Skocz do zawartości

Zmiany na FA


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawialiśmy o tym podczas poprzedniego FA , ale temat ucichł. W związku z tym , że zapowiada się najdłuższe FA w historii to tak się zastanawiam.. Robimy coś, żeby skrócić czas trwania Free Agency czy zostawiamy tak jak jest? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ograniczylibyśmy względem zegara forumowego do jakiegoś czasu. 

 

Mój propos żeby każdy GM'em był wstanie sprawdzić. 

 

1. Zamykamy dzień do 20.00 day1,2,3,4,5

tj. ostatnie przebicie może być o 19.59

2. jeśli przbicie jest powyżej 20 do 22 o już kolejne 24h

3. Komish simuje etap najwcześniej o 22.00 po zamknięciu. 

 

pomysł z komórkami powiadomieniami facebookowymi Xama byłby tutaj pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że ograniczylibyśmy względem zegara forumowego do jakiegoś czasu. 

 

Mój propos żeby każdy GM'em był wstanie sprawdzić. 

 

1. Zamykamy dzień do 20.00 day1,2,3,4,5

tj. ostatnie przebicie może być o 19.59

 

 

Według tego jeden etap FA ma mieć 5 dni w których możemy przebijać do 20.00 ? Bo nie do końca rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyższych stawkach minimalne przebicie cofające zegar powinno wynosić bańkę, a minimalna przebitka w ogóle 500 tys.

 

Wyższe stawki to..? Powyżej 8 mln? Ten pomysł na pewno dobry, ale myślę że nie skróci aż tak bardzo tego FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego jeden etap FA ma mieć 5 dni w których możemy przebijać do 20.00 ? Bo nie do końca rozumiem. 

 

Do końca tego nie wykrystalizowałem;] 

Ale przydałby się może jakiś panel na stronę simbasketu.

Ae żeby nie wydłużać w nieskończoność FA taki day-deatline. Wystarczy że po 20 pojawi się przebicie to się wydłuża o kolejny dzień. 

Żeeby nie było , że ktoś zapomniał nie miał dostępu etc to komish za pomocą jakieś apki wysyłał by SMS'a do zainteresowanych wszystkich przebitych z ostatniej doby. I dać 2 godziny graczom na decyzję. 

Następuje przebicie - zegar się wydłuża. 

Odpowiedź smes'em by się też liczyła. 

Kwoty restarujące zegar bym zostawił. 200.000 to nie mało. 

 

Apropo mobilnych rozwiązań:

DODATKOWO: myślałem też o rozwiązaniu z kalendarzem bidów.

- majówki etc. Tzn jak wypada majowy weekend czy Boże Ciało lub inny długi weekend to o te dni czas FA by się mógł wydłużać.

- weekendy (soboty , niedziele) też dłuższy FA

Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztywny czas na każdą fazę fa, powiedzmy 96h (np. zaczynamy 05.05. o 20:00, kończymy 09.05. o 20:00) i nie interesuje nas ile razy kto kogo przebije. Przebijajta sobie do woli, tylko żeby to grało z zasadami.

 

Jeżeli ktoś wykorzysta fakt sztywnego zegara i przebije/złoży ofertę w ostatniej minucie, plus dla niego, ale jak przez chwilę przymuli mu net/komp/smart/tablet i oferta pójdzie po czasie, to już jego pech ;]

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie git. Ewentualnie można by wydłużyć zegar o 5 minut na ewentualną reakcję innych (w sensie przebicie po 19:55 wydłuża zegar do 20:05; po 20:00, do 20:10 itd. ). W najgorszym wypadku dwóch napaleńców będzie się przebijać przez godzinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie git. Ewentualnie można by wydłużyć zegar o 5 minut na ewentualną reakcję innych (w sensie przebicie po 19:55 wydłuża zegar do 20:05; po 20:00, do 20:10 itd. ). W najgorszym wypadku dwóch napaleńców będzie się przebijać przez godzinę...

To jest najlepsze rozwiązanie. Każde przebicie na mniej niż 5 minut przed zakończeniem etapu, wydłuża etap o 5 minut. Jeśli ktoś nie będzie mógł być na zakończenie etapu, wtedy szybciej ustawi maxa jakiego może dać i nie będzie zbyt dużej przebijania. A jak ktoś będzie czekał na koniec to wtedy będą się przebijać, ale pewnie w ciągu kilku godzin się to skończy.

 

Pytanie tylko, ile miałby trawać dany etap 4, 5 czy 6? Jeśli 6 to można by wystartować każdy etap np. w poniedziałek rano, a kończyć w sobotę o godzinie 20 (+ plus ewentualne końcowe przebicia). Wtedy w niedzielę simka etapu i poniedziałek kolejny etap. Wszyscy wiedzieliby kiedy się zaczyna i kiedy ewentualnie kończy każdy etap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej zacząć w poniedziałek rano, skończyć w piątek wieczorem, byście potem mieli sobotę i niedzielę na wysimowanie etapu. Wiadomo jest Was trójka, ale zdarzają się jakieś tam nieoczekiwane wydarzenia i może lepiej mieć ten zapas dwóch dni.

 

I sztywno trzymamy się przebiegu etapów, żeby potem nie było niedomówień. Jak się skończy w piątek, a simniecie w sobotę rano, to kolejny etap zaczyna się i tak w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.