Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ę


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace dywizji III Ę w sezonie 2013/14

 

Komisarzem ligi jest wujek dobra rada , ktory zostal wybrany tylko ze wzgledu na doswiadczenie w fantasy i sie zgodzil pelnic ta funkcje. Na podstawie procesu opisanego tutaj http://www.e-nba.pl/showthread.php?8617&p=709244&viewfull=1#post709244 sklad ligi wyglada tak [w nawiasie "grupa stazowa"]:

 

vinsCARTER15 9+

antek 7-8

Racza 4-6

wujek dobra rada [c] 4-6

budzikreal 2-3

GluchyPL 2-3

shevcu 2-3

Seether 1 [draftowal automat]

rzepka 1

wroblon 1

Kris_kc3 0

liv 0

LukiSacz 0

pick&rolli 0

Szach_Mat 0

 

 

W sumie 15 GMow gdzie walka w tym sezonie toczy sie o...

- miejsca 1-3 awansuja do przyszlorocznej II [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 4-10 zostana w przyszlorocznej III [niewazne ktorej bo poziom zostanie wymieszany],

- miejsca 11-15 spadna do przyszlorocznej IV.

 

 

Wyniki draftu posortowane po pensjach sa tutaj: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/29109/draftresults?drafttab=picks&sort=cost&order_by=desc

 

Wklejone na forum sa w tym poscie: http://www.e-nba.pl/showthread.php?8810-Sezon-2013-14-Dywizja-III-%C4%98&p=711230&viewfull=1#post711230

 

Na koniec i dla ulatwienia nazwy druzyn poszczegolnych forumowiczow...

vinsCARTER15 [Twój stary]

antek [Antoine Team]

Racza [Team Racza]

wujek dobra rada [Na Wspak]

budzikreal [RB Team]

GluchyPL [Carne Domki]

shevcu [MKS Milejów]

Seether [cross0ver]

rzepka [bottomers]

wroblon [Wroblon]

Kris_kc3 [Fathers]

liv [Green Hornets]

LukiSacz [RKS Huwdu]

pick&rolli [bleedGreen]

Szach_Mat [WKS Illuminati]

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dywizję Ę ;) To może od razu zaproponuję żebyśmy rozważyli (wzorem innych lig jak przeglądałem tematy) taki termin żeby w razie czego mieć termin zapasowy. W moim przypadku na pewno odpadam do końca tygodnia (niby i tak za wcześnie, ale wolę dać znać) i 5.10. Dodatkowo nie pasuję mi zbytnio późne terminy np. zaczynanie draftowania 1-2 w nocy - preferowałbym coś około 20. Ogólnie wydaje mi się, że najwygodniej byłoby nam zebrać się w weekend jednak jeśli większość zdecyduje inaczej to u mnie nie ma żadnych problemów - dopóki dogadamy się odpowiednio wcześnie i nie będziemy zmieniać terminu w ostatniej chwili to raczej się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tygodniu moge draftowac, tylko po polnocy, wiec za pewne bedzie to duuuuze utrudnienie dla innych graczy. Dla mnie najlepiej zeby draft byl na weekendzie, wieczorkiem. Zwazywszy na to ze w soboty wiekszosc z nas ma jakies plany, to moze jakas niedziela?

W telegraficznym skrocie:

poniedzialek-piatek, od 00.45

sobota niedziela- od popoludnia (np 16.00+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ramach tego co pisał wilq proponuję się jakoś zorganizować wewnętrznie. W lidze jest nas 13/15, a no forum odezwało się tylko 7 o ile dobrze liczę z takim skutkiem, że chyba każdemu pasuje inny termin. Może podajmy na forum kto jakim teamem gra bo chyba inaczej ciężko będzie stwierdzić kto jest, kto się wypowiedział, a kogo brakuje. Zaczynając to moi są Green Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym, żeby wydraftować jak najwcześniej. Większość z nas gra jeszcze w innych ligach, a tutaj jesteśmy już w miarę zorganizowani pod względem ilości graczy.

 

Padła propozycja 4.10 o godzinie 21, to jest piątek, jeden z kolegów sugerował niedzielę i w sumie 6.10 o godzinie 21 też byłby ok.

 

Z doświadczenia wiem, że szansa na pasujący wszystkim termin jest minimalna więc coś trzeba z góry narzucić. Proponuję zatem następujące terminy:

 

piątek 4 października - godz. 21

niedziela 6 października - godz. 21

poniedziałek 7 października - godz. 21

 

Proszę o sugestie (także godzin, bo myślę, że możemy nieco przesunąć np. na godzinę 20).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.