Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ć


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że Karwan jest kolejnym, który zrezygnował ? Nie było go już sporo czasu na yahoo i w składzie kontuzjowany Harden cały czas jest.

 

Forum odwiedza, więc chyba gra dalej. Popatrz na jego profil tutaj, logował się dziś.

 

 

Tak mysle ze jest.

Dlatego proponuje aby w momencie jak sie laskawie zaloguja i klepna deal nie akceptowac zadnych deali z ich udzialem. To wyeleminuje nam niepotrzebne spory.

 

Yyy z kim, co, jak? Zagubiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moherowy Ninja praktycznie juz z nami nie gra - ostatnie logowanie miesiac temu.

Karwan logował się 11 listopada - też ma gdzieś ligę.

 

Skoro obaj mają gdzieś ligę to nie interesuje ich uklad sił i miejsce w tabeli. Jeżeli w końcu łaskawie się zalogują to mogą klepnąć jakiś bezsensowny dla nich deal(bo mają to gdzięs) i nie zalogują się już do końca. Aby zapobiec takiemu wydarzeniu proponuje jako komisarz aby deali z udzialem tych managerów byly vetowane przez lige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moherowy Ninja praktycznie juz z nami nie gra - ostatnie logowanie miesiac temu.

Karwan logował się 11 listopada - też ma gdzieś ligę.

 

Skoro obaj mają gdzieś ligę to nie interesuje ich uklad sił i miejsce w tabeli. Jeżeli w końcu łaskawie się zalogują to mogą klepnąć jakiś bezsensowny dla nich deal(bo mają to gdzięs) i nie zalogują się już do końca. Aby zapobiec takiemu wydarzeniu proponuje jako komisarz aby deali z udzialem tych managerów byly vetowane przez lige.

 

Bartek - jako komisarz masz mozliwosc zablokowania im mozliwosci robienia wymian. Jesli wrócą i będą chcieli coś klepnąć, to zobaczą komunikat i powinni sie do Ciebie odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moherowy to już się pewnie nie zaloguje, bo ani razu nie zmienił składu od kiedy liga ruszyła, a w międzyczasie Rose i M.Gasol mu się jeszcze wykrzaczyli. Ale karwan nie zmienia składu niewiele ponad dwa tygodnie, także chyba troche za wcześnie, by nakładać na niego embargo transferowe. Ostatni raz też logował się po kilkunastodniowej przerwie, także może taki ma styl po prostu.

 

 

Bartek - jako komisarz masz mozliwosc zablokowania im mozliwosci robienia wymian. Jesli wrócą i będą chcieli coś klepnąć, to zobaczą komunikat i powinni sie do Ciebie odezwać.

 

Tak, ma też możliwość zablokowania możliwości wymian wszystkim pozostałym. Albo ma możliwość przejęcia każdej drużyny i zmianę każdego loga na różowe. Nie róbmy sobie jaj. Gość dwa tygodnie składu nie zmienił, i blokujemy mu skład? Gdzie to jest w regulaminie?

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym żeby na razie Karwanowi nic nie blokować tym bardziej, że jak pisaliście był wczoraj tu na forum zalogowany. Napisałem mu na priv krótkie info z zapytaniem czy będzie jeszcze z nami grał.

 

Co do Moherowego to rzeczywiście już pewnie nie wróci. Ja osobiście jestem za tym ,żeby kontuzjowanych posadzić mu na ławce. Jego skład dograłby wtedy większą liczbę spotkań. Nawet Rosa to bym zrzucił mu ze składu w wziął najlepszego z FA ( według rankingu yahoo ). W sumie nie robiliśmy żadnej ankiety w tej sprawie więc może warto tak jeszcze zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, ma też możliwość zablokowania możliwości wymian wszystkim pozostałym. Albo ma możliwość przejęcia każdej drużyny i zmianę każdego loga na różowe. Nie róbmy sobie jaj. Gość dwa tygodnie składu nie zmienił, i blokujemy mu skład? Gdzie to jest w regulaminie?

Albercik nie histeryzuj. Po prostu zwracam uwagę na to że technicznie jest mozliwość uniknięcia problemu o którym pisze Bartek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie okoliczności nie zachęcają do dyskusji. Mam na myśli ten wysyp kontuzji. Jakaś masakra ile kończyn się łamie w tym sezonie. Z moich draftowych wyborów jeden złamał nogę, inny rękę. A przecież wydraftowałem też A.Davisa, którego przed sezonem sprzedałem za Curry'ego zastanawiając się, który jest bardziej zagrożony. Zresztą trudno nawet mówić o graczach bardziej czy mniej podatnych na kontuzje, bo to jest rosyjska ruletka. Tymczasem w lidze pękła nam granica 20 transferów :pride:  chyba żadne inne rozgrywki nie mogą się z nami równać w tej kategorii. Btw. szkoda-czasu jak znajdziesz wolną chwile to wrzuciłbyś tą tabelke ze średnimi, bo nikt inny u nas chyba nie wie jak to ogarniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabelka poniżej.

 

po ostatnich transferach trochę spadłem, ale wydaje mi się, że to kwestia czasu aż Love zacznie ciągnąc zbiórki mojej drużyny w górę. podobnie z holidayem i asystami.

Oddałem też Lopeza za Hiberta żeby podciągnąć bloki i jeszcze bardziej zbiórki. Nie spodziwałem się za to że tak polecę w dół w FG.

 

a patrząc na kontuzje to oddałem Lina i się kontuzjował od razu, oddałem MKG i również się połamał. Za to wróciło to do mnie bo wziąłem Piercea i połamał rękę. Do tego Lopeza miałem  przez chwilę połamanego .

 

Wydaje mi się że te kontuzje i tak w nasza ligę aż tak mocno nie uderzyły bo i Rose i Gasol są w drużynie której GM nie gra już z nami.

 

 

%C5%9Brednie-liga-IIIC-04122013.jpg

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ludziska nie przysylajcie mi trade'ow za Aldridge i Wall(szczegolnie za tego 1-go) poniewaz robia mi dobra robote w statach i musialbym chyba dostac Lebrona albo Hardena by ktoregos oddac poniewaz obu bardzo lubie oraz graja bardzo dobry sezon !
Pjona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.