Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 wyniki i przymiarki do nastepnego


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wazny, wiec pozwole sobie zalozyc nowy watek zbiorczy.

Przy okazji bedzie to wstep do organizacji na przyszly sezon.

 

Ponizej sa wyniki w calych rozgrywkach czyli kto gdzie skonczyl w tym sezonie i kto gdzie wyladuje w przyszlym o ile wszyscy potwierdza swoj udzial.

 

Legenda do opisu:

** oznacza calkowite olanie gry [wg definicji z pytania 25 regulaminu] i wylot z rozgrywek.

* oznacza czesciowe olanie gry [wg definicji z pytania 25 regulaminu] i degradacje o poziom [o ile jest nizszy].

/ oznacza zupelnie inny nick na forum e-nba od tego na Yahoo [nic z tego nie wynika, ot troche mylace].
na zielono awanse na [umownie] wyzszym poziom drzewka.
na ciemno czerwono spadki na [umownie] nizszy poziom drzewka.

na jasno czerwono podkreslenie olewusow.

na niebiesko sprawa do dyskusji.

na czarno pozostanie na tym samym poziomie drzewka.

 

Mam nadzieje, ze sie nigdzie nie walnalem, ale koniecznie sprawdzcie Wasza lige czy sie wszystko zgadza z kolejnoscia i nickami.

 

Liga I

Dig - Red Panthers
marcos - Unstoppables Bulls
wiLQ - woLF-Pack
Masud/Artur - Zdunia Squad
January - Lajkersik
Slawekmroz - Florida Pensioners
Siner - Siner's Team
Zodd - Ferajna
Kula23 - MELBEST
QAS - QAS

bulek - Sopockie Trefliki
Ledley - Tottenham Cavaliers
gogalq - dajcie dzika karte
ms9 - ms9

Maniek23** - Maniek's Team [z powodu Manka na poziomie II powstaje jedno dodatkowe miejsce].


Liga II

mac - carlos boozer
Benon - BasketBoli
GRB - GRB eNBA
Evitacre/Pablo - Holy Grail
pumeks - NEVERWINS


Robinson - BestTeamEU
matek - Basketball Reasons
karl - klekoty
Tru Warier/Freddy - Team Warier

nawciarz - Polonia Trzebnica
mikrofalówka - Armia Borsuków
Lukacs - Są Gorsi
blaugrana - blaugrana

zalias/Rafal* - ZydrunasChillgauskas
kaziu999999/Jan** - Menelegame [z powodu zaliasa i Kazia zwalniaja sie 2 dodatkowe miejsca w III]


Liga III A

Jurek Furtak - RKS Motor
Lorak - lorak
Chicken2 - Chicken Team


Tocheck - Fighting Irish
tweetas - BlockBuster
dannygd - Azazel's Sins
Wojtek J - Disposable Heroes 3
Mentor - DuszoLotnia
eMeS - eM's Cubes
t3jlor - Cerveza Team

michu* - Michu's Team
harrykot - Dzikie Koty [zostaje w III dzieki 2 olewusom z II, 60 pkt roto to najlepszy wynik wsrod kandydatow]
wprpl** - wprpl Superb Team
krisss** - Don Kris Team
Holyfield24** - Holyfield's Team


Liga III C

Mack - BAD BOYS TEAM
SiXers/Rinus7 - SiXers
soobi/Bartek - sama-sama


Dida.84 - TB TEAM
bigfucker - Kriszot's niggaz
szkoda-czasu/Radek - Nocna Straż
kielon/Maciej - Los Lakers
Lew - BC Dzidzia
ptb - Lewa Strona
Piotrek - Lebron haters

BlackMamba/Marcin - Detroit Gems
Karwan** - Karwan
arctus/Maciej* - arctus
Patryj** - BALL DONT LIE
MoherowyNinja** - Shaqtin' A Fool



Liga III E

shevcu - MKS Milejów
Racza - Team Racza
liv - Green Hornets


Szach_Mat - WKS Illuminati
antek* - Antoine Team
wujek dobra rada - Na Wspak
pick&rolli* - BleedGreen
vinsCARTER15 - Twój stary
wroblon - Ditrojt Basketbol
LukiSacz** - RKS Huwdu

GluchyPL* - Carne Domki
budzikreal - RB Team
rzepka** - Bottomers
Seether** - cross0ver
Kris_kc3** - Fathers

 

W tej lidze jest problem bo technicznie rzecz biorac brakuje GMow do zastapienia luk...

tzn na pewno budzikreal zostaje w III kosztem LukiSacza, ale co zrobic z antkiem i pick&rolli to nie wiem bo musze przyznac, ze takiej wersji nie przewidzialem... takze albo trzeba zaimprowizowac i ich zastapic GMami z miejsc 11 z innych dywizji albo im sie upiecze. Jakies propozycje???

Zwlaszcza przydalaby sie opinia ludzi z wewnatrz ligi jak wygladal w praktyce kontakt z tymi GMami.

 

Liga III L

Qooniu - Love's Broken Hand
Gerard - Złamasy Gerarda
Tizz - Psychopathic Rydaz


Leszczur - Predicting The Past
MTH - InsideTheNBA Crew
dvd93 - Szynszyle
$L@$H* - $L@$H
Gryzlak/Marcin - Gryzlak
L.TM - L.TM
Sprinter12* - No name

MaxiSwr* - Los SWRos
hasek - Alkograss Nałogowo
karmelo/Jan** - karmelo C's
jbear** - Unstoppable Bears
Ghostdog** - Ghostdog Team

 

Tutaj jest lekka komplikacja z powodu decyzji komisza o rotowaniu skladow nieobecnych bo $L@$H nie zajrzal do ligi od wrzesnia... ale rozegral prawie wszystkie mecze, wiec technicznie nie kwalifikuje sie pod olewusa! Jesli dobrze pamietam, ze wszystkie ruchy $L@$H robil komisz to tenze uzytkownik jest do wylotu... tyle, ze wtedy brakuje ludzi by zastapic wszystkich kandydatow i powstaje pytanie co ze Sprinterem.


Liga III N

washko - Wazki Wroclaw e-nba
Axd/Marcin - Obrońcy Krzyża
Piter05 - HIT SQUAD


ignazz/Rick - Hell Antonio Ostrygi
Dhol* - Milwaukee Bucks
goozman - BukkakeNii
devilnevercry* - DevastationTeam
Cisza - Money Gang
Maciek9020 - Heisenberg's Crew
radziob** - Warsaw Celtics

Wojtas1989 - Big Bang
Kacperro** - Kacperro Crew
spinaker/Pawel** - Energy Team
MarySixers** - MarySixers
Koelner** - Vae Victis

 

Ponowny problem braku ludzi do zastapienia potencjalnych luk.

Jak widac potrzebne jest ogolnorozgrywkowe rozwiazanie.


Liga III O

Szulim/Michał - DragonMike
grubs/Berdziu - Berdjusza
fluber - Six Sigma


bigbosh/Grzegorz - Big Bunch [zajmuje dodatkowe miejsce zwolnione przez Manka z I, 88 pkt roto na 4 miejscu mialy 3 druzyny w dywizjach III, ale ta wygrywa tie-breakerami za 2 pierwsze pozycje w kategoriach]
Chytruz - Zwyrodnialcy
nixon - Honolulu Sunshine
LukeBerd - Kev Project
El-Maniaque/Leszek Rudolf - bydzia bulls
WiCiU/Michal - Bayern Cavaliers
Enigmos/Maciej - Les Cocottes

Gussi/Artur* - Menelska Uczciwość
carter - ILLuminati /\ [zostaje w III dzieki niespodziewanemu awansowi z 4 miejsca] 
Jermaine4523/Pawel** - Flyers
shq79/Marcin - Ballers
shaqu85/Lucjan* - Lucjan's Team



Liga III S

MKA - MKAllstars
nash13phx - Seagull hunters
maryjan - Tłoki III Warszawa


pabloboar - Ball Lovin Criminals
Tyrion - Podpalacze Mostow
k4sztan- Kasztaniaki Bulls
p4tryk - Texas Team
t_omko - t_omko crew
kolek23 - Boston kolekCeltics
sirkozi* - Tumulce Basketu

Gawron24 - LA GawronLAKERS
Buu - Niepelnosprytni [zostaje w III dzieki 2 olewusom z II, 60 pkt roto to najlepszy wynik wsrod kandydatow]
KingStress* - Lublin Pacers
mario1251** - LA Losers
Murhinio** - Daniel's Team



Liga IV

CubeBrick** - Łódzcy Ceglarze
julekstep - nie ogarniam tego
Marthinus - Martinus Spurs
Jeffi - RealSixers
thompkins - The Hunters

Jordan20 - jordan20

rehus** - kimjestgrzegorz
grobar - Przekupieni
ATBFLASH - PATAFIANOS
Zini20** - Zini20 Team
Q-Typ** - Cug Team
kondzio** - Konrad's Expert Team

kucio* - kucio's Swag Team
BoGo** - Hall Of Shamers
siepu** - Okrutni Siepacze Zua

 

Tutaj jest kolejny przypadek, ktorego nie przewidzialem - CubeBrick nie zajrzal do ligi od stycznia, nie rozegral ok 80 spotkan... a mimo to wygral lige. Z jednej strony moznaby argumentowac absencje brakiem celu i niestety niskim poziomem ligi, ale poniewaz probowalem sie z nim wielokrotnie skontaktowac i jest to drugi sezon z rzedu gdy tak robi dla mnie wylot z rozgrywek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac temat wychodzi mi nastepujacy sklad lig na kazdym poziomie rozgrywek... [w kolejnosci zajetych miejsc i dywizji alfabetycznie, dla szukajacych siebie polecam Ctrl+F i Wasz nick na forum, "/" oznacza rozdzielenie miedzy spadkowiczami, zostajacymi i awansujacymi]

 

Liga I: Dig, marcos, wiLQ, Masud, January, Slawekmroz, Siner, Zodd, Kula23, QAS / mac, Benon, GRB, Evitacre, pumeks.

 

2 Ligi II:

bulek, Ledley, gogalq, ms9 / matek, karl, Tru Warier / Jurek Furtak, Lorak, Chicken2, Mack, SiXers, soobi, shevcu, Racza, liv, Qooniu, Gerard, Tizz, washko, Axd, Piter05, Szulim, grubs, fluber, bigbosh, MKA, nash13phx, maryjan, Leszczur

 

4 Ligi III:

nawciarz, mikrofalówka, Lukacs, blaugrana / Tocheck, tweetas, dannygd, Wojtek J, Mentor, eMeS, t3jlor, Dida.84, bigfucker, szkoda-czasu, kielon, Lew, ptb, Piotrek, Szach_Mat, wujek dobra rada, vinsCARTER15, wroblon, budzikreal, MTH, dvd93, Gryzlak, L.TM, hasek, ignazz, goozman, Cisza, Wojtas1989, Chytruz, nixon, LukeBerd, El-Maniaque, WiCiU, Enigmos, carter, pabloboar, Tyrion, k4sztan, p4tryk, kolek23, Gawron24, Buu / julekstep, Marthinus, Jeffi, thompkins, Jordan20 / pick&rolli, Dhol, devilnevercry, MaxiSwr.

Uwaga: ostatnia czworka zostaje przez nieprzewidziana luke w regulaminie [tzn bylo za duzo olewajacych w tych ligach i trzebaby wymyslac nowe przepisy kto mialby ich zastapic, temat rozwiazania tej kwestii na przyszlosc poruszony w oddzielnym watku].

 

Reszta [przy lukach w III bedzie to lista rezerwowa, przy komplecie w III moze powstac z tego pierwsza liga IV]: BlackMamba, shq79, grobar, ATBFLASH, KingStress, sirkozi, GluchyPL, michu, shaqu85/Lucjan, Gussi/Artur, kucio,

plus trzech GMow, ktorzy sie zapisali rok temu, ale sie nigdzie nie zalapali tzn superseb555, Slaw441, Limal91

 

Rezygnacja z dalszej gry: Sprinter12, Arctus, Maciek9020, antek, zalias, t_omko, Robinson, harrykot,

 

Lista GMow do wylotu [zgodnie z regulaminowa definicja olania, kolejnosc alfabetyczna]: $L@$H, BoGo, CubeBrick, Ghostdog, Holyfield24, jbear, Jermaine4523, Kacperro, karmelo, Karwan, kaziu999999/Jan, Koelner, kondzio, Kris_kc3, krisss, LukiSacz, Maniek23, mario1251, MarySixers, MoherowyNinja, Murhinio, Patryj, Q-Typ, radziob, rehus, rzepka, Seether, siepu, spinaker, wprpl, Zini20.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo gdyby kazdy napisal podsumowanie sezonu z wlasnej perspektywy w watku swojej ligi, ale tutaj kilka ogolno-rozgrywkowych uwag...

 

- na 150 osob bylo w sumie 30 olewusow i 16 czesciowych olewusow. Duzo. Za duzo. Jestem rozczarowany ta liczba i pocieszam sie, ze za rok na poziomach I, II i III powinni juz byc tylko sprawdzeni ludzie, wiec ta liczba spadnie do [mam nadzieje] zera albo jego okolic.

 

- poniewaz olewusow bylo tak wielu, a do tego nie wiadomo czy wszyscy GMowie potwierdza swoj udzial na przyszly sezon [zajrzyjcie we wrzesniu!] to istnieje mozliwosc, ze nikt sposrod tych, ktorzy dotrwali do konca sezonu nie wyladuje na poziomie IV. Bo olewusy mialy monopol na wiele miejsc spadkowych. To akurat mnie troche cieszy ;-)

 

- dodatkowy problem z olewusami jest ich nierownomierny rozklad miedzy ligami. 3-4 takich GMow jest problemem, ale duzo bardziej znosnym niz gdy odpuscila polowa ligi, a niestety takie przypadki tez byly za co przepraszam wszystkich uczestnikow.

 

- poza calkowitym zablokowaniem przyjmowania nowych ludzi nie wiem jak mozna zlikwidowac problem olewusow. A nie chcialbym tak sie zamykac na swiat bo jest tez druga strona medalu: wsrod debiutantow byly osoby, ktore odkryly nowa pasje i entuzjastycznie braly udzial w rozgrywkach.

 

- najlepszy wynik we wszystkich ligach zgarnal Washko z III N - 107 pkt roto - gratulacje za to ;-)

 

- z potywnych wiadomosci, walka o awans lub chociaz czolowe miejsca byla w kazdej lidze takze pomimo rozczarowan emocje byly.

 

Nic to, kolejny rok zaliczony, oby nastepny byl lepszy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo gdyby kazdy napisal podsumowanie sezonu z wlasnej perspektywy w watku swojej ligi, ale tutaj kilka ogolno-rozgrywkowych uwag...

 

- na 150 osob bylo w sumie 30 olewusow i 16 czesciowych olewusow. Duzo. Za duzo. Jestem rozczarowany ta liczba i pocieszam sie, ze za rok na poziomach I, II i III powinni juz byc tylko sprawdzeni ludzie, wiec ta liczba spadnie do [mam nadzieje] zera albo jego okolic.

Popatrz pozytywnie. Udało Ci się zorganizować ligę z ponad setką aktywnych graczy. Gratulacje, to wielki sukces.

 

 

- poza calkowitym zablokowaniem przyjmowania nowych ludzi nie wiem jak mozna zlikwidowac problem olewusow. A nie chcialbym tak sie zamykac na swiat bo jest tez druga strona medalu: wsrod debiutantow byly osoby, ktore odkryly nowa pasje i entuzjastycznie braly udzial w rozgrywkach.

Skoro mamy setkę aktywnych, to jak zrobisz docelowo I ligę, 2 drugie i 4 trzecie, to będzie akurat. A jak się zgłoszą nowi, to zrobisz albo więcej lig trzecich, albo dodasz ligi czwarte. Wszystko w zależności od ilości i jakości nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiLQ, a nie powinno być tak, że miejsce zwolnione przez Manka zajmuje Tocheck? Przegrał awans tie-breakerem więc był ze wszystkich zainteresowanych najbliżej

Rozumiem intencje, ale wg mnie nie powinno tak byc bo relatywna ocena kto mial najblizej nie jest wcale jednoznaczna. Bo jak komus brakowalo 2 przechwytow to mial blizej od kogos komu brakowalo 2 blokow? A tak w tym przypadku zadecydowaly punkty roto druzyny... co zreszta zostalo opisane w regulaminie przed sezonem [pytanie 27].

 

Wg mnie było inaczej. ;P

Lepiej bys sie wypowiedzial w kwestii Dhola i devilnevercry... jako komisz ligi co bys zrobil?

 

 

Popatrz pozytywnie. Udało Ci się zorganizować ligę z ponad setką aktywnych graczy. Gratulacje, to wielki sukces.

Alez ja jestem bardzo dumny z tego co tu mamy, ot moglo byc lepiej i niektore ligi niestety ucierpialy bardziej niz inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Alez ja jestem bardzo dumny z tego co tu mamy, ot moglo byc lepiej i niektore ligi niestety ucierpialy bardziej niz inne.

 

i to całkiem słusznie!

 

zarówno rozpoczęcie rekrutacji, ogarnięcie przygotowań jak i szybkie bo w tym samym dniu mega podsumowanie pokazuje zaangażowanie i solidność!

 

szczere gratulacje!

 

Dobra Robota

 

szkoda, ze nie mozna zagrać w jakieś quasi roto PO lidze bo bysmy sie do draftu szykowali ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wątpliwości co do ukarania Zaliasa w drugiej lidze. Owszem, opuścił sporo meczów, ale w dużej mierze wynikało to z kontuzji, bo aktywny był na pewno jeszcze w okolicach trade deadline (wiem, bo zrobiłem z nim wymianę i udzielał się na forum).

 

Dużo olewusów, smutno. Ale nie poddawajmy się, pierwsze koty za płoty. WilQ, wielkie propsy za oganianie, jesteś nieoceniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wątpliwości co do ukarania Zaliasa w drugiej lidze. Owszem, opuścił sporo meczów, ale w dużej mierze wynikało to z kontuzji, bo aktywny był na pewno jeszcze w okolicach trade deadline (wiem, bo zrobiłem z nim wymianę i udzielał się na forum).

Popieram GRB odnośnie Zaliasa - z pewnością nie olał gry, kontuzje mu nie umożliwiły rozegrania wszystkich meczów.

Eee yyyy z jednej strony cieszy, ze reczycie za GMa ze swojej ligi, ale z drugiej kompletnie nie rozumiem tych petycji w takim ewidentnym przypadku zlamania ustalen przedsezonowych. Nie napisalem, ze Zalias calkiem olal tylko czesciowo bo gral do konca, ale mial kosmiczne ~100 nierozegranych spotkan - takiego czegos nie da sie wytlumaczyc kontuzjami i aktywnoscia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee yyyy z jednej strony cieszy, ze reczycie za GMa ze swojej ligi, ale z drugiej kompletnie nie rozumiem tych petycji w takim ewidentnym przypadku zlamania ustalen przedsezonowych. Nie napisalem, ze Zalias calkiem olal tylko czesciowo bo gral do konca, ale mial kosmiczne ~100 nierozegranych spotkan - takiego czegos nie da sie wytlumaczyc kontuzjami i aktywnoscia na forum.

Ja w tamtym sezonie mialem 70 gier nierozegranych i zadecydowałes, zebym zostal w II lidze. Jeśli w tamtym czasie ów regulamin byłby wiążący, to nie miałbym szans na pozostanie w II lidze. No i teraz spójrz na sezon, który właśnie się skończył i napisz, czy rzeczywiście była to kwestia braku zaangażowania czy kontuzji?

 

Naprawdę zalecam na każdy przypadek "olewania" spojrzeć indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bys sie wypowiedzial w kwestii Dhola i devilnevercry... jako komisz ligi co bys zrobil?

A co nabrałeś wątpliwości co do restrykcyjności przepisu? ;] Zrobiłbym to co Ty, bo tak ustaliliśmy, a nie widzę okolicznosci łagodzacych. Tu każde spotkanie robi różnicę a co dopiero 12 (i brak aktywności ostatni miesiąc) czy wręcz 43.

Ja w tamtym sezonie mialem 70 gier nierozegranych i zadecydowałes, zebym zostal w II lidze. Jeśli w tamtym czasie ów regulamin byłby wiążący, to nie miałbym szans na pozostanie w II lidze. No i teraz spójrz na sezon, który właśnie się skończył i napisz, czy rzeczywiście była to kwestia braku zaangażowania czy kontuzji?

 

Naprawdę zalecam na każdy przypadek "olewania" spojrzeć indywidualnie.

To ile tych kontuzji naraz musiałoby być, żeby nie dało się nadrobić fasami i nie było sensu wywalać kontuzjowanego? Kontuzje, to część tej gry i trzeba je uwzględniać. Zamiast hodować połamańców, trzeba ich wymieniać albo wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile tych kontuzji naraz musiałoby być, żeby nie dało się nadrobić fasami i nie było sensu wywalać kontuzjowanego? Kontuzje, to część tej gry i trzeba je uwzględniać. Zamiast hodować połamańców, trzeba ich wymieniać albo wywalać.

No tak, bo akurat to jest najprostsza rzecz w tej całej zabawie - wyszacować ile zawodnik opuści gier w sezonie i kiedy wróci oraz jak bardzo prawdopodobne jest, że już następnego urazu w danym sezonie nie wyłapie.

 

Dlatego też, każdy powinien był oddawać A. Davisa w trakcie sezonu. Co więcej, po sezonie widać, że opuścił prawie 20% wszystkich swoich spotkań. Patrząc na drużynę składającą się z samych takich zawodników, gracz w naszych ligach rozegrałby bagatela ok. 665 spotkań - automatyczna dyskwalifikacja.

 

Nie można zwalać braku 100 meczy na kontuzje, u nas w lidze dwóch graczy miało minimum 816 meczy, a dwunastu minimum 819, a kontuzje te same.

Ci sami zawodnicy (możemy to założyć, chociaż 100% tak nie było), ale całkowicie inny rozkład, a to robi różnicę.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj , wszedłem sobie do waszej ligi i tak 14 kwietnia brak wystawienia dwóch zdrowych zawodników, 13 jednego, 12 jednego i co mam się tak cofać do początku sezonu? Koleś olał i tyle, miał zdrowych zawodników i ich nie wystawiał, żadne kontuzje.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo akurat to jest najprostsza rzecz w tej całej zabawie - wyszacować ile zawodnik opuści gier w sezonie i kiedy wróci oraz jak bardzo prawdopodobne jest, że już następnego urazu w danym sezonie nie wyłapie.

 

Dlatego też, każdy powinien był oddawać A. Davisa w trakcie sezonu. Co więcej, po sezonie widać, że opuścił prawie 20% wszystkich swoich spotkań. Patrząc na drużynę składającą się z samych takich zawodników, gracz w naszych ligach rozegrałby bagatela ok. 665 spotkań - automatyczna dyskwalifikacja.

 

Ci sami zawodnicy (możemy to założyć, chociaż 100% tak nie było), ale całkowicie inny rozkład, a to robi różnicę.

 

Jak się robi przez cały sezon 6 ruchów na fasach, to nic dziwnego, że się ma tyle niedogranych spotkań. Jego 8 najczęściej grających zawodników, zagrało średnio 64 mecze. Moi - 62. Tak więc to nie w kontuzjach jest problem, tylko w aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@washko

 

Brak aktywności na fasach jest wynikiem wielu rzeczy. Dlatego też, najlepiej będzie jeśli sam Zalias odpisze dlaczego tak mało ruchów wykonał na rynku.

 

@Dig

Ostatnie dni akurat nie są wartościowe do sprawdzania czy ktoś kogoś wystawił czy nie, czy powinien czy nie, bo skład większości drużyn to jest dosyć duża loteria. To raz, a dwa, to czy masz 100 czy 90 spotkań opuszczonych a twoja pozycja jest już ustalona od jakiegoś czasu, to i tak czy siak nie spełnisz regulaminu, więc lepiej zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@washko

 

Brak aktywności na fasach jest wynikiem wielu rzeczy. Dlatego też, najlepiej będzie jeśli sam Zalias odpisze dlaczego tak mało ruchów wykonał na rynku.

Jak się ma zaległe mecze, to brak aktywności na fasach jest dowodem na olewanie. Ale nie ma co się dziwić braku aktywności na fasach, skoro brakowało aktywności w samym rosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.