy jak ktos nosi czy zrobił sobie sam cyz ktos mym "pomogł" wiec nie wiadomo na kogo glosowac

Pasozyt- tradycyjnie glosuje tylko w kategoriach ktore chociaz w najmniejszym stopniu moga byc uznawane za pozytywne.

 

EDIT

zamiast nie rzadko powinono byc rzadko- taki maly blad sie wkradl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.