Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
6 minut temu, Pablo81 napisał:

WOJ BOMB!

"Prawdopodobnie w ciągu najbliższych godzin/dni dojdzie do skutku wymiana, w wyniku której obecni Mistrzowie odmładzą skład, a na Wschodzie pojawi się nowy Contender (przez duże C)!"

adrian-wojnarowski-610x407.jpg

Czyli contender klasy nie A, nie B , a C :P

Qcin dostał team na Wschodzie, tak? 🤔

Davisa mu upchnąłeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem @elwariato że możemy nie robić tej wymiany. Mam wyjebane. Grajmy draft klik-klik, draft i będzie fajnie, z ekscytacją. Wyjebane.

Ogólnie to gratuluję @julekstep twoje komentarze sprawiły, że jeden GM złamał nawet GA. Nie piszę oczywiście o El, bo to ja tę wymianę wyjebalem. 

Teraz Pacers będą grali w tym samym składzie co rok temu, więc wynik na pewno będzie lepszy. No ale będą mieli Griffina na umowie, szkoda tylko, że nie zauważyłeś łaskawie, że za dwa sezony Indiana będzie miała puste salary i te 18 mln z kontraktu Griffina mogłaby lepiej wykorzystać. Ale trzeba ze mnie zrobić dziada. Po co się gimnastykować z wymianami - jebnę sobie za 4 sezony trzyletni tank i będzie klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pablo81 napisał:

Napisałem @elwariato że możemy nie robić tej wymiany. Mam wyjebane. Grajmy draft klik-klik, draft i będzie fajnie, z ekscytacją. Wyjebane.

Ogólnie to gratuluję @julekstep twoje komentarze sprawiły, że jeden GM złamał nawet GA. Nie piszę oczywiście o El, bo to ja tę wymianę wyjebalem. 

Teraz Pacers będą grali w tym samym składzie co rok temu, więc wynik na pewno będzie lepszy. No ale będą mieli Griffina na umowie, szkoda tylko, że nie zauważyłeś łaskawie, że za dwa sezony Indiana będzie miała puste salary i te 18 mln z kontraktu Griffina mogłaby lepiej wykorzystać. Ale trzeba ze mnie zrobić dziada. Po co się gimnastykować z wymianami - jebnę sobie za 4 sezony trzyletni tank i będzie klasa.

oj nie mazgaj się, ja tam bym się cieszył jakby ludzie tak komentowali moje wymiany (miałbym poczucie wygranej :P )

jakoś moje komentarze nie potrafią sprawić że ludzie mi dają grajków których chcę - przeceniasz mnie :P 

 

kurde - sam 9 godzin temu potwierdzałeś inne trejdy Pacers bawiąc się dobrze w tej konwencji a nagle się fochasz jak baba 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie chodzi o fochy, ale działasz czasem jak "Wiadomosci"

dziękuję za komplement

7 minut temu, Pablo81 napisał:

i u niektórych rodzi się poczucie niechęci do SAS

to dobrze - emocje są dobre

8 minut temu, Pablo81 napisał:

 związane z ideą, że gram nie fair.

oj tam od razu nie fair - zwykła niechęć do cyganów - @Qcin_69 podpytaj, ma to samo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Jak El będzie dalej, po przeczytaniu tego wszystkiego, chciał iść w wymianę, to nie ma sprawy.

Jestem niezłomny 😛 Julek ekspert jak karnowscy😉 najlepsze ze miotanie sie miedzy po a brakiem awansu z obecnym składem jest lepsze niż to samo z Baronem😋

Griffa rynek zweryfikował, jedyna konkretna w miarę ofertę, poza Pablo, dał kolega Szulim, tak podbijalem kilka razy do różnych osób, ale albo nie zainteresowani albo jak to w życiu takie gadanie dla gadania. 

Jedno musze oddac Julkowa propaganda daje radę, w sumie żałuję że sam sie sugeruję, bo nagle daj legit, love to samo, hughes jeszcze w zeszlym rs sobie radził, no nic oby z Baronem było podobnie bo lepszego grajka w swojej przygodzie simkowej nie miałem 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

Jestem niezłomny 😛 Julek ekspert jak karnowscy😉 najlepsze ze miotanie sie miedzy po a brakiem awansu z obecnym składem jest lepsze niż to samo z Baronem😋

Griffa rynek zweryfikował, jedyna konkretna w miarę ofertę, poza Pablo, dał kolega Szulim, tak podbijalem kilka razy do różnych osób, ale albo nie zainteresowani albo jak to w życiu takie gadanie dla gadania. 

Jedno musze oddac Julkowa propaganda daje radę, w sumie żałuję że sam sie sugeruję, bo nagle daj legit, love to samo, hughes jeszcze w zeszlym rs sobie radził, no nic oby z Baronem było podobnie bo lepszego grajka w swojej przygodzie simkowej nie miałem 😊

Do mnie nie podbijałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.