Skocz do zawartości

[2018-2019] Playoffs - komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiliby ktos jakies pieniadze na Cavs w finale? Czy Wilki sa poza zasiegiem?

Jak widzialem co zrobili z Clipps bez Perrego I Irvinga zaczalem podejrzewac ze Wilki sa poza zasiegiem.

Po tym co zrobili Warriors utwierdzilem sie w mniemaniu , ze nie mam co szukac w WCF.

A przeciez blazers wygrali dwa ostatnie regulary I w zasadzie dominowali w PO przez dwa lata. (Nie liczac gier z Wolves).

To co robia Cavsom chyba daje nam jasno do zrozumienia:

WOLVES SA SIMBASKETOWYMI BULLS, DYNASTIA DOMINUJCA W PO.

Ciekawe jak Kahrowi pojdzie FA I czy bedzie threepeat.

No chyba ze Cavs wyjda z 0-3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jedyna niewiadoma to kto wygra.... MVP :biggrin-new:

 

A co do FA to oprócz Yi i Carrola reszta ważnych graczy ma kontrakty. Carrol dostanie nowy kontrakt, Yi pożegnam. Planowałem to już wybierając dwóch PFów Thorpe'a i Tisdale. Wszystko zgodnie z planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem sprobowac podkupic Carola ale to by bylo nie fair.

Poczekam. rok temu bylo 0-4 teraz 1-4 za trzy sezony powinno byc 4-3.

Tak btw blazers vs wolves 8-0 w regular. 1-8 w PO wiec moralnie sie czuje zwyciezca 9-8 ;-)

Blazers vs reszta ligi w PO 16-4 w dwa lata

(Wolves vs reszta swiata 15-4 w tym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon temu byłem zły, bo dojść do finału i dostać sweepa, to kiepsko generalnie to wygląda. Biorąc jednak pod uwagę to co się dzieje, to na majstra i tak nie było szans.

 

A Carrola trzeba będzie próbować podkupić dla zasady, w myśl "osłabł mistrza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 161 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Timberwolves 117 - Cavaliers 108

play-by-play

 

MVP: Perry Jones (Timberwolves)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Drabinka | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za finał Mazik. Dzięki za uznanie Xamel.

Mistrzostwo czwarte ale po raz pierwszy udało się powtórzyć sukces z tym samym składem.

Cieszę się, że Irving nie dostał MVP, bo miałem mieszane uczucia gdyż drużyna bez niego grała wciąż solidny basket. Zmiany na playoffs przyniosły zamierzony skutek. Mullens w starting five wszedł na wyższy poziom a ostatni mecz w jego wykonaniu to wisienka na torcie- triple double z 13 blokami! PJ III też lepiej sie odnajduje na SG i może uda mi się zamienić Hardena na jakiegos SFa, bo ten ostatni niestety traci na skrzydle.

Mam nadzieję powalczyc o 3peat w najbliższym sezonie ale najpierw będę musiał obronić Carrolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę niesamowitą nieprzewidywalność simki tym większe słowa uznania dla Kahra, że ułożył taki skład, który dał mu b2b. Co gorsze jego gracze chyba nie zamierzają zwolnić, więc Wolves będą wielkim faworytem przyszłego sezonu i stać ich na 3peat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.