Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, kuba2419 napisał:

Coś czuję że ten Love będzie jeszcze kilku krotnie przerzucany jak taki worek kartofli między Pacers-Spurs😅

@julekstep @SlaKB @Krzemo

Powinniście wprowadzić Z MIEJSCA przepis jak w BeGM zwany u Nas "Batum rule". Zawodnik przez bodajże pół sezonu nie może wrócić do wytransferowanego klubu.

Ucięto by te krętactwa raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

czekaj na pm od wariata 🤪

Hawesa z chęcią bym przygarnął 😉

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

@julekstep @SlaKB @Krzemo

Powinniście wprowadzić Z MIEJSCA przepis jak w BeGM zwany u Nas "Batum rule". Zawodnik przez bodajże pół sezonu nie może wrócić do wytransferowanego klubu.

Ucięto by te krętactwa raz na zawsze.

Jest przecież okres 20 dni przed powrotnych transferem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

Apropo dealu Lova to widać że jego wartość spada...ponoć był takim super prospektem a poszedł...właśnie za co?

za szrot :)

on przy kiepskim campie może mieć mocno średnią wartość patrząc na skill vs cena 

 

no ale to przecież standard żeby zachwalanki Pablo dzielić przez 5, bo w większości jest to marketing :)  (patrząc po uczciwej cenie za Love'a ludzie na szczęście już to widzą)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kuba2419 napisał:

Apropo dealu Lova to widać że jego wartość spada...ponoć był takim super prospektem a poszedł...właśnie za co?

Chciałbym wierzyć, że to jakieś wyrównanie za wiele złodziejskich na linii Spurs - Pacers, ale jak znam życie to w ciągu sezonu rozmyją ten deal jeszcze ze trzy razy przerzucając się T. Youngiem i tradycyjnie Devin Harrisem.

@julekstep Jest jakaś szansa, że rada rozpatrzy wprowadzenie "Batum rule"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Chciałbym wierzyć, że to jakieś wyrównanie za wiele złodziejskich na linii Spurs - Pacers, ale jak znam życie to w ciągu sezonu rozmyją ten deal jeszcze ze trzy razy przerzucając się T. Youngiem i tradycyjnie Devin Harrisem.

@julekstep Jest jakaś szansa, że rada rozpatrzy wprowadzenie "Batum rule"?

zobaczymy w to FA, jak będą nadużycia to będzie rozważane wprowadzenia zawieszenia trejdów powrotnych na cały okres FA (w sensie że w sezonie zostanie utrzymane obecne 20 dni, ale dni z FA będą liczone jako 0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Apropo dealu Lova to widać że jego wartość spada...ponoć był takim super prospektem a poszedł...właśnie za co?

A za co go kupiłem? Za dwóch dziadków :)

I tak nie miałem szans na rywalizację z Rox, więc trzeba ich było osłabić w przyszłości.

Dostałem w sumie: shootera o fajnym rozkładzie skilla, swój pick, spoko swap i uzupełnienie ławki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

A za co go kupiłem? Za dwóch dziadków :)

I tak nie miałem szans na rywalizację z Rox, więc trzeba ich było osłabić w przyszłości.

Dostałem w sumie: shootera o fajnym rozkładzie skilla, swój pick, spoko swap i uzupełnienie ławki :)

 

myslę ze osobno za tych dwóch dziadków dostał byś wiecej niż za Lova teraz a ja niby osłabiłem się z perspektywicznego PFa na przyszłość ale zyskałem Dirka który wzmocnił moją ławę oraz wolne środki na jakiegoś Favorsa czy innego młodego fajnego za dwa sezony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kuba2419 napisał:

myslę ze osobno za tych dwóch dziadków dostał byś wiecej niż za Lova teraz a ja niby osłabiłem się z perspektywicznego PFa na przyszłość ale zyskałem Dirka który wzmocnił moją ławę oraz wolne środki na jakiegoś Favorsa czy innego młodego fajnego za dwa sezony :)

A tego Favorsa, to skąd sobie weźmiesz? Nie co roku ma się 5 pikow w top 3 i + 60 na campach dla topowych prospectów :)

Po campach dostań za Dirka lub Cambiego osobno 2x1st i swap. Czekam, aż tak ich sprzedasz :)

@kuba2419

Jako ciekawostkę podam, że ja ten kontakt Dirka podpisałem za 1x1st.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.