Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ignazz napisał:

Robi się patola tym handlem za minimum. 

Czy ja wiem. Lepiej to wygląda jak klub oddaje assety niż po prostu zyskuje wartościowego gracza za darmo, bo klub idzie w tank.

Przypomnijmy jak krytykowany był kuba za oddanie Camby za solidnego first picka. Nie minęło dużo czasu, a matiwrona oddał lepszych czy porównywalnych graczy za darmo do dobrych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile kojarzę od kiedy gram taka "wymiana" ma miejsce pierwszy raz.  Mówienie, że jest to patologia jest  raczej nie na miejscu.  Wydaje mi się, że większą patologią było by trzymanie Melo w szafie albo jakieś ograniczanie jego roli w składzie. 

 Chyba każda ze stron coś na tym zyskała ja potencjalnie lepszy pick w tym roku i kolejny w późniejszych latach, Ashigaru spoko zawodnika a wrona za pomoc pozbył się niechcianego kontraktu i jeszcze dostał dwa picki. I gwarantuję ci Ignazz, że jak był byś na miejscu Bucks to do ciebie też bym się zwrócił z taką propozycją, ciekawe czy też byś wtedy mówił o patoli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kuba2419 napisał:

A ja dawałem dwa 1sty...ehh a to taka bieda oferta mnie przebiła😔

Asik + mój pick ma lepsze perspektywy na loterie niż twoje. Myślę że dobra oferta dla Clippers. 

Dzięki @SzuLcU za miłe i sprawne negocjacje.

Szkoda żegnać Asika, bo grał bardzo dobrze i na tym kontrakcie jest bardzo wartościowym elementem każdego zespołu. Inside, zbiórka i obrona. Czego chcieć więcej od podkoszowego? 

Ale Ibaka to jednak lepsza opcja ofensywna, dłuższy friendly contract i wciąż młody ze sporym potencjałem. Wydaje mi się że powinien się bardzo dobrze uzupełniać z Okaforem, który wróci teraz na swoją nominalną pozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że do przekroczenia salary przez Jazz doszło w wyniku wymiany z LAC, postanowiliśmy komisyjnie dokonać konwalidacji tej wymiany i dodać do niej Josha Boone, który wędruje do LAC, wyrównujac kasę w wymianie. 

Dodatkowo Jazz za nieupilnowanie swojego salary dostają bana na FA do day 100.

@SzuLcU

@gimmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gimmie napisał:

@Krzemo

 ja napisałem kogo dodaje do wymiany więc ban należy się nie mnie.

Proszę o dodanie Beno Udricha zgodnie z pierwotną moją sugestią.

Ps

Próbowałem naprawić salary bez osłabiania ekipy. 

 

o lol, fakt -> totalnie przeoczyłem ten dopisek

to Udrih leci do Clipps i po sprawie (bez banów itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.