Skocz do zawartości

sezon 2013/14 - głosowanie nr 3 - dyscyplinowanie?


wiLQ

Czy dyscyplinujemy GMow za miesieczna+ nieaktywnosc LUB 35+ niedogranych gier?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dyscyplinujemy GMow za miesieczna+ nieaktywnosc LUB 35+ niedogranych gier?

    • tak, degradacja o jeden poziom nizej [tzn np z II do III]
    • nie [traktujemy to jako jednorazowy wypadek i zakladamy poprawe]


Rekomendowane odpowiedzi

Na szybko - mimo, że sam miałem wątpliwości, karl i blaugrana powinni zostać w tym roku dopuszczeni do II ligi. Tylko trzech graczy z gwiazdkami potwierdziło udział, co moim zdaniem działa na ich korzyść, pokazali że im zależy. Więc może nie do końca olali sprawę? Reszta odpuściła i nawet nie zgłosiła się na nowy sezon. To przede wszystkim.

 

W dodatku sprawa dyskusyjnego olania oraz te nieszczęsne działanie prawa wstecz (co do mnie akurat nie trafia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie ma sensu tracić czasu rozpatrywanie tego, trzeba już podjąć decyzję a przeceiż wszystkie argumenty za i przeciw zostały podane i raczej nikt nic nowego nie wymyśli

 

jeśli mamy decydować demokratycznie to dawać ankietę machniemy w jeden/dwa dni i po sprawie

jeśli ma decydować Lorak czy tam wilqu no to się już wypowiedzieli

 

trzeba zająć się kolejnymi sprawami bo za dwa tygodnie koniec zapisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wyjasnila?

Jak jestes samotnym [gulp] wilkiem w danej sprawie to chyba jasne jest, ze argument o wiekszosci odpada?

 

Wg mnie trzyma sie tez kupy postanowienie, ze to nie moja decyzja tylko komisza tamtej ligi, a lorak od dawna mial zdanie, ze obaj powinni zostac w II. I nie ma tu dla mnie znaczenia czy sie z tym zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.