Skocz do zawartości

Fb#3 2013/14


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

też mi się wydaje że min. minuta,

w zeszłym roku chyba nawet dwie minuty na pick było podczas draftu, w którym brałem udział, ale myślę, że minuta będzie optymalna

 

can't cut wyłącze wieczorem jeśli nie zapomnę, teraz nie mam dostępu do yahoo

 

ustawienia zrobie na poniższej podstawie, ktoś ma jakieś uwagi (prócz ilości meczy do rozegrania w tym sezonie :tongue:) ?

http://www.e-nba.pl/topic/1545-ustawienia-lig/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie pamiętałem ile było w zeszłym roku, jak dla mnie może być więcej niż minuta, tyle że zaczynając o 22:30 skończymy grubiej po północy. W sumie to zwykle ten czas nie jest potrzebny na początku, bardziej pod koniec więc myślę że nawet jakby miało być 90sek to i tak zwykle tak doświadczeni menago jak my ;) będą draftować szybciej, a zostanie w razie czego taka możliwość skorzystania z tego czasu gdyby był jakiś problem z połączeniem czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle przy 90 sekundach na wybor, draft trwal nieco ponad 1h. wiec do 24 powinnismy sie wyrobic. poczatek jest bardzo prosty, bo kazdy ma jakies swoje typy i ktos z tych typow mu sie na pewno ostanie. jednak im dalej w las, tym bedzie trudniej. no i nawet jak sie ktos na kogos zdecyduje, to musi jeszcze pozniej go znalezc na tej liscie. inna sprawa, ze np. ja zawsze jeszcze przed wyborem cos tam sprawdzam na innych stronach (szczegolnie jak mam dwie lub trzy opcje). wiec osobiscie wolalbym aby te 90 sekund bylo. jesli wszyscy beda obecni, to na pewno i tak szybciej beda padaly wybory i szybko minie ten draft. a jak ktos bedzie chcial cos sprawdzic, to te 90 sekund by sie jemu przydalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój skład

Tańczący z Dziffkami

1. (10) Kyrie Irving (Cle - PG)

2. (11) Al Horford (Atl - PF,C)

3. (30) Greg Monroe (Det - C)

4. (31) Nicolas Batum (Por - SG,SF)

5. (50) Evan Turner (Phi - SG,SF)

6. (51) David West (Ind - PF)

7. (70) Luol Deng (Chi - SF)

8. (71) Tyson Chandler (NY - C)

9. (90) Jeremy Lin (Hou - PG)

10. (91) Klay Thompson (GS - SG,SF)

11. (110) Jameer Nelson (Orl - PG)

12. (111) Andrew Bynum (Cle - C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ***jowy numer w srodku (tym razem 6)

Skład (rundami):

 

1.Melo

2.LaMarcus A.

3.Kobe

4.Noah

5.Drummond

6.Rondo

7.Oladipo

8.G. Vasquez

9.Pierce

10.Henson

11.McLemore

12.G.Wallace

 

Generalnie ciezko mi cos wywnioskowac :grin: na papierze na pewno najlepszy skłąd, tylko że połowa z nich to połamańcy którzy nie wiadomo kiedy zagrają, i tu złamałem moją żelazną zasade nie brania połamańców, ale jak zobaczyłem że Kobe wolny w 3 a Rondo w 6 to sie nie mogłem powstrzymac;>

Ogólnie za steale uwazam (i mam nadzieje ze tak bedzie) Drummonda i Oladipo, mam też Noah ktorego nienawidze, ale tak jakoś wyszło.

Vasquez dawał rade w lepszym towarzystwie w NOH wiec mysle ze i w SacTo sobie poradzi (oby i McLemore ;]).

Hensona wzialem bo juz last year jakies tam oznaki dobrej gry wykazywal, w pre teraz daje rade...no i gra w Bucks gdzie nie ma kto grac (poza Sandersem ktorego ktos mi elegancko zwinal pare pickow wczesniej jak go mialem wybierac).

 

Z całości draftu powiedzialbym że jestem umiarkowanie zadowolony.

Wydaje mi się że są  gorsze skłądy nawet z moimi połamańcami :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.