Skocz do zawartości

FIBA Mistrzostwa Świata w koszykówce mężczyzn (World Cup 2014)


danny

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku MŚ odbędą się w niedalekiej nam Hiszpanii więc jest kolejna szansa (po ubiegłorocznych Igrzyskach), aby obejżeć zawodników NBA w akcji. A także być może przyszłą gwiazdę ligi Dante Exuma, który właśnie potwierdził, że wybiera się na imprezę. http://www.sbs.com.au/news/article/2014/02/04/dante-exum-committed-boomers-coach

Wczoraj odbyło się losowanie grup, wiadomo już w jakich miastach będą grać poszczególne drużyny w rundzie eliminacyjnej, więc można powoli bookować hotele i rezerwować bilety.

 

Logo_2014_FIBA_World_Cup_2014.png

Wyniki losowania:

Grupa A (Granada):
1. Spain; 2. Serbia; 3. France; 4. Brazil; 5. Egypt; 6. Iran.

Grupa B (Seville):
1. Philippines; 2. Senegal; 3. Puerto Rico; 4. Argentina; 5. Greece; 6. Croatia.

Grupa C (Bilbao):
1. Dominican Republic; 2. Turkey; 3. USA; 4. Finland; 5. New Zealand; 6. Ukraine.

Grupa D (Gran Canaria):
1. Slovenia; 2. Lithuania; 3. Angola; 4. Korea; 5. Mexico; 6. Australia.

Jak na razie w sprzedaży są tylko Team Passy, czyli wejściówki na wszystkie mecze danej drużyny. Więcej info tutaj: http://fiba2014.entradas.com/fiba2014/?idioma=en

Mnie osobiście na taką opcję nie stać i jeśli już będę planował wyjazd to na poszczególny mecz (sprzedaż rusza dopiero 1 lipca). Ciekawe opje to również Venue Pass (wszystkie mecze w danym mieście – sprzedaż od 18 lipca) i Day Pass (3 mecze jednego dnia – sprzedaż od 5 maja) – tu jednak nie do końca rozumiem czy wszystkie one odbywają się w jednym mieście czy trzeba zasuwać do innych miast :smile:

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to wróżenie z fusów bo nie są znane składy, ale najciekawszą grupą wydaje się A. Chociaż nie przekreślałbym też C, w której za plecami USA może być kilka "niespodzianek". W B i D raczej nie "widzę" żadnych możliwych sensacji, bo nie wiem jak gra Meksyk, Puerto Rico czy Australia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawda jest taka, że to może być jedyna taka szansa, że uda nam się zobaczyć gwiazdy NBA z tak "bliska", za tak "rozsądną cenę". Możecie mi wytłumaczyć, czym różnią się bilety do Madrytu Eight - Final Day od Quarter- Final Day w DAY PASSES ?

A tak w ogóle to siema dla wszystkich fanów NBA :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam mam pytanie, będę akurat w Madrycie i chciałbym się wybrać na mecz 6 września Madryt i mecz Round of 16- Game E5(A3 vs B2) lub Game E6 (A1 vs B4) i chodzi mi o to co jest w nawiasach, to liczba A lub B to są grupy i z tych grup drużyny które przejdą, właśnie w tym dniu będą tam grać? Jak ktoś ma pojęcie jak to jest, to liczę na odpowiedź, bo nie wiem czy warto kupowac bilet. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, będę akurat w Madrycie i chciałbym się wybrać na mecz 6 września Madryt i mecz Round of 16- Game E5(A3 vs B2) lub Game E6 (A1 vs B4) i chodzi mi o to co jest w nawiasach, to liczba A lub B to są grupy i z tych grup drużyny które przejdą, właśnie w tym dniu będą tam grać? Jak ktoś ma pojęcie jak to jest, to liczę na odpowiedź, bo nie wiem czy warto kupowac bilet. Pozdrawiam

 

Zakładamy jaka będzie kolejność po fazie grupowej, np.

Grupa A

  1. Spain
  2. France
  3. Serbia
  4. Brazil
  5. ------
  6. ------

 

Grupa B

  1. Greece
  2. Croatia
  3. Argentina
  4. Puerto Rico
  5. ----
  6. ----

 

i teraz podstawiamy pod właściwe oznaczenia wytypowane przez siebie drużyny i już wiemy jaki mecz będziemy oglądać

 

6 September 2014

SERBIA vs. CROATIA  (A3 vs. B2)

6 September 2014

SPAIN vs. PUERTO RICO (A1 vs. B4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny skład USA:

D.Cousins, S.Curry, A.DavisDeRozan, A.Drummond, K.Durant, K.Faried, J.Harden, G.Hayward, K.Irving, K.Korver, D.Lillard, C.Parsons, Plumlee, D.Rose, K.Thompson

 

 

skład jak najbardziej świetnie dobrany jeśli chodzi o grę w FIBA. jest sporo młodych hustlerów ,głodnych zawodników chcących coś osiągnąć i przede wszystkim zespół z dobrym basketball IQ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę sie fhuj, że jest Faried, mam tylko nadzieję, że pokaże się z dobrej strony bo w innym wypadku znowu mu żyć nie dacie ;)

przez kontuzję Georga powstała sporej wiekości wyrwa na trójce jest tylko Parsons i raczej później to już kamieni kupa, wiadomo, że będą grać na dwóch SG, ale w decydującym momencie może zabraknąć centymetrów i dobrej D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.