Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Jackoso napisał:

Wyniki wczorajszego draftu dla ligi PPOkręgówka Central ze strony Post Prime od Woodena. Z naszej ligi brali udział Wilq i Chicken i ja.  

Powodzenia, ja w tym roku walka o utrzymanie w superlidze post prime :) Gra tam też @goozman @Racza @Buu i być może jeszcze ktoś stąd, ale nie rozpoznaję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, barcalover napisał:

Powodzenia, ja w tym roku walka o utrzymanie w superlidze post prime :) Gra tam też @goozman @Racza @Buu i być może jeszcze ktoś stąd, ale nie rozpoznaję ;) 

@Buu już nawet wygrał edycję 2019/20 💪
z GMów, których kojarzę stąd to przez Superligę przewinęli się jeszcze @fluber (zanim zakończył karierę w fantasy) i @Mentor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, goozman napisał:

@Buu już nawet wygrał edycję 2019/20 💪
z GMów, których kojarzę stąd to przez Superligę przewinęli się jeszcze @fluber (zanim zakończył karierę w fantasy) i @Mentor

Zdarzyło się coś tam wygrać, nawet fajną książkę dostałem za to ->Phil Jackson. Jedenaście pierścieni.

Wtedy jeszcze liga była pod patronatem i na stronach 6gracza, teraz pod postprime.. osoba tworząca wooden pozostaje.

W taj edycji widziałem promkę od Zielińskiego, Gortata na twitterze.. więc się rozwija liga:)

Edytowane przez Buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, mac napisał:

Czy jest możliwość u nas wstawić 3 stronną wymianę i przeprocesować po akceptacji każdej ze stron, czy trzeba robić każda wymiana pojedyńczo ?

Pytasz o techniczne mozliwosci Yahoo? To wtedy na pewno to drugie. Ale praktycznie rzecz biorac jak chcesz klepnac trejd trojstronny to mozna napisac na forum i po potwierdzeniu wszystkich stron niech bedzie czas na wetowanie, a gdy wszystko ok to komisz moze puscic w trojstronnej formie edytujac sklady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można od nowego sezonu zmienić opcję IL slot na mniej restrykcyjną?

Jest ona na post prime i sprawdza się świetnie.

Np Rob Will zagrał 1mecz na 5, a mimo to mógł być na IL slocie tylko przez kilka godzin (nastepny dzień po opuszczonych 3 meczach, ale zaraz info że ma grac i znikęło).

Opcja, że można wrzucać GTD, czy out dużo sensowniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Czy można od nowego sezonu zmienić opcję IL slot na mniej restrykcyjną?

Jest ona na post prime i sprawdza się świetnie.

Np Rob Will zagrał 1mecz na 5, a mimo to mógł być na IL slocie tylko przez kilka godzin (nastepny dzień po opuszczonych 3 meczach, ale zaraz info że ma grac i znikęło).

Opcja, że można wrzucać GTD, czy out dużo sensowniejsza.

no nie wiem czy sensowniejsza to odpowiednie słowo - na pewno bardzo ułatwia grę bo można prawie cały czas mieć extra playera w zanadrzu umiejętnie przeskakując pomiędzy GTD, O albo INJ - ale czy tutaj naprawdę chodzi tylko o kolejne ułatwienia? można to wrzucić pod głosowanie ale ja np. będę stanowczo przeciwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, goozman napisał:

no nie wiem czy sensowniejsza to odpowiednie słowo

Zgoda, że użyłem złego słowa i przepraszam za nie.

8 godzin temu, goozman napisał:

na pewno bardzo ułatwia grę bo można prawie cały czas mieć extra playera w zanadrzu umiejętnie przeskakując pomiędzy GTD, O albo INJ - ale czy tutaj naprawdę chodzi tylko o kolejne ułatwienia? można to wrzucić pod głosowanie ale ja np. będę stanowczo przeciwny

No skoro ułatwia grę to chyba dobre rozwiązanie. Rozumiem chociaż, jeśli ktoś woli bez. Jedna ta wydaje mi się bardziej fair.

Lub np jakby yahoo np wprowadziło, że każdy grajek nie będący w aktywnym rosterze na mecz, zaraz po nim, dostaje IL status (to by było nawet łatwe do zaimplenetowania) i ma go aż do następnego pojawienia się na parkiecie.

Obecnie to chya sporo zależy od tego, jaki komunikat kluby dadzą.

Jak ktoś ma coś związanego z covidem to ma od razu IL, a są ziutki co nie grają z powodu innych kontuzji i jakies GTD czy coś.

Zupełnie jak w prawdziwym świecie, gdzie traktuje się covid jako jakąś wązniejszą chorobę niż inne.

 

Ankieta byłaby najlepszym rozwiązaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.