Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 - potwierdzenie udziału, zeszłoroczni!


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Matek, to mea culpa, w sznurowadle dałem zaproszenia z linkiem na ten temat. Pretensje do mnie.

 

Ale intencje raczej dobre, chcę rozszerzyć grono interesantów, w końcu zgłosiłem się jako jeden z organizatorów, uzgadniałem z Lorakiem, więc trochę zrozumienia.

 

Nie wiem, co za różnica, ten czy inny? Mimo wszystko proponuję trochę spokoju, tak zbywać ludzi, no sorry...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podstawowym kryterium, decydującym o przyjęciu nowych, nie powinna być umiejętność zgłoszenia się w odpowiednim temacie...

Co fakt, to fakt. W końcu już w szkole uczyli, że zanim się zacznie pisać na forum, to warto je poczytać;]

Zrzucam jednak winę na Sławka, który podał zły link, a ja mu jedynie zawierzyłem. A przecież powinienem wiedzieć... ;]

 

- - - Updated - - -

 

Ja kojarzę. Super, że dołączył, bardzo doświadczony manago.

Daj spokój. Nie rób mi złej prasy. Potem nikt nie będzie się chciał ze mną wymieniać, bo będzie myślał, że chcę go naciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt, to fakt. W końcu już w szkole uczyli, że zanim się zacznie pisać na forum, to warto je poczytać;]

Zrzucam jednak winę na Sławka, który podał zły link, a ja mu jedynie zawierzyłem. A przecież powinienem wiedzieć... ;]

 

- - - Updated - - -

 

 

 

Daj spokój. Nie rób mi złej prasy. Potem nikt nie będzie się chciał ze mną wymieniać, bo będzie myślał, że chcę go naciąć.

Tomek - ja sie z Tobą zawsze zamienię! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.