Skocz do zawartości
Borys

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Używał ktoś z Was skilla Acrobat? u mnie padaka straszna, podczas meczu nie mogę nawet zdobyć punktów tym sposobem. Skuteczność mam fatalną.

Edytowane przez Danzel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mozna w the association dokonać amnestii na zawodniku prawda? Wiem, ze mozna zwolnić, ale czy wtedy będzie się wliczał kontrakt do salary czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

będzie się wliczał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanie trochę nie zwiazane z 2k ,czy mozna dokonac amnestii na kazdym zawodniku ? Pytam ogolnie o lige.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie.

Jakim klubem polecać grać w association zeby sie szybko nie znudzić? Żeby zbudować contendera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam zrobić fantasy draft i wziąć sobie np. 30 pick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jest może zainteresowany kupnem nba 2k14 na ps4?

stan bardzo bardzo dobry :) cena: 130 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka polecacie wage i wzrost dla SG / Athletic w NBA 2K14 ? :> Podajcie w calach i wage w tych "angielskich" kilogramach ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Athletic SG to idealnie pasują warunki MJa/Kobiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, ostatnio chciałem pograć sobie karierę prawdziwym zawodnikiem NBA, wiem, że jest peło savewów z KB, Anthonym i innymi gwiazdami ale mnie chodzi o na przykład Juliusa Randla. Próbowałem stworzyć taki save fantasy trainerem http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=92987&sid=4362b439d77810bd57c2964012159493 ale spieprzyłem konfigurację i nie umiem powrócić do ustawień tego trainera. Potrzebny nam roster, dla mnie jakis UBR z rooksami czy Mednevex i ten tutorial http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=93684 jest prosto do zrobienia, ja się pospieszyłem i coś nie wyszło. Druga rzecz raz to działa raz nie.

Gamejros, może spróbujesz bo wiem, że się bawiłeś rosterami to może i tu dasz radę, albo jakiś inny chętny?

Edytowane przez Cisza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam UBR roster - nie ma lepszego polecam Ci go i latwo sie go wgrywa. Kopiuj wklej.

Co do konkretnego problemu zerknę w domu co i jak.

Edytowane przez kucio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja UBR tutaj wrzucałem sam i proponowałem do użycia. No fajnie jakbyś spróbował, tam jest translacja bo trainer chiński ale w linkach pokazane jest co i jak. Pograłbym my career Juliusem Randlem więc jak dasz radę to spróbuj wygenerować taki save, bo tak jak mówię ja coś powaliłem i klapa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie na tym UBR działa wam: hala pelikanów? Ray Allen w drużynie celtics legends biega bez głowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa Hala, a Ray nie wiem. Musisz wczytać w grze czasami odpowiedni roster, a po każdym update ściągać part 6 i 7 i nadpisywać - ale to chyba wiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co sadzicie o drafcie do Detroit Pistons ? Gram na pozycji SG i mam pytanie czy Detroit to spoko zespol ? Niedawno dopiero zainteresowalem sie NBA wiec dlatego pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trafiłem do Pistons jako rozgrywający i szczerze mówiąc to na początku grało się tam średnio. Głównie z tego powodu, że Smith gra jako SF i nie trafiał regularnie z dystansu. Monroe to też na początku baaardzo słaba opcja (takie były moje odczucia). Za to Drumm to jest bestia. Świetnie zbiera w ataku, zablokuje, świetny w pick and rollu.

Po kilku trejdach (pozyskanie Iggyego za Jenningsa, odejście Monroe) gra się o wiele przyjemniej. To są moje odczucia odnośnie gry w Pistons.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chyba ciekawiej bedzie nie odchodzic od nich i zdobyc z nimi pierscien , nie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zostałem bo już w pierwszym sezonie sprowadzili mi Iggy'ego ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grał ktos moze w Minnesocie Timberwolves w NBA 2k14 my career ? :> Da sie cos z nimi ugrac , czy moze lepsze jest Detroit ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi