Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

Jak wy nawet Derricka Rose nie potrafiliście naprostować to co chciałeś zrobić z Wallem? XD

po prostowaniu w Magic Derrick Rose zadebiutował kolejno:

- w ASG

 - w All-NBA

- finałach NBA (wygranych)

 

a teraz, w wieku zaledwie 26 lat, może już spokojnie odcinać kupony na emeryturze w Nowym Jorku

 

myślę że nie narzeka na reedukacje odbytą na Florydzie

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kahR napisał:

Po części się zgadzam. W obie strony poszły "rakowe kontrakty". Pablo posłodził Nurkicem jednak Randolph w dłuższym czasie będzie bardzo bolał.  20 baniek za sezon to kwoty przeznaczone dla superstarów.

W przypadku Hawks lepiej moim zdaniem było grać Ridnourem i czekać na rozwój Paytona. 

Tak czy siak lepiej mieć Lowrego na dwa lata z Nurkicem niż Randolpha.

AR - rakowy kontrakt? ;)

Lepiej płacić Randolphowi 20 niż Matthewsowi 12 :)

Godzinę temu, julekstep napisał:

na ten moment deal lose - lose  (Hawks przegrali chyba deal jeśli chodzi o wartość assetów a Spurs nie potrzebują kolejnych wysokich....ale zakładam że już mu Wariat odłożył jednego z nadprogramowych PG's żeby oddać za frytki -> niedługo się przekonamy :P)

Przecież na SG będzie grał Gay. 

Historia Cartera zostanie powtórzona.

Próbne simki mówią tak! tak! TAK!!!

W tej chwili mam siłę drużyny na poziomie z finałów, a skład sporo młodszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

AR - rakowy kontrakt? ;)

Lepiej płacić Randolphowi 20 niż Matthewsowi 12 :)

 

Jasne. Nie jestem dumny z tego kontraktu, musiałem w tamtym momencie zaryzykować bo okienko się zamykało. Josh Smith odrzucił mojego maxa. Mnie ten kontrakt nie boli bo mam zdrowe finanse poza nim a Wes zarobi na swoje dolary.

Życzę Ci jak najlepiej jednak twoja drużyna zaczyna przypominać Celtics Januarego i brak głębi może być bolesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, słabo @Pablo81

Czemu pomagasz Sylvkowi :(

Można było go udupić z tym starym Arenasem i przepłaconym Kirilenko, a ty mu dajesz dwóch dobrych graczy do gry z Curry i jeszcze Seth Curry. 

Raptors mogli skończyć jak Celtics. Westbrook - Wallace i plaża, tak tu byłoby Curry - Kirilenko i plaża :(

Sylvek to wiedział, od dawna desperacko szukał młodszych graczy do Currego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kurde, słabo @Pablo81

Czemu pomagasz Sylvkowi :(

Można było go udupić z tym starym Arenasem i przepłaconym Kirilenko, a ty mu dajesz dwóch dobrych graczy do gry z Curry i jeszcze Seth Curry. 

Raptors mogli skończyć jak Celtics. Westbrook - Wallace i plaża, tak tu byłoby Curry - Kirilenko i plaża :(

Sylvek to wiedział, od dawna desperacko szukał młodszych graczy do Currego. 

Spokojnie teraz pewnie Pablo zostanie z przepłacony kirilenko xD fakt jego kontrakt to za 2/3 sezony będzie już bolał 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo, chyba nawet dobry deal dla obu stron, jedynie dla sas szkoda ze ak bardziej nie pasuje na pf. Bracia kuraki razem, pewnie bedzie ciekawie ... na pocieszenie dla rywali z obydwu konferencji, ak i 0 już post prime, ten drugi bankowo, a duet sap i randolph to dwojka imo przeplaconych tweenerow😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kurde, słabo @Pablo81

Czemu pomagasz Sylvkowi :(

Można było go udupić z tym starym Arenasem i przepłaconym Kirilenko, a ty mu dajesz dwóch dobrych graczy do gry z Curry i jeszcze Seth Curry. 

Raptors mogli skończyć jak Celtics. Westbrook - Wallace i plaża, tak tu byłoby Curry - Kirilenko i plaża :(

Sylvek to wiedział, od dawna desperacko szukał młodszych graczy do Currego. 

AK jest tak napakowany, że jeszcze 4-5 sezonów będzie w topce. 

Na najbliższe 2-3 lata wzmocnilem skład pod prime Gaya. Nie można powiedzieć, że tak nie jest. Jednak AK jest to gamę changer.

Win - win - Sylwek ma roster pod Currego ja jestem mocniejszy na teraz. 

Czy AK jest przeplacony? Wątpię. To nie Marion, ma z czego spadać i 40 potencjału.

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Spokojnie teraz pewnie Pablo zostanie z przepłacony kirilenko xD fakt jego kontrakt to za 2/3 sezony będzie już bolał 🙃

Za 3-4 lata to on będzie na poziomie Millsapa. Więc wątpię :) Zobacz w excel ile on ma w baku jeszcze. I 31lat + 40 potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

AK jest tak napakowany, że jeszcze 4-5 sezonów będzie w topce. 

Na najbliższe 2-3 lata wzmocnilem skład pod prime Gaya. Nie można powiedzieć, że tak nie jest. Jednak AK jest to gamę changer.

Win - win - Sylwek ma roster pod Currego ja jestem mocniejszy na teraz. 

Czy AK jest przeplacony? Wątpię. To nie Marion, ma z czego spadać i 40 potencjału.

Za 3-4 lata to on będzie na poziomie Millsapa. Więc wątpię :) Zobacz w excel ile on ma w baku jeszcze. I 31lat + 40 potencjału.

I 60mln będziesz wydawać na trzech graczy...do tego na luzie stracisz Thomasa chyba że dasz mu QO ale to już byś był w okolicach 73mln a gdzie jeszcze Oden? I reszta rosteru, na tu i teraz może fajny i ok deal ale przyszłość finansowo to jest koszmar....

No chyba że odpuszczasz po sezonie Arenasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirilenko 21, Gay 18.1 to razem 40prawie.

Jeżeli będziesz chciał zatrzymać Arenasa to max kontrakt to jest 18.9mln, Thomas pewnie na spokojnie też będzie w okolicach 10-12mln, Oden też więcej zaśpiewa i możliwe że dostanie od kogoś większy hajs.

Będziesz musiał odpuszczać kogoś aby być finansowo elastyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Kirilenko 21, Gay 18.1 to razem 40prawie.

Jeżeli będziesz chciał zatrzymać Arenasa to max kontrakt to jest 18.9mln, Thomas pewnie na spokojnie też będzie w okolicach 10-12mln, Oden też więcej zaśpiewa i możliwe że dostanie od kogoś większy hajs.

Będziesz musiał odpuszczać kogoś aby być finansowo elastyczny

Na Odena i IT miałem przed wymianą 20mln. Teraz mam ponad 30. Nigdy w życiu Arenas nie będzie grał za maxa.

Odblokowanie umowy Odena i IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Kirilenko 21, Gay 18.1 to razem 40prawie.

Jeżeli będziesz chciał zatrzymać Arenasa to max kontrakt to jest 18.9mln, Thomas pewnie na spokojnie też będzie w okolicach 10-12mln, Oden też więcej zaśpiewa i możliwe że dostanie od kogoś większy hajs.

Będziesz musiał odpuszczać kogoś aby być finansowo elastyczny

ale Ty widziałeś jak Arenas zdziadział?

On za rok powinien pójść luźno poniżej 10 baniek :)

(ale z IT jest akurat duża szana że ktoś go będzie chciał przepłacić maxem na FA, więc Spurs będą musieli go odpuścić albo wyrównać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ale Ty widziałeś jak Arenas zdziadział?

On za rok powinien pójść luźno poniżej 10 baniek :)

(ale z IT jest akurat duża szana że ktoś go będzie chciał przepłacić maxem na FA, więc Spurs będą musieli go odpuścić albo wyrównać)

Właśnie widziałem ale to nawet jak da maxa Thomasowi a na pewno jak piszesz ktoś się na niego pokusi to jest już 53mln plus pewnie około 12 Oden też może dostać mimo że ilościowo mało skilli ale defensywnie to jest fajny klocek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Właśnie widziałem ale to nawet jak da maxa Thomasowi a na pewno jak piszesz ktoś się na niego pokusi to jest już 53mln plus pewnie około 12 Oden też może dostać mimo że ilościowo mało skilli ale defensywnie to jest fajny klocek

w sumie to po co o tym  pisac jak i tak jest jakies 15% szans ze ci gracze beda w Spurs na koniec sezonu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

w sumie to po co o tym  pisac jak i tak jest jakies 15% szans ze ci gracze beda w Spurs na koniec sezonu :P

Myślę że jednak zostaną skoro wisieli na Trade Błocku od jakiegoś czasu więc pewnie nie było zbytnio chętnych. Co prawda sam myślałem o Arenasie ale nie miałem miejsca aby to zgrać finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kuba2419 napisał:

Właśnie widziałem ale to nawet jak da maxa Thomasowi a na pewno jak piszesz ktoś się na niego pokusi to jest już 53mln plus pewnie około 12 Oden też może dostać mimo że ilościowo mało skilli ale defensywnie to jest fajny klocek

Ja się z Tobą zgadzam. I stąd ta wymiana. Teraz jestem gotowy na maxy GO i IT :)

54 minuty temu, kuba2419 napisał:

Myślę że jednak zostaną skoro wisieli na Trade Błocku od jakiegoś czasu więc pewnie nie było zbytnio chętnych. Co prawda sam myślałem o Arenasie ale nie miałem miejsca aby to zgrać finansowo.

A dlaczego miałbym oddać AK. To przez przynajmniej 3-4 gwarant sukcesów ;)

@julekstep to który jestem teraz w rankingu? Pierwszy chyba, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.