Skocz do zawartości
Mar

Fb#4 2013/14

Rekomendowane odpowiedzi

FB#4

1. Geniuz

2. DeTe

3. Tizz

4. Maciek9020

5. Boowka

6. elwariato

7. El-Maniaque

8. waniec

9. sto

10. Answer03

Liga FB#4 stworzona jest przez spadkowicze z FB#3, awansujacych z FB#5 Macka9020 i Boowkę oraz grajacego juz w FB#4 Tizza. Uzupelnieniem sa poprzez brak zgloszen do gry o wystepujacych do tej pory w FB#5 elwariato i El-Maniaque. Stawke uzupelniaja nowo zgloszeni gracze.

Jednym slowem jezeli ktos spadl lige albo dwie nizej, to taki stan jest utrzymany, stad nowi gracze sa wyzej od spadkowiczow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że jesteśmy najmocniejszą ligą ze wszystkich FB :D 3 dni i żadnego posta.

Trzeba panowie jakiś termin draftu ustalić, no i wybrać komisza. Od bidy, jak nikt nie ma ochoty, to mogę pełnić tę rolę, ale bez żądnych tabelek. Może Boowka się tak jak rok temu zadeklaruje? :)

Ja bym proponował ostatni weekend przed rozpoczęciem RS czyli 26/27 Października godzina 21:00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie chciał być tym pierwszym, teraz już poleci:)

Mi w zasadzie po 21.00 pasuje każdy dzień więc się dostosuję do większości.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

26 to przecież sobota :D

27 u mnie odpada całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w soboty kategoryczne NIE :)

ogólnie weekendy to raczej bad idea.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weekendy najczęściej pasują największej ilości osób...

Może 28.10 Poniedziałek, dzień przed RS?

Piszcie jakie dni wam pasują najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no raczej w weekendy to ludzie nie siedzą po domach wlasnie.

chyba,ze niedziela ale ja mam inny draft, tak samo jak i 28 - juz zajety niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, no to nie wiem jakim cudem każdy draft w jakim brałem udział miał miejsce właśnie w weekend...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

majac zycie prywatne ciezko o weekend przed kompem no ale nie wnikam. licze, ze dobierzemy jakis dogodny termin dla ogółu tylko aby wiecej luda się wypowiedziało/zaproponowalo coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego, że jest to weekend, to jakąś część tego "życia prywatnego" można poświęcić na draft...zresztą mowa o późnych godzinach niedzielnych, na życie prywatne ma się całą sobotę i niedzielę praktycznie też. Jak ktoś w poniedziałek idzie do roboty/na studia/do szkoły to już raczej wieczorem w niedzielę jest wolny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie chętnie dostosuje do każdego terminu,z wyjątkiem 15 i 16 Października!termin 26/27.10 jest OK!

Godzina 21 albo 22 to juz jest mi obojętne:)

Komisarzem nigdy nie byłem, wiec raczej odpadam z tej Funkcji :P Pewnie wyjdzie to na lapsze samej Lidze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idealny termin to środa, czwartek i niedziela po 21. W moim przypadku odpada poniedziałek i wtorek, niechętnie w piątek i sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wiec ja wlasnie napomniałem o Niedzieli a Ty z Sobota wyskoczyłeś, mniejsza, w kazdym razie ja ta podaną niedzielę 27 mam juz zajeta na inny draft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

majac zycie prywatne ciezko o weekend przed kompem no ale nie wnikam. licze, ze dobierzemy jakis dogodny termin dla ogółu tylko aby wiecej luda się wypowiedziało/zaproponowalo coś.

kolega do liceum awansował już z tym "życiem prywatnym" :P Dobra ja proponuje niedzielę 20 i chyba już możemy zakończyć dyskusję :) @Maciek niech komiszuje @Boowka niech wstawi co kilka tygodni tabelkę i będzie git.

ps. Po raz 2 awansowałem "mimowolnie" teraz czas już na promocje bez suportu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedziela chyba odpada :D 27 Tizz ma inny draft, a 20 ja mam inny :)

no to może za tydzień??? albo jakaś inna godzina 20; powiedz @Maciek o której masz swój draft, może uda się ustawić na jakąś wieczorną godzinę zeby wszystkim pasowało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za tydzień myślę, że za wcześnie. Uważam, że lepiej poczekać aż się sytuacje w rosterach bardziej wyklarują

Jednego dnia nie jestem w stanie przeprowadzić 2 draftów, 20.10 odpada ;)

A co powiecie na draft w tygodniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrób ktoś ankiete moze bedzie łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim to na razie na 10 uczestników, zaledwie 6 się w tym temacie zjawiło, jak tak dalej pójdzie to czarno to widzę.

Nie wiem jak i gdzie takową ankietę stworzyć, może niech po prostu każdy wypisze tutaj daty, które mu pasują rozpoczynając powiedzmy od 19 Października.

Mi pasuje 19 - sobota oraz w tygodniu 21, 22, 23, 24 i weekend 26/27. Godzina 21:30 i wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi