Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, julekstep napisał:

no dla Pistons super trade

a Rockets kolejny niezrozumialy ruch i chyba odpuszczaja obrone tytulu

Jak Marcus zagrał w 3 meczach tylko dlatego że Dirk i ROLO wypadli za faule. Ale jest jeszcze bardziej defensywny Aminu.

W zeszłym sezonie kilka taki ruchów niezrozumiałych dały Misia więc jestem dobrej myśli😉 ważne aby się do PO zakwalifikować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

no dla Pistons super trade

a Rockets kolejny niezrozumialy ruch i chyba odpuszczaja obrone tytulu

Czy niezrozumiały to nie wiem. Prawdopodobnie ostatni sezon Camby'ego, który i tak ma mało minut w rotacji Rockets za potencjalnie fajny pick. 

Ile czasu mówisz już o ostatnim tańcu Tłoków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Jak Marcus zagrał w 3 meczach tylko dlatego że Dirk i ROLO wypadli za faule. Ale jest jeszcze bardziej defensywny Aminu.

W zeszłym sezonie kilka taki ruchów niezrozumiałych dały Misia więc jestem dobrej myśli😉 ważne aby się do PO zakwalifikować !

 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czy niezrozumiały to nie wiem. Prawdopodobnie ostatni sezon Camby'ego, który i tak ma mało minut w rotacji Rockets za potencjalnie fajny pick. 

Ile czasu mówisz już o ostatnim tańcu Tłoków? 

nie moja wina że Camby był źle wykorzystywany w Rockets :) (on powinien być primary backup C a Webber/Nowik backup PF/SF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Jak Marcus zagrał w 3 meczach tylko dlatego że Dirk i ROLO wypadli za faule. Ale jest jeszcze bardziej defensywny Aminu.

Aminu nie ma podjazdu do Cambiego. Nie blokuje tak dobrze, nie zbiera, nie ma posta. Ogolnie taki gracz, ktory wszedzie jest meh.

A Pistons? Raz, że pick ma protekcję, dwa Big Al jeszcze młody, a Iverek pewnie tak szybko nie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

no dla Pistons super trade

a Rockets kolejny niezrozumialy ruch i chyba odpuszczaja obrone tytulu

Bez przesady, Camby i tak nie miał miejsca w rotacji Rockets, prawdopodobnie to jego ostatni sezon, a ten pick potencjalnie może być całkiem ciekawy.

Ogolnie mogłem już 2-3 sezony temu wybrać inną drogę i znacznie sobie ułatwić przebudowę i stworzenie kolejnego dobrego teamu, ale póki mogę to chcę coś powalczyć, chociaz pozniej zapewne będę przez jakiś czas szorował dno.

Teraz, Pablo81 napisał:

Aminu nie ma podjazdu do Cambiego. Nie blokuje tak dobrze, nie zbiera, nie ma posta. Ogolnie taki gracz, ktory wszedzie jest meh.

A Pistons? Raz, że pick ma protekcję, dwa Big Al jeszcze młody, a Iverek pewnie tak szybko nie skończy.

Iverson albo skończy po tym sezonie, albo pogra jeszcze 5 lat, zobaczmy jak zdecyduję. Shaq zaszokował wszystkich kończąc w podobnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Bez przesady, Camby i tak nie miał miejsca w rotacji Rockets, prawdopodobnie to jego ostatni sezon, a ten pick potencjalnie może być całkiem ciekawy.

Ogolnie mogłem już 2-3 sezony temu wybrać inną drogę i znacznie sobie ułatwić przebudowę i stworzenie kolejnego dobrego teamu, ale póki mogę to chcę coś powalczyć, chociaz pozniej zapewne będę przez jakiś czas szorował dno.

Nie gadaj, ten deal zmienia diametralnie wartość Twojego teamu. A pick? Nawet jakby zostal sam Nelson i Big Al to z tą masą kasy na FA i tak będą luźno PO. Czy Iverek skończy, czy nie i tak w Detroit będzie PO team.

A Rockets nie ma teraz backup C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nie gadaj, ten deal zmienia diametralnie wartość Twojego teamu. A pick? Nawet jakby zostal sam Nelson i Big Al to z tą masą kasy na FA i tak będą luźno PO. Czy Iverek skończy, czy nie i tak w Detroit będzie PO team.

A Rockets nie ma teraz backup C. 

Już bez przesady że nie ma backup C. Jest ROLO i Dirk który też na C może grac więc o rotację na backup C się nie martw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Już bez przesady że nie ma backup C. Jest ROLO i Dirk który też na C może grac więc o rotację na backup C się nie martw

Dirk na C to prawie jak Artest na PG :P -> niby da się nimi grać tam, ale po co jak "są" Camby i Boykins :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie gadaj, ten deal zmienia diametralnie wartość Twojego teamu. A pick? Nawet jakby zostal sam Nelson i Big Al to z tą masą kasy na FA i tak będą luźno PO. Czy Iverek skończy, czy nie i tak w Detroit będzie PO team.

A Rockets nie ma teraz backup C. 

Nie no, oczywiście C był mi potrzebny i już od jakiegoś czasu myślałem o Cambym, jak inne 'wieksze' deale mi upadły to klepnalem Cambiego. Gdyby nie był mi potrzebny to bym za niego nie oddawał picku. :)

Nelson jest FA po tym sezonie i po przełomowym dla niego sezonie raczej już za frytki grał nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.