Skocz do zawartości

szybki-strzal.xaa.pl - ocena strony


ncmpcpp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Wiem, że jestem dość krótko tutaj na forum, ale jednak "nabiłem" już ponad 100 postów i z tego co pamiętam wyłącznie w dziale NBA.

Tym razem chciałbym Wam zaprezentować efekt mojej (i nie tylko) 3-tygodniowej pracy:

 

http://szybki-strzal.xaa.pl/

 

Jest to stona, na której typuje się mecze w uproszczony sposób - wszystko sprowadza się do wybrania zwycięzcy (1 punkt za trafienie, -1 punkt za pudło).

 

Obecnie (ponieważ strona działa tylko trochę ponad dobę) najważniejszą sprawą są dla mnie Wasze sugestie - ponieważ napisałem coś takiego pierwszy raz, nie mając wcześniej doświadczenia z żadnymi "typerami".

 

Co można poprawić, zmienić, ulepszyć, może usunąć? Co chcielibyście zobaczyć na stronie tego typu? Czekam na krytykę (głównie tą konstruktywną :smile: )

 

Oczywiście również zachęcam do rejestracji :smile:

Edytowane przez ncmpcpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nad zmianą czcionki i szarego tła

bardzo dobry pomysł!

zdjęcie tytułowe epickie...... tu gratulacje

obawiam, się jednak, ze może to być jednorazowa zabawa beż ciągłości choć jakby udało się Tobie pozyskać naszych Forumowiczów do rywalizacji to mielibyśmy powody do dumy i krytyki za razem oponentów na bardziej rzeczowym poziomie...

 

już widzę co niektóre nicki z watch listy.... i missalerty ;-)

uderz do chłopaków co ogarniają roto niech pomogą pozyskać więcej dusz....

 

no i jak w Mortal Combat wprowadz combosy jak ktoś będzie seryjnie wszystko trafiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żadne grafiki się nie ładują.

Wygląda jak zwykły tekst z linkami wpisany do htmla.

A jaką masz przeglądarkę? Sprawdzałem na kilku, a nawet kilku komputerach i nie wiem co może być nie tak, może to był chwilowy problem z serwerem?

 

pomyśl nad zmianą czcionki i szarego tła

myślałem właśnie żeby zrobić jaśniejszy motyw, albo kilka do wyboru

 

zdjęcie tytułowe epickie...... tu gratulacje

te zdjęcia się zmieniają, są 4 powtarzające się i jedno, które występuje bardzo rzadko i trzeba trafić, ale jest charakterystyczne :)

 

obawiam, się jednak, ze może to być jednorazowa zabawa beż ciągłości choć jakby udało się Tobie pozyskać naszych Forumowiczów do rywalizacji to mielibyśmy powody do dumy i krytyki za razem oponentów na bardziej rzeczowym poziomie...

już widzę co niektóre nicki z watch listy.... i missalerty ;-)

uderz do chłopaków co ogarniają roto niech pomogą pozyskać więcej dusz....

mimo, że napisałem ten skrypt właśnie dla ludzi takich jak ja, którzy nie mają czasu na fantasy (dlatego jest to wszystko tak mało skomplikowane), to może to być dobry pomysł - na pewno z nimi pogadam

 

no i jak w Mortal Combat wprowadz combosy jak ktoś będzie seryjnie wszystko trafiał

dzięki! to może być bardzo dobry pomysł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym trochę odgrzać swój temat, ale zapewniam, że mam do tego dobry powód - wziąłem pod uwagę powyższe uwagi (hehe) i poprawiłem trochę rzeczy. Niektóre poprawki wymagały przepisania, co jednak moim zdaniem wyszło całości na dobre.

 

No i skorzystałem z bootstrap (@the4yeast):

popatrz na zabawki typu Bootstrap, łatwe w użyciu i wersje mobilne niejako za darmo :smile:

 

Czy według was wyszło lepiej niż było? Czy te opisane błędy już się nie pojawiają? A może macie jeszcze więcej sugestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jakby bardziej "nowocześnie" - czytaj poszło w kierunku, w którym teraz wszyscy idą. Imo główna sekcja jest za wąska w prównaniu z sekcjami pobocznymi - jeśli uwagę mają przyciągać newsy, powinny zabierać najwięcej miejsca.

ponadto, powinieneś skonsultować się z kimś kto ma pojęcie o projektowaniu stron, bo obecnie to nie wygląda zbyt dobrze. nic osobistego, ja sam jestem upośledzony jeśli chodzi o projektowanie takich rzeczy i moje dzieło pewnie wyglądałoby znacznie słabiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Siema, podbijam swój wątek ale mam ważny powód, więc myślę, że nie usuniecie mi go :P

 

Otóż jak wiemy dziś zaczyna się preseason, w związku z tym chciałbym zachęcić do ocenienia (i korzystania heh) ze strony, która teraz jest dostępna pod nowym adresem:

 

http://szybki-strzal.pl

Wszystko zostało przeprojektowane - nie planuję dokonywać większych zmian w przeciągu tego sezonu. Chciałem unowocześnić wygląd, dodać więcej "życia" stronie i oto co wyszło.

 

Preseason to tylko taki test strony, ale już na początku prawdziwego RS zorganizowany będzie pierwszy facebookowy konkurs z nagrodami.

 

Proszę o ocenę strony, bo przez preseaon jakieś małe zmiany będę mógł jeszcze wprowadzadzić - później nie bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.