Skocz do zawartości

Eurobasket 2013


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

jak mozna przegrac z tak slaba Ukraina? ja pi****le nasi PG to porazka, Koszarek fajna asysta przy game winnerze Jetera, Szubi zajebiste rzuty w koncowce, a szczegolnie ten wjazd pod kosz, miodzio

Rozbawiła mnie akcja gdy na shotclocku było 5 sek, Bauermann wział czas, rozrysował jakąś akcję, mówił żeby szukać Gortata, a skończyło się na wjeżdzającym pod kosz z zamkniętymi oczami Szubardze. Nie interesuję się specjalnie europejskim koszem, ale poważnie od tylu lat nie ma nikogo lepszego na PG niż Szubarga/Koszarek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pratello zechce sie wymienic jetter za koszarka? ;D kogos takiego nam brakuje atletyzm, szybkosc, skocznosc, rzut za 3, brak hamulcow do penetracji, spokoj w wyprowadzaniu pilki, dobra kontrola nad pilka, umiejetnosc mijania,tego nam brakuje,pilka mu nie przeszkadza jak naszym geniuszom. on + 2 wieze i jestem spokojny o cwiercfinal moze nawet polfinal.

trzeba bylo naturalizowac kogos na pg jak ukraincy albo brac logana

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalem go chociazby z tego ze jest komentatorem w espn ale malo mnie obchodzilo jak sie pisze jego nazwisko

 

- - - Updated - - -

 

no nie wiem nie jestem wzrokowcem i czasami zmieniam nazwiska na takie jak je sl;lysze. tobie nie zdarzylo sie tkwic w blednym przekonaniu o czyms/?\

z romanskim ogladalem juz ze 100 transmisji a dalej mi sie zdarzy mylic jego naziwsko taksamo jak myle szaranowicza ze szpakowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie akcja gdy na shotclocku było 5 sek, Bauermann wział czas, rozrysował jakąś akcję, mówił żeby szukać Gortata, a skończyło się na wjeżdzającym pod kosz z zamkniętymi oczami Szubardze. Nie interesuję się specjalnie europejskim koszem, ale poważnie od tylu lat nie ma nikogo lepszego na PG niż Szubarga/Koszarek?

ja tez sie nad tym zastanawialem ostatnio i wychodzi na to, ze w Polsce nie ma po prostu dobrych rozgrywajacych. Koszarek moze i w lidze gra cos tam, ale w kadrze gra taka kaszane, ze glowa mala. Momentami wole Szubarge od niego, bo przynajmniej Szubi jest pewniejszy siebie, ale czasami az za bardzo, przez co wychodza potem takie akcje, jak ten wjazd pod kosz z zamknietymi oczami.

 

Fajnie sie dzisiaj zaprezentowal Ponitka, ogólnie ta kadra ma potencjal i to ogromny, trzeba poprawic kilka rzeczy (m.in. granie przeciwko pressingowi, Polacy zupelnie sobie z tym nie radza) i bedzie git, gorzej z tymi rozgrywajacymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pg zawsze był problem, drogie dziat(d)ki. No, przynajmniej w erze mej dorosłości. Od w zasadzie 15 lat wystarczy przebić się do rotacji w PLK by pojawić się w kontekście kadry.

 

Byłby pg z zagranicy, nawet i Logan, to nie byłoby Kelatiego. Ja jednak wolę Tomka. No chyba, że FIBA inaczej by go liczyła, ale raczej nie.

 

Szubarga miewa momenty, ale powinien grać po trzy akcje i wracać na ławkę. Bo jak się już chłop rozhula...

 

Koszarek był tym graczem do którego było po poprzednich trzech turniejach najmniej pretensji. Chyba nawet grał ponad oczekiwania. Więc zobaczy się.

 

Ale tego co wczoraj zrobił, nie rozumiem. To wyglądało jakby wyrzucił piłkę w górę bo myślał, że zegar nie jest zatrzymany. WTF?

 

Dołączam się do pytania: Karnowskiemu na pewno nie przekręcili gdzieś w Afryce licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem co chcial zrobic Koszmarek w tej akcji. Mial wolnego Ponitke (? poprawcie mnie jesli sie myle, bo z daleka nie wiem czy to Ponitka czy ktos inny) a on sobie wyrzucil pilke do góry nie wiadomo kuzwa czemu.

 

A tak btw to fajnie, ze Ponitka sie nie boi i gra bez respektu - co innego Zamojski, który kompletnie nie wie co robic, gdy jest na czystej pozycji przed rzutem ma kisiel w gaciach i jest caly osrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę Wam coś z forum basketa:

 

Wiem, że jestem staroswiecki. Ale wychodzac o 3:30 z klubu w Lublinie i widząc, że Marcin Gortat wciąż tam jest (nawet jeżeli nic nie pił) to mam wrażenie, że ktoś nie robi wszystkiego, by w 39. minucie i 50 sekundzie meczu o wszystko na Eurobaskecie dac z siebie 100%. O wplywie na zespół, którego reszta siedzi w hotelu, nie wspominając. Jak dla mnie słabo, niestety.

 

Post autorstwa Stingera, część z e-b go dobrze zna.

 

Mój komentarz jest klarowny - wobec takich /akcji/ aż nie wypada tyle mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.