Skocz do zawartości

Euroliga 2013/2014


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie na Eurolidze znam sie nie lepiej jak na polskiej pilce noznej, ale dzis przeczytalem wiadomosci, ze Stelmet Zielona Góra pokonał na wyjeździe ponoć bardzo mocny klub Bayern Monachium co ponoc jest niespodzianka.

 

Takze, pomyslalem, ze dla fanów PLK i Euroligi może to być dobry zaczątek do dyskusji o Eurolidze. Nie wiem, jak sie przedstawia tam sytuacje dla Polskich ekip i jak poczynają tam sobie polacy? Może ktoś pokusiłby się o przedstawienie sytuacji torchę szerzej obecnej Euroligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak bardzo nie śledzę euroligi.

wczorajszy mecz oglądałem i jestem mile zaskoczony grą stelmetu. tym bardziej, że w asseco przeważnie to obcokrajowcy byli gwiazdami a polacy rolersami.

a tutaj zamojski gra pierwsze skrzypce co bardzo cieszy, w dodatku z dobrej strony pokazał się sroka.

fenerbahce, real ,pireus są bez porażki.szczególnie stambuł pokazał klasę a mają w grupie zawsze mocne cska i barcelonę.

za dużo nie ma co opowiadać ponieważ euroliga zaczyna się tak naprawdę od następnych etapów dlatego cieszy wygrana stelmetu który dzięki ostatniemu zwycięstwu ma szansę się tam pojawić. 

aż przykro, że w polsce jaramy się każdym piardnięciem legii warszawa która nie strzeliła jeszcze gola ani nie zdobyła punktów w drugiej lidze europejskiej a stelmet pokazuje klasę i jest cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Maccabi-Panatinajkos z ubiegłego tygodnia. To co grają chłopy na tym etapie nie mieści się w pale. Mało tego, że dyscyplina taktyczna i timing w zagraniach jest na najwyższym poziomie, jaki widziałem w tym roku (szkolnym), to jeszcze hustle niczym w g7 PO finałów konferencji przez calusieńki mecz.

 

Jest smaczek z NBA - w Maccabi gra Joe Alexander wybrany jakiś czas temu już przez Milwaukee Bucks z top10 pickiem. Do samych PO nie zobaczycie w NBA takich spotkań jak już się dzieją w Eurolidze.

W ogóle, gdyby ktoś z Warszawy chciał się umówić na oglądanie Euroligi to ja bardzo chętnie. Sam mam wykupiony euroligowy pass ale u mnie warunki średniawe - tylko 26 cali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.