Skocz do zawartości
Borys

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Przecięcie podania jest prawie niemożliwę. 

Flashy passy nic nie dają. W sumie nie udało mi się czegoś incredible zrobić. To z pompką to bardziej przypadkowe. Najczęściej się zdarza jak obrońca jest daleko, Ty robisz pompke, a on ze sprintu sie wybija i wlatuje w Ciebie. Co do alleyow to można w settingsach ustawić zeszłoroczne sterowanie, a do nowego idzie się przyzwyczaić. Ja nadal nie potrafię zrobić flopa, call for alley i drybling jest zje***y, wejść w izolacje po udanym crossover, czy innych czarach graniczy z cudem.  Przynajmniej u mnie. 

Bezsensu w takim razie. Bo i tak zawszę będzie Cię denerwował gracz z Twojej pozycji. No, a w 30 rundzie jeszcze gorzej bo na LBJ trafisz i co? Walka z LBJ o pozycje SF w Miami? : D Może powiedział w rozmowie, ze ma ich w dupie i nie chce u nich grać to spadł. Ja np. w MyPlayer trafiłem do Bucks i od początku wymuszałem transfer knighta, ostatecznie się połamał i od tego czasu gra głęboką ławę, bo ja za dobrze gre im prowadzę : D. Mi tak naprawdę brakuje opcji dołączania, albo w drugiej rundzie, albo dzięki lidze letniej. Szybciej walczyłoby się o kontrakt, a nie siedzisz na tym rooksowym i zarabiasz w ręcznikach i plackach.

Mógłbyś mi poskrinować jak te alleye zmienić?

Ja ogólnie niedługo na pewno ps4 kupie, w sumie tylko dla 2K bo jak na razie to jedyna gra która na prawdę wygląda na next gen, z tym rywalem w my player fajnie wszystko wygląda

Summer league i D League brakuje bardzo, na prawdę najwiekszy fun mialem z my playera jak nie dostalem sie do nba czy dostalem i mnie zeslali do d league, realizm wszystko super, no i w association mozna bylo kogos do d league zeslac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na next genie to powinni nawet pójść w kierunku połaczenie NCAA z NBA. Wtedy by się nie dało człowieka odciągnąć od czegoś takiego. Albo w ogóle zrobić chociaż grę o NCAA (kilka lat temu zaprzestali, bo pedały z EA wykupili licencje, EA po paru latach również skończyło tę serię) i połączyć to na te samej zasadzie co wcześniej właśnie College Hoops z NBA 2k7/8 bądź jak teraz NCAA Football i NFL Madden, czyli importowanie swojego zawodnika, draft class itp. 

@Kubbas

Wydaje mi się, że to będzie Options -> My Controller -> Controller Settings i tam pobawić się rubryką pro stick. Chyba tylko ta opcja się odnosi do zmiany sterowania w grze.

Edytowane przez Maciek9020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na next genie to powinni nawet pójść w kierunku połaczenie NCAA z NBA. Wtedy by się nie dało człowieka odciągnąć od czegoś takiego. Albo w ogóle zrobić chociaż grę o NCAA (kilka lat temu zaprzestali, bo pedały z EA wykupili licencje, EA po paru latach również skończyło tę serię) i połączyć to na te samej zasadzie co wcześniej właśnie College Hoops z NBA 2k7/8 bądź jak teraz NCAA Football i NFL Madden, czyli importowanie swojego zawodnika, draft class itp. 

@Kubbas

Wydaje mi się, że to będzie Options -> My Controller -> Controller Settings i tam pobawić się rubryką pro stick. Chyba tylko ta opcja się odnosi do zmiany sterowania w grze.

Dokładnie tak, ew. jak już nie mogą zrobić NCAA to powinni umożliwić modowanie ver. lub myplayer powinnien zaczynać się od undrafted i potem na obozach pokazujesz co potrafisz i ew. wartość idzię w górę. 

Dobrze podpowiedziałeś Kubbasowi. Pro stick przestawiasz na motion/shots z tego co pamietam i powinno hulać jak w NBA 2k13

Co do tego nex gen myplayera to pewnie wzorowali się na historii Noela : D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustaw częściej gwizdanie shooting faulów itd. Powinno pomóc ; d

Też to zrobiłem i nic :( Kobe i Hill notują 2 bloki na mecz, Johnson 1.8 Gasol 1.6 etc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecięcie podań jest niemożliwe??? 

Mój PG (Curry) w MyTeam ma średnią 5,6 stealów na mecz na all-star. Z czego pewnie 4 na 5 to przecięcia podań. Rekord 12 stealów - 10przecięć.

Prosto sprawdzić można to tak - po punktach stajemy PG przy zawodniku bliżej podającego zza linii (na ogół też PG). Przeciwnik poda do drugiego, który stoi dalej. My biegniemy za zawodnikiem przy którym staliśmy. Po przekroczeniu połowy komp zawsze będzie starał się podać piłkę do swojego PG. Steal jak nic. Działa za każdym razem.

Przecinacie podania przyciskiem od stealu czy od przecinania podań? (na x360 to prawy drążek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram na HoF. Stealów próbowałem i przyciskiem od stealu i gałką. Żeby udało się kwadratem trzeba mieć niewiarygodny timing i być świetnie ustawionym, a i tak w 90% przypadków piłka poleci na aut po odbiciu od ręki.

Co do steali prawą gałką jest łatwiej, ale chyba trzeba stanąć na linii podania, a wtedy komp po prostu tam nie poda i poczeka, aż zawodnik się uwolni, albo zagra komu innemu.

Edytowane przez Maciek9020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IGN oceniło "największego" rywala 2k na 4.3. Znowu NBA Live ssie ; D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy ja po prostu wypadłem z formy czy nie umiem grać, ale w 2k13 wygrałem NBA finals w asso na pro(wiem, że słaby poziom) a teraz meczu nie mogę wygrać. Wrzućcie jakiś gameplay jak gracie bo widze ze na HOF i Allstar ciśniecie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie są tryby rozgrywki w 2k14? mozna grać kariere istniejącym już zawodnikiem? mozna zmienic swojego zawodnika - w sensie jego imię i wygląd ktory wybralem na samym poczatku gry?

ostatni raz gralem w 2k12 i nie wiem czy cos sie zmienilo ale brakuje mi tego przycisku "sztuczki" dzieki ktoremu robilo sie crossovery, clutch shoty itp. chyba że nie moge go odnaleźć po prostu:P

chodzi o PC, no i na razie gram na klawiaturze póki nie sprawie sobie pada...

Edytowane przez d-fence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.gamespot.com/reviews/nba-2k14-review/1900-6415551/

http://www.gamespot.com/reviews/nba-live-14-review/1900-6415572/

i wsio jasne :smile: LIVE wygląda jak Live10 :grin: ale dali ciała chłopaki. Czyli kolejne 3-4 lata NBA tylko spod znaku 2k :smile: i dobrze

A co w tym dobrego? :) Brak konkurencji od lat powoduje wydawanie kolejnych wersji, w których jedyną istotną zmianą jest zmiana cyferki w tytule... 2K było, jest i będzie najlepsze, ale 2K idzie na łatwiznę co roku zdzierając z nas 250 zeta za praktycznie tą samą grę... No, może wersja na PS4 będzie inna :)

Ale swoją drogą to najlepszą edycją w historii była 2K11... 12-ka była zjebana w stosunku do niej przez udziwnienia w mechanice i sterowaniu, 13-ka to powrót do świetności, a 14-ka to powielenie dobrego schematu. Różnice w ww grach tylko pozornie jednak sprawiały że gry się różniły (jak na ironię, bo przecież poniekąd sam sobie przeczę mówiąc, że 12 była zjebana w porównaniu do 11 ;) ).

W rzeczywistości jednak to ten sam gameplay i ta sama grafika od lat. Z jednej strony trudno spodziewać się rewolucji w stosunku do czegoś, co jest świetne i niemal doskonałe, z drugiej przydałby się powiew świeżości...

PS. Co do rywalizacji LIVE vs 2K to knockdown był już w wersji 2K7 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam pięknie :)

szukałem slidersów do 2k14 i znalazlem takie http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=151&t=93028

teraz pytanie, czy one są optymalne? gram na poziomie all-star kwarta 9 min (tu jest na 12,  ale to chyba wszystko jedno nie?)

dzięki z góry i pozdro :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam pięknie :smile:

szukałem slidersów do 2k14 i znalazlem takie http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=151&t=93028

teraz pytanie, czy one są optymalne? gram na poziomie all-star kwarta 9 min (tu jest na 12,  ale to chyba wszystko jedno nie?)

dzięki z góry i pozdro :tongue:

Witam!!

najwięcej sliderów mają na www.operationsports.com albo http://www.operationsports.com/michaellowll/blog/27504-oct-28-update-nba2k14-sliders-for-all-star-11min/

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki śliczne kolego :smile:

jeszcze szybkie pytanie, czy takie same slidersy ustawiamy tez dla przeciwników czy zostają randomowe? (wiem głupie pytanie, coś nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi).

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki śliczne kolego :smile:

jeszcze szybkie pytanie, czy takie same slidersy ustawiamy tez dla przeciwników czy zostają randomowe? (wiem głupie pytanie, coś nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi).

zależy gdzie szukałeś. ale jak jest jedna liczba to dla USER i CPU jeśli dwie to USER potem CPU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy gdzie szukałeś. ale jak jest jedna liczba to dla USER i CPU jeśli dwie to USER potem CPU.

tak właśnie przeczuwałem,  dzięki jeszcze raz za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak właśnie przeczuwałem, dzięki jeszcze raz za pomoc :)

Nie ma sprawy

tak właśnie przeczuwałem, dzięki jeszcze raz za pomoc :)

Nie ma sprawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, gram kariere i mam problem ze zrobieniem wasadu zeby powiesil sie na koszu badz odrazu reka do kosza, a nie od tablicy. Czy trzeba miec jakas specjalna umiejetnosc czy tez sama kombinacja klawiszy? Jak trzeba miec to poprosilbym  o podanie nazwy (po ang.) . Gram na klawiaturze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi