Skocz do zawartości

Nieoficjalny mini-zjazd forumowiczów E-NBA (19-20.02.2006)


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przypominam sobie, żebyś sprawdzał...

Widać gołym okiem :P
nie mówiłem nic, bo myślałem że to Pietras z Gimmiem sobie tam coś robią w nocy, ale teraz już wiem.. te dziwne głosy u nas w pokoju na zlocie to był joseph :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej nie bedziesz słyszał jak z KB się śmiejemy :twisted:

uważaj co piszesz, bo jak na razie to lakers mają lepszy bilans niż phila, a KB ma większą średnią punktową od AI :x i co łyso?

Rzeczywiscie. Chyba zacznę im kibicować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, pierwsze wiadomosci:

 

Jesli chodzi o hale to epwnie bylaby to ta w szkole SGGW na yrsynowie (ta sama ze zlotu w wakacje,), ale bede jeszcze sie rozgladac w tych okolicach, bo niektorym sie srednio podobalo.

 

Hotel zostaje ten sam co wtedy, czyli "Aramis" przy ul. Sobieskiego. Pokoje 3 osobowe z lazienka, cena 100zl od pokoju. Wstepnie zarezerwowalem 4 pokoje 3 osobowe, do jutra musze potwierdzic ile dokladnie ma to byc miejsc. I czy z 18-19 luty, czy z 17 na 19.

 

Co do ogladania meczu Jest zarezerwowany "Irish Pub" przy ul. Miodowej. Moze ktos tam byl i wie,jakie sa dokladnie warunki? Przejde sie tam zapewne jutro,ale moze ktos z warszawiakow wie jak tam jest? Z tego co mi wiadomo, to maja 2 TV. Narazie to jest jedyne miejsce, gdzie udalo mi sie zalatwic ogladanie meczu.

 

Co do sali czekam na propozycje na ile godzin zarezerwowac? 3-4?

Oraz jeszcze kwestia, jak chcemy sie spotkac, bo mozemy rowniez w sobote obejrzec konkurs wsadow. Tylko musimy razem ustalic, zeby wszscy przyjechali na odpowiedni dzien, no i zeby odpowiednio zarezerwowac hotel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mozna obejrzec konkursy, to jak dla mnie wypas. Wtedy byłoby spotkanie sobota po południu, wieczorem konkursy, w niedziele hala i coś tam potem ASG i w poniedziałęk do domku. Tylko rzeczywiście musimy wszyscy napsiać kto na sobotę się pisz,e ewentalnie jak nie wszyscy to sie zarezerwuje na tą nioc mniej pokoi. Ja oczywiscie jestem za.

 

Hala jak mówiłem była w porzadku, ale obecnie gram na bardzo dobrej hali, a bardzo dobra jest lepsza od takiej w porzadku wiec jak jest szansa na znalezienie lepszej to byłoby super, jeśli nie to nie ma co wybrzydzac i tam sie też dobrze grało.

 

Zvierz zajrzyj do działu archiiwum, tam chyba jest o tym info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bardzo chcial ale z przyczyn odemnie niezaleznych sobota odpada.wiec dotre dopiero w niedziele. co do chali sie nie wypowiadam bo jej nie widzialem.a na ile to mysle ze 3h spokojnie wystarcza zwazywszy na to ze jest na 2 druzyny

Zapomniałem, ze pytałeś o czas. 3h wystarczy, ale jak bedzie tano to o 4 mozna się pokusić, troche odpocząć w przerwie bo ostatnio była masakra albo konkursy zrobic których latem się nie udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już wiem, że dopiero w niedziele od rana będe mógł cokolwiek robić, bo sobota praca. tak więc jeśli sala jest w niedziele, to nie żywy ale się stawie.

 

I jeszcze pytanie, bo sala już wiem gdzie jest. Jak się ustawiamy, ja będe jechał z Yelonek (to drugi koniec warszawy) więc ewentualnie jak ktoś będzie lądował na dworcu to mogę tą osobe zgarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede na dworcu, pociag olsztyn-wawa:D wiec mozesz mnie zgarnac.

 

o konkusy, ja sie na slum dunk sie pisze 8)

 

a mniej wiecej jaka to miala by byc godzina.bo ja musze dojechac z mragowa do olsztyna(1h30min-1h50min busem) no i do wawy cholera wie pewnie z 4h bedzie jechala dokladniej

 

Olsztyn Główny odj przyj

Warszawa Centralna 19.02.06 08:50 12:45

 

ja jebie jak na to patrze to jestem zalamay, bo w sobote siora ma 18stke wiec nie wiem jak ja sie zwloke ze na 6 sie na busa wyrobic albo jeszce wczesniej. a moze ktos jedzie fura przez olsztyn badz mragowo?? :roll:

 

no chyba ze mam przyjechac trche pozniej ale mysle ze ta prawie 13 to jest dobra pora.tylko ze nastpeny pociag dojezdza na 16;23 wiec to juz pewnie pozno no chyba ze w niedziele nie gramy, to wtedy zmienia postac reczy.

 

albo pojade busem bezposrednio do wawy tylko ze ja nienawidze autobusow grrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak. W sobote pasuje mi jak najbardziej, w godzinach 11-18. Salke mysle ze 3 godziny spokojnie starczy, moze byc ta co byla w wakacje - nie byla zla. Jesli chodzi o mecze - zawsze mozna sie podzielic na druzyny 3-4 osobowe i zagrac dwa rownolegle mecze na mniejszych boiskach, ale to juz mysle ze na miejscu cos wymyslimy i sie dogadamy.

I teraz tak. W sobote do pubu nie ide, bo kolega ma 18stke i ok. 18 bede musial sie juz powoli zbierac. Nastepstwem 18stki w sobote jest to, ze w gdyby byla sala w niedziele to pasowala by mi pozniejsza godzina (powiedzmy od 14-15).

Na ASG mnie nie bedzie. Mecz konczy sie juz rano, do tego dojazd do domu, doprowadzenie sie do jakiegos porzadku (przysznic itp) i wychodzi ze nie wyrobilbym sie do szkoly, a niestety teraz raczej nie moge sobie na to pozwolic.

 

No, to tyle ode mnie. Teraz kwestia jak sie ogolnie umawiamy (czy sala w sobote, czy w niedziele). Jesli chodzi o pieniadze za wynajem, to nie jestem pewien ale wyszlo cos ok 20-30 zł od osoby, ale glowy nie dalbym sobie za to uciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede na dworcu, pociag olsztyn-wawa:D wiec mozesz mnie zgarnac.

 

o konkusy, ja sie na slum dunk sie pisze 8)

 

a mniej wiecej jaka to miala by byc godzina.bo ja musze dojechac z mragowa do olsztyna(1h30min-1h50min busem) no i do wawy cholera wie pewnie z 4h bedzie jechala dokladniej

 

Olsztyn Główny odj przyj

Warszawa Centralna 19.02.06 08:50 12:45

 

ja jebie jak na to patrze to jestem zalamay, bo w sobote siora ma 18stke wiec nie wiem jak ja sie zwloke ze na 6 sie na busa wyrobic albo jeszce wczesniej. a moze ktos jedzie fura przez olsztyn badz mragowo?? :roll:

 

no chyba ze mam przyjechac trche pozniej ale mysle ze ta prawie 13 to jest dobra pora.tylko ze nastpeny pociag dojezdza na 16;23 wiec to juz pewnie pozno no chyba ze w niedziele nie gramy, to wtedy zmienia postac reczy.

 

albo pojade busem bezposrednio do wawy tylko ze ja nienawidze autobusow grrrrrrrrrr

dasz na privie nr. telefonu i cię zgarnę z centralnego i potem możemy na sale uderzyć, tylko pytanie o której startujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby pewne na 100% co chcą i mogą robić:

 

Konkursy w sobotę:

Borys, Monty, greg00

Sala w niedzielę:

Borys, Monty, Zvierz, Karczuś, ra_d, Wesół, gregg00, ZvieRz

ASG w niedzielę:

Borys, Monty, ra_d, greg00, ZvieRz

 

 

Jasno nie wypowiedzieli się inne osoby które jadą: Miodas, Pitti a wątpliwosci są z: junior (na co w koncu Dorotka przyjeżdżasz?), Wesół (możesz do pubu w sobote i niedziele, czy nie?), kore (przyjdź chociaż na sale, tam się nie gada tylk ogra, ale w pubie bedzie tez fajnie, w koncu Bryant gra :) ).

 

PROSZĘ, ZEBY DZISAJ SIE WSZYSCY WYPOWIEDZIELI, A JAK KOGOS NIE MA NA FORUM TO WALCIE DO NICH NA GG JAK MACIE BLIZSZY KONTAKT, JA ZARAZ WYCHODZE I JAK WROCE W NOCY TO WSZYSTKO MA BYĆ :)

 

Bo jak nie to konkursy przepadną, ja tam mogę sam z Borysem i Grgiem oglądać, ale nie wiem czy oni będą chcieli specjalnie kasę tracić na pub poza tym razem weselej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sytaucję bardzo skomplikowaną jeśli chodzi o grę....bo w nocy zarówno na konkursy (jeśli się ostatecznie wybierzemy) no i ASG na pewno przyjdę do pubu..

 

gorzej z grą...pomijając już sam fakt, że zarówno w sobotę (o 15) jak i niedzielę ( o 10) mam mecze w dwóch warszawskich ligach - WNBA i UNBA, więc będę niekiepsko zmęczony przed grą z Wami (ale oczywiście chcę bardzo przyjść :lol: ) to niestety w niedzielę od 15 pracuję...tak że jeśli chodzi o mnie to najlepszym rozwiązaniem byłaby ta salka w poniedziałek, o czym tam wcześniej przebąkiwał bodaj Monty..wiem jednak, że zapewne wiele osób tego pomysłu nie poprze i chciałoby grać w weekend....

 

jeśli zatem gramy w weekend to ja jestem za sobotą po południu(17-20, czy 18-21) na przykałd..jest to według mnie dobry termin, bo:

1) wszyscy zdążą się zjechać do tej pory

2) w niedzielę gra może nie wypalić, bo będziemy pewnie wszyscy zjebani po całonocnym oglądaniu sobotnich konkursów i pewnie mało komu by się chciało grać - w niedzielę się można gdzie wybrać coś zjeść i sobie pogadać a wieczorem na ASG....

 

fajnie by było (dla mnie, bo bardzo chcę wpaść na gierkę) jeśliby Wam sobota pasowała i jakby się udało zorganizować gierkę tak jak zaproponwoałem..jeśli byłaby w niedzielę, to niestety nie mógłbym wpaść :(...

 

a poza tym, że chcę z Wami pograć, to ja także bym się z chęcią pisał do konkursu wsadów (choć dawno już tego nie robilem ze względu na zdrowie - paczki to nic dobrego dla kolan:/)), toteż wobec tego, że jest już 2 uczestników to można by go rozegrać :P

 

pozdrawiam zatem i czekam na Wasze decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO sobota jest gorsza, bo wlansie wszyscy sie nie zjadą (ra_d i ktos tam jeszcze pisał) no i druga sparwa, ze wtedy całą niedzielę bedziemy mieli wolną. Ale szczerze mówiac mi to wisi kiedy zgaramy i niech głosują Ci co maja ograniczenia bo w sobote albo niedziele nie mogą, albo niech Borys decyduje. Ja chciałbym tylko zeby wszyscy grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec tak:

 

Ja na gre pisze sie na 100% (w sobote jestem wolny od 14.30 a niedziele cala mam wolna) wiec wlasciwie co do dnia i godziny to mi to ryba.

 

Na ASG na pewno nie pojde bo musze byc w szkole w pon (mam mature w tym roku i nie moge po prostu opuscic tego dnia) a co do konkursów to raczej tak (tzn bardziej tak niz nie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.