Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Elo właśnie ściągnąłem Euroleague Mod z tond http://download.nba-live.com/index.php?act=view&id=2248 wypakowałem pliki tam gdzie trzeba (tak mi się zdaje) włączam grę wchodzę w options późnej load/save wchodzę w to i mam FIBA Live 07 daje na górze load file i po chwili gra mi się zatrzymuje i wyskakuje taki błąd http://img684.imageshack.us/i/codebaseerror.jpg/ mógł bym prosić o pomoc :D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie, może temat był poruszany ale nic z niego nie zrozumiałem, dlatego proszę o pomoc.

 

Chodzi o to iż zainstalowałem NBA 2004 i wyskakuje mi bląd: Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart applicarion. Z tego co wiem to chodzi o cracka, czy mógłby ktoś podać mi do niego link i powiedzieć gdzie i jak mam go wgrać. Jestem zielony w tych sprawach więc proszę Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Otóż mam taki problem,gdy chce zagrać mecz albo sezon całą drużyną to mogę grać ale tylko jednym graczem,co trzeba zmienić by móc grać całą drużyną? Wiem ze odkopuje temat wiem ze te forum może być nie żywe:D ale gdy by ktoś mógł by mi pomóc ty bym był bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

To moj pierwszy post w tym dziale, wiec nie jestem pewien, czy pisze w odpowiednim temacie, ale licze na wyrozumialosc :). Otoz mam pytanie jak zaaktualizowac rostery w nba 2k13 na ps3? Wczesniej aktualizowaly sie one na bierzac o( np rose'a nie bylo w Bulls, tzn byl na IL, czy jak to tam sie teraz nazywa). Za pewne wydawcy gry nie chcieli juz dac aktualizacji po zmianach w trakcie obecnego lata, by nie zmniejszyc sprzedazy 14nastki....

 

btw, gdzie mozna zamowic 2k14 z jakims np bonsuem, tzn upustem ;] (jesli takowa jest mozliwosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.