Skocz do zawartości

Fb#1 2013-14


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, może w niedziele wystarczy godzinę zmienić?

 

jeśli nie to w takim razie poniedziałek, godzina 20?

 

nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem aukcji, ale na pewno eliminuje element losowości.

Zasady są bardzo proste i można w mockach przetestować działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, please, nie zmyslaj... O aukcji pisałem kilka miesięcy temu, spójrz w odpowiedni temat, moja wina, że sie nie wpisałes, a teraz piszesz, że nagle płaczę?

 

Przeczytaj, zobacz argumenty moje, Robinsona, Maca. Snake to przeżytek, nie do końca uczciwy. Aukcja ma to do siebie, iz kazdy startuje z tej samej pozycji. Tyle lat draftowaliśmy snakiem, może czas, żeby to zmienić? W temacie roto masz temat o mock draftach, umawiaj się z ludźmi, próbuj aukcji - naprawdę wielu jej przeciwników się do niej przekonało.

Nie znasz aukcji? Normalne, ale próbuj, pytaj się ludzi odnośnie najlepszej strategii, ale nie pisz, że od razu płaczę, bo nie mam nad czym. Ja po prostu chciałbym spróbowac w końcu w FB aukcji.

 

Na serio, ale zastanawiam się, skąd ten nagły atak, skoro temat wisiał przez 3 miesiące...

 

No c'mon, ale pewnych rzeczy nie ogarniam. Miałeś możliwość sie udzielać, pisać wątpliwości. Czemu tego nie zrobiłeś?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, patrząc na grono uczestników "elity", nie miałem najmniejszych wątpliwości, że aukcja nie przejdzie.

 

Ja wszystko rozumiem, ale gdzie byli przeciwnicy, kiedy można było o tym dyskutować? Tzn, źle - tego akurat nie rozumiem. I czekam na kolejne posty, że płaczę. Mam je gdzieś. Bo płaczę nie ja, a ci, którzy unikają aukcji jak diabeł święconej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek, ja akurat wpadam juz tylko na forum we wrzesniu na poczatek fb.

 

Mysle, że fair będzie to normalnie przeglosować, każdy wie na czym polega jedno czy drugie. O ile Rob nie zarzadzi z gory na wszystkie ligi czegos innego.

 

- - - Updated - - -

 

Bulek, ja akurat wpadam juz tylko na forum we wrzesniu na poczatek fb.

 

Mysle, że fair będzie to normalnie przeglosować, każdy wie na czym polega jedno czy drugie. O ile Rob nie zarzadzi z gory na wszystkie ligi czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob nie może niczego zarządzić odgórnie.

 

Tak btw, popatrzcie na popularność działu ciut poniżej - roto, który jest rozgrywany systemem aukcyjnym. Sporo debiutantów. Czemu nikt stąd nie wpadł na pomysł: "a może spróbuję"? Naprawdę, aukcja nie gryzie, a wielu, którzy jej spróbowali, się do niej na stałe przekonali. Trzeba jednak spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tylko myślę, szkoda, że lorak zrezygnował, on myślę, by sie nie upierał na snake. W jego miejsce wszedł do jedynki konserwatysta ;)

 

Życzę awansu do jedynki ludziom, którzy są chętni spróbować aukcję, żeby za rok ten skostniały beton ukruszyć. W PZPN udało się zrealizować niemożliwe, może i tutaj.

 

Ten sezon będzie kolejnym potwierdzeniem tezy, iż wygrywa Lebron-owner lub Durant-owner.

 

P.S. Używanie nazwy "elita" w FB#1 jest sporym nadużyciem. Nikogo nie obrażam, po prostu na pytanie "czy jestem przedstawicielem elity" niech każdy sobie indywidualnie odpowie. Byt w FB#1, czasem zresztą jednosezonowy, nie oznacza, że się jest nba-owskim wyjadaczem.

 

A ta liga powinna być elitarna i nie powinno być nawet głosowania w sprawie systemu draftu. W każdej zespołowej dyscyplinie sportu, czym innym jest awans, a czym innym jest organizacyjne dostosowanie się do przepisów, zdobycie licencji itp. W FB#1 - aukcja, niższe ligi niech grają tak, jak tego chcą uczestnicy. I tak powinno być od next season. Każdy by miał rok na poznanie aukcji, wg mnie to wystarczająco.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robił kilka aukcji wydyma tych co będą na aukcji pierwszy raz. To oczywiste chyba ze doświadczenie w takich spawach to podstawa.

Nie bójcie się tak tej aukcji :)

Spadnięcie z ligi to nic strasznego.

 

Ale serio, piszecie o jakimś doświadczeniu. Nikt tutaj nie jest doświadczony w aukcji, więc nikt nie będzie miał przewagi.

Jeśli chodzi o działanie samego systemu, to w tym momencie otwarte są mock drafty, więc można spróbować kilka i być ekspertem od apletu aukcji.

 

A dobrych strategii nikt nie zna. Rok temu pierwszy raz spróbowaliśmy aukcji ale w systemie roto, więc to co innego

Wszyscy startują z tego samego pułapu, każdy ma równe szanse aby wymyślić dobrą strategię i wyruchać konkurencje (czego nie można powiedzieć o snake, gdzie nie ma równych szans). Poza tym draft aukcyjny jest ciekawy cały czas. Moim zdaniem warto spróbować, bo nie ma nic do stracenia a może być ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.