Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.11.2019 o 15:29, szkoda-czasu napisał:

Zgłaszam wiLQa jako znikającego GM. Na pewno mamy to opisane w regulaminie ;)

 

2 godziny temu, szkoda-czasu napisał:

Czas chyba szukać nowego organizatora na następny sezon. Obawiam się najgorszego. Tak długa nieobecność wiLQa może znaczyć tylko jedno...

+RIP+

:(

 

46 minut temu, matek napisał:

Jaka nieobecność? Regularnie pojawia się na forum. 

Potwierdzam, ze jest ok i nigdzie nie zniknalem, po prostu mocno mi ubylo czasu i tyle. Dopiero dzisiaj klepnalem pierwszy trejd we wszystkich ligach, wiec sie to jakos tam odbija na jakosci GMowania, ale do znikajacego to mi daleko bo zagladam praktycznie codziennie.

Projekcje caly czas planuje wrzucic choc doszedl dodatkowy problem...

2 godziny temu, dannygd napisał:

BTW. Chyba już na tym etapie (1/4) sezonu to trochę śmiesznie by było typy przedsezonowe wrzucać :)

... ze teraz troche glupio i juz bedzie zbyt mocno widoczne jak sa przestrzelone 😉 A nie zapowiada sie to dla nich dobry sezon...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wiLQ napisał:

Projekcje caly czas planuje wrzucic choc doszedl dodatkowy problem..

 

Są też tacy, którzy się cieszą  że ich nie było w tym roku.

W zeszłym sezonie grałem w lidze z typkiem, który według Twoich i Barcylovera projekcji był absolutnym faworytem.

Przez cały tydzień mi pisał, jaki to jest super.

Nie będę pisał o kogo chodził, ale ostatecznie zajął ostatnie miejsce i obecnie robi za gwiazdę w innej popularnej grze na forum beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mac napisał:

 

Są też tacy, którzy się cieszą  że ich nie było w tym roku.

W zeszłym sezonie grałem w lidze z typkiem, który według Twoich i Barcylovera projekcji był absolutnym faworytem.

Przez cały tydzień mi pisał, jaki to jest super.

Nie będę pisał o kogo chodził, ale ostatecznie zajął ostatnie miejsce i obecnie robi za gwiazdę w innej popularnej grze na forum beGM.

Moje w tym roku nie wyglądają tragicznie, przynajmniej w tych ligach, w których sam gram :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, barcalover napisał:

Moje w tym roku nie wyglądają tragicznie, przynajmniej w tych ligach, w których sam gram :) 

Przy tak ogromnej migracji zawodników statystyczny ekosystem NBA został tak mocno zaburzony że chyba nie powinniśmy się dziwić dużym różnicom między tym czego się spodziewaliśmy, a rzeczywistością.

Barcalover - w ligach w których grasz sam - powinieneś mieć duże szanse na podium 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, Leszczur napisał:
6 godzin temu, Mikowal83 napisał:

A ja pobralem sobie Isaaca, Irvinga, Klaya i Oubre i czekam na rozwoj wydarzen 😜

I jako pierwszy wykupiłeś wagon srajtaśmy. Cwaniaczek ;)

Ja tam czekam, aż "świeży" na półkach zawita! 🤣🤣🤣

Lechu jak tam u Ciebie sytuacja z Covid-19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dannygd napisał:

Ja tam czekam, aż "świeży" na półkach zawita! 🤣🤣🤣

Lechu jak tam u Ciebie sytuacja z Covid-19?

Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Ilość przypadków w Szwajcu podwaja się co 48 godzin. Od poniedziałku zapewne zostaną zamknięte szkoły, ale na razie poza jednym kantonem graniczącym z Włochami nie ma jeszcze ogłoszonego stanu wyjątkowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio ale to pobieranie teraz w obliczu tego co się stało tych wszystkich Durantów, Klejów i innych, którzy mają niby dostać drugie życie wydaje mi się mega słabe...

Nie wiem czemu ale kojarzy mi się to z tą sytuacją, gdzie firmy handlowe (typu garnki, pościele) żerują na seniorach i oferują żel antybakteryjny za przyjście na spotkanie.

Period.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.