Skocz do zawartości
Borys

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Z każdym teamem dasz radę ugrać, jak nie będą grane rozgrywki i a piłka będzie w Twoich rękach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale chodzi mi tu o sklad ;) ktory waszym zdaniem jest ciekawszy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skąd ty się, ziomek, urwałeś?

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to młody fan NBA z krótkim stażem? - ale pytania są powalające, z drugiej strony niby nie ma głupich pytań. Wolisz zimną Minesote czy ruiny w Detroit City, bo tak serio obie drużyny są siebie warte. Jak grasz SG czy SF myślę, że Minesota będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktos moze jak jest z transferem wlasnego zawodnika na ps4 ? Tak samo jak na pc czyli loteria czy jak wybiore klub ktory jest mna najbardziej zainteresowany to mnie wezmie ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
Ściągnąłem sobie patch Euroliga 2k14 i po wrzuceniu na dysk i uruchomieniu gry mam np. drużyny z NBA są w koszulkach drużyn Euroligi czy też Np.Stelmet Zielona Góra gra mecze u siebie w hali Toronto.
Coś nie tak zrobiłem?
Dlaczego tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z transferami na PS4 jest tak samo jak na PC czy Xboxie 360. Nie wiadomo gdzie się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktos jak odblokowac na ps4 signature skill Lebron Coast to Coast ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile się nie mylę to ten skill jest tylko dostępny w pre orderze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:/ ok dzieki ;) a tak po za tym czy do sg dobry jest bruiser ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem. Nigdy nie używałem tego skilla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj grajac kariere na ps4 doszedlem do momentu kiedy 2 raz rozmawialem z Lebronem i wlasnie dostalem signature skill Lebron: Coast to Coast , takze nie trzeba kupowac pre orderu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli jest tu ktos kto gra na ps4 w nba to moglby on do mnie napisac na pw ? Bo mam sprawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, ostatnio chciałem pograć sobie karierę prawdziwym zawodnikiem NBA, wiem, że jest peło savewów z KB, Anthonym i innymi gwiazdami ale mnie chodzi o na przykład Juliusa Randla. Próbowałem stworzyć taki save fantasy trainerem http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=92987&sid=4362b439d77810bd57c2964012159493 ale spieprzyłem konfigurację i nie umiem powrócić do ustawień tego trainera. Potrzebny nam roster, dla mnie jakis UBR z rooksami czy Mednevex i ten tutorial http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=93684 jest prosto do zrobienia, ja się pospieszyłem i coś nie wyszło. Druga rzecz raz to działa raz nie.

Gamejros, może spróbujesz bo wiem, że się bawiłeś rosterami to może i tu dasz radę, albo jakiś inny chętny?

A to nie jest tak, że MyCareer można grać tylko na tym podstawowym rosterze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, daję radę na customach też, lecz nie może być za wiele namieszane bo wtedy wyskakują błędy i gra się wyłącza, ale dokładnie nie wiem od jakiego typu problemu to potem zależy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do osób grających w MyTeam na xboxie 360. Działają wam serwery? U mnie na początku wszystko wygląda normalnie. Główne menu ładuje się, jest nazwa zespołu, liczby ile mam zawodników, upgradów i strojów po czym nagle wyskakuje komunikat, że serwery wywaliło w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam taki mały problem gram w nba na ps3 ale nie aktualizują mi się składy , czy można samemu  aktualizować ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi