Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram na HoF. Stealów próbowałem i przyciskiem od stealu i gałką. Żeby udało się kwadratem trzeba mieć niewiarygodny timing i być świetnie ustawionym, a i tak w 90% przypadków piłka poleci na aut po odbiciu od ręki.

Co do steali prawą gałką jest łatwiej, ale chyba trzeba stanąć na linii podania, a wtedy komp po prostu tam nie poda i poczeka, aż zawodnik się uwolni, albo zagra komu innemu.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie są tryby rozgrywki w 2k14? mozna grać kariere istniejącym już zawodnikiem? mozna zmienic swojego zawodnika - w sensie jego imię i wygląd ktory wybralem na samym poczatku gry?

 

ostatni raz gralem w 2k12 i nie wiem czy cos sie zmienilo ale brakuje mi tego przycisku "sztuczki" dzieki ktoremu robilo sie crossovery, clutch shoty itp. chyba że nie moge go odnaleźć po prostu:P

 

chodzi o PC, no i na razie gram na klawiaturze póki nie sprawie sobie pada...

Edytowane przez d-fence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot.com/reviews/nba-2k14-review/1900-6415551/

 

http://www.gamespot.com/reviews/nba-live-14-review/1900-6415572/

 

i wsio jasne :smile: LIVE wygląda jak Live10 :grin: ale dali ciała chłopaki. Czyli kolejne 3-4 lata NBA tylko spod znaku 2k :smile: i dobrze

 

A co w tym dobrego? :) Brak konkurencji od lat powoduje wydawanie kolejnych wersji, w których jedyną istotną zmianą jest zmiana cyferki w tytule... 2K było, jest i będzie najlepsze, ale 2K idzie na łatwiznę co roku zdzierając z nas 250 zeta za praktycznie tą samą grę... No, może wersja na PS4 będzie inna :)

 

Ale swoją drogą to najlepszą edycją w historii była 2K11... 12-ka była zjebana w stosunku do niej przez udziwnienia w mechanice i sterowaniu, 13-ka to powrót do świetności, a 14-ka to powielenie dobrego schematu. Różnice w ww grach tylko pozornie jednak sprawiały że gry się różniły (jak na ironię, bo przecież poniekąd sam sobie przeczę mówiąc, że 12 była zjebana w porównaniu do 11 ;) ).

 

W rzeczywistości jednak to ten sam gameplay i ta sama grafika od lat. Z jednej strony trudno spodziewać się rewolucji w stosunku do czegoś, co jest świetne i niemal doskonałe, z drugiej przydałby się powiew świeżości...

 

PS. Co do rywalizacji LIVE vs 2K to knockdown był już w wersji 2K7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pięknie :smile:

 

szukałem slidersów do 2k14 i znalazlem takie http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=151&t=93028

 

teraz pytanie, czy one są optymalne? gram na poziomie all-star kwarta 9 min (tu jest na 12,  ale to chyba wszystko jedno nie?)

 

dzięki z góry i pozdro :tongue:

Witam!!

najwięcej sliderów mają na www.operationsports.com albo http://www.operationsports.com/michaellowll/blog/27504-oct-28-update-nba2k14-sliders-for-all-star-11min/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki śliczne kolego :smile:

 

jeszcze szybkie pytanie, czy takie same slidersy ustawiamy tez dla przeciwników czy zostają randomowe? (wiem głupie pytanie, coś nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi).

zależy gdzie szukałeś. ale jak jest jedna liczba to dla USER i CPU jeśli dwie to USER potem CPU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram kariere i mam problem ze zrobieniem wasadu zeby powiesil sie na koszu badz odrazu reka do kosza, a nie od tablicy. Czy trzeba miec jakas specjalna umiejetnosc czy tez sama kombinacja klawiszy? Jak trzeba miec to poprosilbym  o podanie nazwy (po ang.) . Gram na klawiaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was wie jak zaradzić. Gram w serię nba 2k od 10. W 2k14 już trochę grałem, ale chciałem móc online grać, więc zamówiłem na allegro kod do gry. Niestety żydzenie nie opłaca się, bo okazało się, żę podczas installki nie pyta o kod, a jak próbuje uruchomić grę to mówi, żeby dysk oryginalny włożyć. ZNajomi na piratach jadą. Ma ktoś pomysł jak ściągnąć original iso? Albo jakieś inne rozwiążanie (prócz kupna oryginału z płytą fizyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już śmiga:). Naprowadziłeś mnie. Okazało się, że z przyzwyczajenia wpisywałem byle jaką datę urodzenia na początku, a trzeba było mieć 18 lat potwierdzone...

 

To normalne, że generalanie niepłynnie chodzi online? Ta liczba graczy online jest prawdziwa (4 wczoraj :D ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Signature Skills HUD. W wersji 2K13 była opcja, że w trakcie meczu mogłeś sobie ją włączyć i w górnym lewym rogu obserwować w trakcie meczu aktualne statsy aktywnego gracza (punkty, zbiórki, asysty, itp....) . Niestety w 2K14 nie widzę tej opcji :/  Czy jest możliwość włączenia tej funkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.