Skocz do zawartości

Jakie buty do kosza?


brauszu

Rekomendowane odpowiedzi

podlacze sie do pytania, czy ktos nosil te buty i czy do gry z racji zblizajacego sie sezonu glownie na zewnatrz beda dobre, czy moze szkoda takich na zewnatrz? 

Nike Zoom Hyperfuse 2013

 

nike-zoom-hyperfuse-2013-blue-grey-1-570

kosztuja 279zl. Narazie gram w 8 letnich Reebokach, ktore do tej pory wygladaja jak po paruletnie takze ciekaw jestem na ile technologia poszla do przodu :smile: i czy rzeczywiscie czus bedzie roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram akurat w Hyperdunkach ale te serie są do siebie podobne, tzn faktycznie bardzo przylegają i są leciutkie, także pierwsze wrażenie jest dziwne, wydają się delikatne. Jak ktoś woli bardziej masywne buty to powinien chyba wybrać Jordany. Znalazłem takie całkiem niedrogie..z tym że tój rozmiar trochę spory jak widać

http://www.pro-baller.com/index.php?route=product/product&path=20&product_id=312&filter=OPTION=13+US+%2F+47.5+EU+%2F+31+cm=14=Rozmiar+obuwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na streeta - i czy to asfalt czy tartan polecam Hyperenforcery i Hypedisruptory wersje XD- extreme durable,  podeszwa nie do zajechania, dużo twardsza mieszanka a nie czuję się tego podczas grania. W tym temacie napisałem trochę więcej o nich. http://www.e-nba.pl/topic/3289-lebron-xi-na-orlik/

Wolałbym buty "nie do kostki :D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe Venomcośtam mają podeszwę na asfalt. Wcześniej były Dominate XD, ale nie wiem czy to jest jeszcze dostępne.

 

Hypercośtam dają radę spokojnie wersje bez XD. Mam Hyperenforcer i mają twardą i grubą podeszwę.

 

Masz problem z dużymi palcami? Bo chociaż gra mi się w nich naprawdę dobrze, to totalnie zniszczyły mi właśnie duże palce. Znajomi. którzy grają w innych hyperach też na to narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz konkretnie na myśli przez niszczenie palców?

 

Ja mam rzeczywiście problem z dużymi paluchami, ale w sumie w każdym obuwiu sportowym. Często robią mi się pod nimi pęcherze i zgrubienia. A w podeszwie wewnętrznej (wkładce) robią się mocne wgniecenia, aż do dziur. Pewnie przenoszę za dużo masy w ten punkt + pot i wtedy powstają odciski. Dużo gorzej niż normalnie w tych Hyperach nie było.

 

Do czego mogę się przy Hyperenforcer przyczepić, to że są bardzo wąskie. Kupowałem w ciemno, bo nie było jeszcze sklepu koszykarza w Gdańsku, i o ile na długość są idealne to na szerokość mnie obcierały w okolicach małego palca, a że materiał twardy to do krwi. Także do nich nie mogę zakładać zbyt grubych skarpet, żeby nie tarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do pytania, czy ktos nosil te buty i czy do gry z racji zblizajacego sie sezonu glownie na zewnatrz beda dobre, czy moze szkoda takich na zewnatrz? 

Nike Zoom Hyperfuse 2013

 

nike-zoom-hyperfuse-2013-blue-grey-1-570

kosztuja 279zl. Narazie gram w 8 letnich Reebokach, ktore do tej pory wygladaja jak po paruletnie takze ciekaw jestem na ile technologia poszla do przodu :smile: i czy rzeczywiscie czus bedzie roznice.

gralem w nich caly sezon na hali i jednoczesnie na dworzu, kozackie buty tylko musisz rozmiar wieksze albo pol wziac bo ja np od nacisku na lewa stope i skakania wiecznego z niej mialem caly czarny paznokiec u lewej stopy bo wzialem je 42.5 jak zawsze a powinienem troche wieksze z racji na sztywny poczatek buta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz konkretnie na myśli przez niszczenie palców?

 

Ja mam rzeczywiście problem z dużymi paluchami, ale w sumie w każdym obuwiu sportowym. Często robią mi się pod nimi pęcherze i zgrubienia. A w podeszwie wewnętrznej (wkładce) robią się mocne wgniecenia, aż do dziur. Pewnie przenoszę za dużo masy w ten punkt + pot i wtedy powstają odciski. Dużo gorzej niż normalnie w tych Hyperach nie było.

 

Do czego mogę się przy Hyperenforcer przyczepić, to że są bardzo wąskie. Kupowałem w ciemno, bo nie było jeszcze sklepu koszykarza w Gdańsku, i o ile na długość są idealne to na szerokość mnie obcierały w okolicach małego palca, a że materiał twardy to do krwi. Także do nich nie mogę zakładać zbyt grubych skarpet, żeby nie tarło.

Wiesz co... Te buty, ze względu na to że są dość wąskie, zniszczyły mi paznokcie. Stąd też jestem ciekaw jak tu u innych wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze, po zmianie butow jeszcze sie miesiac z tym meczylem

 

po prostu lewa noge mam wieksza chyba a te buty sa tak zrobione ze temu nie sluzyly, ale tak czy inaczej polecam bo to akurat nietypowy przypadek tylko jeszcze jedna uwaga tak jak z pilkami sa rozne wykonania tych butow moj kumpel mial np zrobione jakby z innej gumy te same buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.