Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2013/14


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

Gallinari ma dłuższe ręce od Batuma? Dont fink soł.

nie wiem, nie mierzę im wszystkiego i zwyczajnie nie interesuje mnie to, który co ma dłuższe :P wracając do tematu obrony tych dwóch to i tak jestem zdania, że jeśli Gallo ma być lepszy w obronie to chyba tylko w jakichś advanced statach bo żadnego znacznego atutu (poza większym wzrostem od Batuma) to u niego nie zauważyłem. Ale jak mówię, zestawiając wszystkie skille to jest lepszy od Batuma, tak według mnie oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu obrony tych dwóch to i tak jestem zdania, że jeśli Gallo ma być lepszy w obronie to chyba tylko w jakichś advanced statach bo żadnego znacznego atutu (poza większym wzrostem od Batuma) to u niego nie zauważyłem.

Gallinari jest ofiarą rasizmu i jak każdy biały w NBA z miejsca jest uznawany za dziurę w obronie - Batum przeciwnie, długi i chudy murzyn na SF większości automatycznie kojarzy się z defensive stopperem.

 

Indywidualne staty Batuma w D są jednak gorsze, w iso i przy obronie ballhandlera na picku Batum jest niezły, ale Gallinari wyraźnie lepszy, post-upy również na jego korzyść. Gallinari teoretycznie jest fatalny w obronie spot upów, co może świadczyć albo o słabej orientacji czy niskim bball IQ w obronie, albo o tym, że dużo pomaga w team D. Zważywszy, że świetnie wypada w defensywnym RAPM, a Nuggets dużo lepiej bronią z nim na parkiecie niż bez, raczej jest to druga opcja.

 

Defensywny RAPM Batuma jest beznadziejny, -2,3 to terytorium, gdzie zapuszczają się już wybitni artyści defensywy. Do tego JAKIMŚ CUDEM, przy historycznie tragicznej ławce w zeszłym sezonie Blazers byli w stanie bronić lepiej bez Batuma na boisku. W sumie tylko raz w karierze Batuma zdarzyło się, żeby zespół bronił lepiej z nim na parkiecie - o 0.2 DRTG w rookie year.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galio jeden z moich ulubieńców, w Denver skupiam się na nim. Bardzo dużo wymusza offensów, jest zwykle tam gdzie trzeba przy podwojeniu, pomaga przy obroniue p&r, obok Iversona najlepszy defensywnie gracz Bryłek. Z kolei Batum - ekhem. Chyba tylko brak reflektorów skierowanych na nim nie objwaił jego braków w obronie. Powiem wręcz, że w obronie bliżej mu do Bryanta niż do Thompsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wszystkim jeszcze bardziej się dziwie czemu nagle pojawiło się tylu ekspertów twierdzących na podstawie "niezbitych dowodów", że portland jest w tym roku pewniakiem do awansu do playoffs (ba, co lepsi widzą ich na 6!!!! miejscu) przy tak silnej konkurencji ze strony nuggets, minny czy choćby dallas. Mnie tam ich argumentacja za bardzo nie przekonuje ale widzę, że jestem w mniejszości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Blazers dodali ławkę i są przynajmniej na papierze mocniejsi niż Dallas czy Denver. Minny to niewiadoma i Portland nawet przy takiej konkurencji na zachodzie wygląda więcej niż solidnie i mają sporo szans na to nawet 6 miejsce.

Lillard=lawson

Matthews>Foye

Gallo>Batum

Aldridge>Faried

McGee>Lopez

ławka denver>ławka portland

 

I tyle w temacie 6. miejsca ;)

 

- - - Updated - - -

 

porównanie z dallas

 

Lillard>calderon

Matthews<ellis

Batum=marion

Aldridge=zdrowy Nowtizki

Dalembert=r.lopez

 

ławka dallas>ławka portland

 

Dziękuję za uwagę ;)

 

aaaa i jeszcze to:

 

Lillard=rubio

Matthews<k.martin

Batum>budinger

Aldridge<zdrowy Love

r.lopez<pekovic

 

ławka dłuższa i lepsza u t-wolves ;)

 

a tak w ogóle to 6. miejsce jest dla memphis, więc dobrze się bawię czytając te rozkminy o blazers :D

Edytowane przez jaggy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok Iversona najlepszy defensywnie gracz Bryłek

niby wiem ocb, ale i tak fajnie

 

jaggy milosniku rownan, jak dla Ciebie lillard=lawson, mcgee>lopez i aldridge>faried (a nie >>>) to nie mam pytan. no moze tylko kto jest taki fajny oprocz dre na lawce, bo w ptb nagle ladna 8-10 osobowa roracje, o sezon temu mieli momenty kiedy miazdzyli we 4.

 

ciekawe te staty batuma, ogladajac go zalozylbym sie ze w indywidualnej obronie jest co najmniej niezly, ciekawe czy lepszy zespol cos mu poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby wiem ocb, ale i tak fajnie

 

jaggy milosniku rownan, jak dla Ciebie lillard=lawson, mcgee>lopez i aldridge>faried (a nie >>>) cos mu poprawi.

nie bawie się w ilość znaczków :P przewaga to przewaga ;) lawson był borderline allstar więc nie wiem z czym masz problem ;) a to, że ma McGee jest lepszy od tego kloca lopeza to wie każdy oprócz ciebie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, a zdrowy love jest lepszy od zdrowego dirka. chyba bauermanna

nie sądzę, żebym był jedynym, który widzi w Kevinie L. najlepszego PF-a ligi. Duncan raczej już będzie miał problem z utrzymaniem zeszłorocznego poziomu więc drugie miejsce można przyznać Aldrigde'owi a Dirka ustawiłbym w połowie top 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard=lawson

Matthews>Foye

Gallo>Batum

Aldridge>Faried

McGee>Lopez

ławka denver>ławka portland

 

I tyle w temacie 6. miejsca ;)

 

- - - Updated - - -

 

porównanie z dallas

 

Lillard>calderon

Matthews<ellis

Batum=marion

Aldridge=zdrowy Nowtizki

Dalembert=r.lopez

 

ławka dallas>ławka portland

 

Dziękuję za uwagę ;)

 

aaaa i jeszcze to:

 

Lillard=rubio

Matthews<k.martin

Batum>budinger

Aldridge<zdrowy Love

r.lopez<pekovic

 

ławka dłuższa i lepsza u t-wolves ;)

 

a tak w ogóle to 6. miejsce jest dla memphis, więc dobrze się bawię czytając te rozkminy o blazers :D

Tia, a Miami poza play-off

Chambers<Lawson

Wade>Foye

James>Gallo

Bosh<Faried

Oden<McGee

ławka miami=ławka denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie broniące się :

Lillard = Rubio, Batum = Marion, Aldridge < zdrowy Love

2) Długo bym dyskutował :

Gallinari > Batum, Matthews < Ellis, Matthews < K.Martin,

 

Edit : A K-Love to najlepszy PF ligi ? Być może, ale zdrowy i tylko w fantasy-basketball...

Może jakieś argumenty do tego skoro się nie zgadzasz :P chociaż te twoje znaczki to chyba i tak wstawiałeś po 3 gramach zioła :D

 

- - - Updated - - -

 

Tia, a Miami poza play-off

 

Bardzo bym chciał, widzę, że w czymś się zgadzamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi równaniami i nierownosciami to jakiś trolling?

To, że nie umiesz złożyć 2 sensownych zdań po rząd już wiemy, więc daruj sobie te suche teksty ;)

 

- - - Updated - - -

 

Patrząc na to, że nagle zaczał się po roku udzieliać obstawiam, że to jakieś zachomikowane drugie konto do trollingu.

nie pisz bzdur, tylko do rzeczy bo ja wypowiadam się w temacie a ty nie wiem do czego dążysz ale psujesz tylko dyskusje

 

- - - Updated - - -

 

nowa moda. Kevin Love najlepszym PF ligi i choć nie do końca wiem jakie przyjąłeś kryteria (bo nie znam faktów czy statystyk potwierdzających tę tezę) to jedno jest pewne:Jaggy>wowo

dzięki, dobrze, że już znasz swoje miejsce w szeregu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie umiesz złożyć 2 sensownych zdań po rząd już wiemy, więc daruj sobie te suche teksty ;)

 

- - - Updated - - -

 

 

 

nie pisz bzdur, tylko do rzeczy bo ja wypowiadam się w temacie a ty nie wiem do czego dążysz ale psujesz tylko dyskusje

 

- - - Updated - - -

 

 

 

dzięki, dobrze, że już znasz swoje miejsce w szeregu ;)

na koniec jeszcze tylko dodam, że wasze bezpodstawne oskarżenia o trolling są żenujące a wy się tylko kompromitujecie takimi wypowiedziami na zasadzie "on ma inne zdanie niż ja więc jest trollem"

to jest myślenie na poziomie gimnazjum niestety

 

jeśli nie macie nic do powiedzenia w temacie to walcie te swoje suchary gdzie indziej i nie zaśmiecajcie mi wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te znaczki jaggy07 widzę na oko, ale chyba krótkowidza z jaskrą i to w dodatku po kilku głębszych dawałeś.

 

i kto tu starał się być dowcipny ;)

 

Poza tym wymieniłeś tylko 3 tematy z którymi się bezwzględnie nie zgadzasz a ja dalej twierdzę, ze Love jest lepszy od LaMarcusa i już nie przesadzaj z tą jego defensywą a Love ma też 3 a zbiórą go miażdży, rubio to zależy też czy kontuzje będą go omijać i defence i podanie ma b.dobre, a batum kręcił lepsze staty bo grał w gorszym klubie i tyle Jak dla mnie porównywalni, może w tym roku niestety marion się pogorszy tylko z racji wieku i to wszystko.

 

- - - Updated - - -

 

Tobie wątku? A co ten portal to nagle własność jaggy'ego? A na trollingowe podejrzenia składają się dziwne opinie, masa zakładanych na siłę tematów i średnia ilość emotikonek w Twoich wypowiedziach.

 

sam sobie też przy okazji zaśmiecasz wątek tępymi wypowiedziami jak ta, oskarżenia z d... wzięte, typu ilość emotikonek, dziwne opinie (inne niż twoja)...

idź już spać dziecko albo poskarż się mamie ;)

Edytowane przez jaggy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.